Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

bayılacaksın

Expand Messages
 • LUTFI OZBILEN
  ... 1. Seks bir güzellik tedavisidir. Bilimsel araştırmaların gösterdiği gibi, kadınlar seks yaptığı zaman büyük miktarda saçları
  Message 1 of 1 , Jun 27, 2005
  • 0 Attachment
   **** Sayın Üyemiz, birazdan okuyacağız yazı veya karikatürün içeriği "MÜSTEHCEN " olabilir, Eğer rahatsız olabileceğinizi düşünüyorsanız , LÜTFEN OKUMADAN SİLİNİZ...!


   1. Seks bir güzellik tedavisidir. Bilimsel araştırmaların gösterdiği gibi, kadınlar seks yaptığı zaman büyük miktarda saçları parlaklaştırıp deriyi yumuşatan östrojen hormonu üretmektedir.
    
   2. Yumuşak, gevşemiş halde sevişmek dermatitis, derinin tahriş olması ve deri lekelerinden muzdarip olma ihtimalini azaltmaktadır. Üretilen ter derideki gözenekleri temizlemekte ve derinize parlaklık kazandırmaktadır.
    
   3. Sevişmek o romantik akşam yemeğinde edindiğiniz kalorileri yakabilir.
    
   4. Seks yapabileceğiniz en güvenli sporlardandır. Neredeyse vücuttaki her adeleyi çalıştırıp güçlendirir. 20 tur yüzmekten daha eğlencelidir ve palet takmanız gerekmez!
    
   5. Seks hafif depresyon için anında etkili olan bir tedavidir. Kan akımına endorfinlerin salgılanmasını sağlar ve bu sayede şevk hissi üretir ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
    
   6. Ne kadar seks yaparsanız, o kadar seks önerisiyle karşılaşırsınız. Cinsel açıdan aktif vücut daha fazla miktarda feromon denilen kimyasallardan salgılar. Bu latif seks parfümü diğer cinsi delirtir!
    
   7. Seks dünyadaki en güvenli sakinleştiricidir. VALİUMDAN 10 KERE DAHA ETKİLİDİR.
    
   8. Her gün öpüşürseniz dişçiye gitmeniz gerekmeyecektir. Öpüşmek tükürüğün dişlerden yemek kalıntılarını temizlemesini destekleyip çürüklere ve plaga neden olan asit düzeylerinin düşürülmesini sağlamaktadır.
    
   9. Seks başağrılarını gerçekten geçirmektedir. Bir sevişme süreci beyindeki kan damarlarını daraltan gerilimleri gevşetebilir.
    
   10. Bol bol sevişmek tıkanık burunları açar. Seks doğal bir antihistamindir. Astma ve alerjiyle mücadeleyi destekler.
    
   Bu mesaj size sekste şans getirmesi için yollandı. Mesajın orijinali Dwight House Pub'ın bodrum katında asılıdır. Mesaj dünyayı dokuz defa dolaşmıştır. Şimdi seks size gönderildi. Siz de mesajı başkalarına iletirseniz "Sıcak Seks Perisi" bu mesajın elinize geçmesinden sonraki dört gün içinde ziyaretinize gelecektir.
    
   Mesajı başkalarına iletmezseniz o zaman hayatınızın bundan sonrasında bir daha iyi seks yaşamazsınız. Zaman içinde yalnız kalırsınız ve cinsel organlarınız çürüyüp vücudunuzdan düşer. Bunu şaka sanmayın! Mesajın kopyalarını sekse ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz (kimin yok ki?) insanlara gönderin. Para göndermeyin, çünkü cinsel organlarınızın kaderinin bedeli yoktur.
   Bu mesajı tutmayın. Mesaj e-mailinizi 96 saat içinde terketmelidir. Lütfen 10 kopya gönderin ve bakın dört gün içinde neler olacak.
    
   Mesajın dünyayı dolaşması gerektiği için onu göndermelisiniz. Batıl inançlarınız yoksa dahi bunun doğru olduğunu göreceksiniz.
    
   Group Email Addresses 
    
   For more information: http://www.OZBILEN.WEB.TR
   Post message: rsmlutfio@yahoogroups.com
   Subscribe: rsmlutfio-subscribe@yahoogroups.com
   Unsubscribe: rsmlutfio-unsubscribe@yahoogroups.com
   List owner: rsmlutfio-owner@yahoogroups.com
    
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.