Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Re:: Trptautinė STUDIJŲ mugė 2011

Expand Messages
 • Alvydas Stricka
  2010-02-03, Vilniuje sugriovus simbolinę „klausimų sieną“ ir skambant grupės „Pink Floyd“ muzikai buvo atidaryta kasmetinė tris dienas truksi
  Message 1 of 1 , Feb 6, 2011

    

   2010-02-03, Vilniuje sugriovus simbolinę „klausimų sieną“ ir skambant grupės „Pink Floyd“ muzikai buvo atidaryta kasmetinė tris dienas truksi tarptautinė studijų mugė.
   Mugės atidaryme parodų ir kongresų centre „Litexpo“ premjeras Andrius Kubilius sakė, kad 21-ame amžiuje švietimas, žinios yra varomoji jėga. Anot jo, į žinias investuoti labiausiai apsimoka.
   Devintojoje tradicinėje tarptautinėje žinių parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera“ vyko 65 renginiai, tarp jų – įvairūs seminarai, diskusijos, paskaitos, konsultacijos, konferencijos.

   Mugėje dalyvavo 110 mokymo įstaigų iš 15 pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Airijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Šveicarijos, Vokietijos.
   Lietuvos atstovų tarp jų buvo 76: tai 18 universitetų, 21 kolegija, 14 profesinių mokymo centrų ir amatų mokyklų, 7 kalbų kursus rengiančios ir tarptautiniams egzaminams ruošiančios organizacijos, 16 neformalaus ugdymo, tarptautinių programų, studijų finansavimo organizacijų.

   Šiemet kūrybiškai, netradiciškai buvo pristatomos įvairios profesijos, meno studijos. „Amatų mieste“ buvo galima susipažinti su 18 specializuotų profesijų transporto, tarptautinių pervežimų, automobilių diagnostikos, remonto, viešbučių, restoranų paslaugų, ekologinio ūkio, alternatyviosios energetikos, sveikatinimo paslaugų srityse, taip pat su santechniko, suvirintojo, floristo, statybininko, fotografo, kirpėjo, kosmetologo, vizažisto, masažuotojo specialybėmis.
   Vyko madų, šukuosenų ir makiažo šou, mechatronikos, kuri jungia mechaniką, elektrotechniką, elektroniką ir informatiką, varžybos.

   Su gerais linkėjimais,

   Alvydas Strička

    

    

    

   Trptautinė STUDIJŲ mugė 2011

   LITEXPO

   2011.02.03

   Daugiau info:

   http://www.facebook.com/alvydas.stricka

    

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.