Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Re: [veiktiplaciau] Fw: [ngo] „Dialoge su Lietuva " - šimtai dalyvių, tūkstantis klausimų Vyriausybei ir tiesioginė transliacija internetu

Expand Messages
 • Tomasz Czepaitis
  Teisingai, telkites, telkites:) mes nusipelnėme gyventi kartu. jei kas, Užupis visad pasiruošęs padėti pasimetusiam ir vargstančiam kaimynui. *tomas
  Message 1 of 2 , Jan 28, 2009
   Teisingai, telkites, telkites:) mes nusipelnėme gyventi kartu.

   jei kas, Užupis visad pasiruošęs padėti pasimetusiam ir vargstančiam kaimynui.

   tomas čepaitis, užupio užsienio reikalų ministras

   2009/1/28 EKVJUC <ekvjuc@...>

   Sveiki,
   Persiunčiu informaciją.
    
   Audronė
   ----- Original Message -----
   Sent: Wednesday, January 28, 2009 1:51 PM
   Subject: [ngo] „Dialoge su Lietuva" – šimtai dalyvių, tūkstantis klausimų Vyriausybei ir tiesioginė transliacija internetu

   „Dialoge su Lietuva" – šimtai dalyvių, tūkstantis klausimų Vyriausybei ir tiesioginė transliacija internetu
    
   Daugiau kaip tūkstantis klausimų ir pasiūlymų Vyriausybei, pusketvirto šimto užsiregistravusių organizacijų ir asmenų. Tokie yra pirminiai socialinio forumo „Dialogas su Lietuva", įvyksiančio ketvirtadienį (sausio 29 dieną) Vyriausybės rūmuose Vilniuje, pirminiai rezultatai.

   „Prisipažinsiu, nesitikėjome tokio pilietiškumo protrūkio, - sakė „Dialogą su Lietuva" inicijavęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys. – Tai tik įrodo, kad sunkmečiu Lietuvos žmonės gali susitelkti, kaip yra buvę anksčiau. Forumas galėtų būti puikia įžanga į nacionalinį susitarimą įvairiais klausimais".


   Į socialinį forumą užsiregistravo margas interesų grupių ratas – nuo neįgaliųjų, pensininkų, ūkininkų, darbdavių, profesinių sąjungų iki „Senukų" prezidento Augustino Rakausko, „Vilniaus energijos" prezidento Lino Samuolio.

   Užsiregistravusiųjų sąraše yra iš viso 372 dalyviai.

   „Dalies atstovų dalyvavimą teko nukelti į kitus „Dialogas su Lietuva" forumus, nes kai kurios organizacijos siekė užregistruoti po 15-20 žmonių, - teigė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Stanišauskas. – Vyriausybės rūmų salė gali priimti ribotą dalyvių skaičių, todėl prioritetą teikėme platesniam interesų ratui".

   Ketvirtadienį į svarbiausius Lietuvos visuomenės klausimus atsakys Premjeras Andrius Kubilius, Finansų, Socialinės apsaugos ir darbo, Žemės ūkio, Sveikatos apsaugos, Ūkio bei Švietimo ir mokslo ministerijų vadovai.

   Forumas „Dialogas su Lietuva" bus tiesiogiai transliuojamas internetu (www.internetinetv.lt ir www.internettv.lt). „Transliuoti forumą internetu nuspręsta siekiant išvengti klaidingų interpretacijų, kurių pastaruoju metu pasitaikydavo viešojoje erdvėje", - kalbėjo G.Stanišauskas.

   Jeigu ministrai nespės atsakyti į visus klausimus renginio metu, atsakymus bus galima rasti Vyriausybės ir ministerijų svetainių rubrikoje „Dialogas su Lietuva". Forumo metu visi pasisakymai bus verčiami į gestų kalbą.

   Organizuoti forumą Vyriausybei padeda Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras. Maždaug du trečdalius laiškų Vyriausybei sudaro konkretūs pasiūlymai. Visuomenę labiausiai domina mokestinės bazės pakeitimai, pensijos, energetika, „Sodros" biudžeto ateitis.
    
    
   Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, NVO informacijos ir paramos centro informacija
    
    
    
   Pagarbiai,
   Olia Zuravliova
   NVO informacijos ir paramos centras
   Odminiu g. 12, LT-01122 Vilnius
   Tel.: 8 5 212 60 45, 261 87 82
   Faks.: 8 5 212 60 45
   www.nisc.lt
   www.3sektorius.lt


   _______________________________________________
   Konferencija NGO
   Norėdami atsisakyti, rašykite adresu ngo-unsubscribe@...
   http://www.konferencijos.lt/mailman/listinfo/ngo

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.