Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Kvieciu kelauti

Expand Messages
 • EKVJUC
  Sveiki Gal būt ir ne į temą šioje e konferencijoje. Labai atsiprašau visų, kuriems informacija nesvarbi ir neaktuali. Tačiau noriu visus, kas
  Message 1 of 1 , Jun 5, 2010
   

   Sveiki

   Gal būt ir ne į temą šioje e konferencijoje.  Labai atsiprašau visų, kuriems informacija nesvarbi ir neaktuali.

   Tačiau noriu visus, kas norėtumėt ir turit galimybę pakviesti kartu keliauti į Šveicariją – Bavariją – Čekiją. Kviečiu pamatyti egzotiškas šalis  ir aktyviai pailsėti Šveicarijos kalnuose  liepos 12 – 20 dienomis. Kelionę organizuoju Lietuvos kredito unijų darbuotojams bei nariams. Tačiau yra galimybė išplėsti grupę ir pakviesti keliauti ne tik  kredito unijų narius, bet ir tuos kurie norėtų būti kredito unijų dalininkais bei klientais. Kredito unijos - tai alternatyva bankams.

   Kelionės tikslas: ne tik pamatyti egzotiškas šalis, bet ir artimiau susipažinti, susidraugauti ir ateityje bendrauti. Galima į kelionę pasikviesti sutuoktinį ar draugą. Apytikslė, devynių dienų  kelionės autobusu su  8 nakvynėmis viešbučiuose bei kitu servisu,  kaina vienam keliauninkui 1300 lt.

   Daugiau informacijos ir ko  galima tikėtis kelionės metu yra Internetinėje televizijoje  www.internetinetv.lt   Tikslus adresas:

    http://www.internetinetv.lt/?View=PostCollection/ViewPost&&k=0&q=&s=0&c=0&a=-1&z=&id=370

   Kviečiu keliauti kartu.  

   Pagarbiai

   Zenonas Anušauskas

   Tel. 8 623 50951

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.