Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

RE:facebook ta uye sayinizi 5000 kisi yukseltmek istermisiniz..

Expand Messages
 • Facebook Uye Cek
  Eposta alıcınız bu epostayı okuyamıyor. Online görmek için, lütfen buraya gidiniz:
  Message 1 of 1 , Mar 29, 2013
   Sosyal Medya

   SOSYAL MEDYADA ADINIZI DUYURUN

   ÜYE SAYISI FİYAT
   1000 kişi 75 TL
   2500 kişi 150 TL
   Kampanyalı Fiyat 5000 kişi 250 TL
   ÜYE SAYISI FİYAT
   5000 kişi 150 TL
   10000 kişi 250 TL
   Kampanyalı Fiyat 20000 kişi 400 TL
   WEB SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...
   Sosyal Ağlar Üzerinde Adınızı Duyurun

   Sosyal medya pazarlaması, pazarlama uygulamalarının internet üzerindeki bloglar, forumlar, sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılmasıdır. Sosyal ağ siteleri bireylerin halka açık ya da yarı halka açık şekilde profillerini kayıtlı bir sistemde oluşturmalarını ve sistem içerisinde bulunan diğer kişilerle iletişime girmelerini sağlamaktadır. Günümüzde en popüler sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook, Twitter, Youtube vb. siteler ziyaretçi sayılarının fazla olması sebebiyle pazarlama iletişimi açısından oldukça önemlidir.

   Twitter ile Kitlelere Ulaşın
   Twitter'da daha fazla kişi tarafından takip edilin sosyal ağlarda görünür olun. Bu sayede firmanızın adını kısa, etkili ve güvenli bir yolla herkeze duyurun. Twitter'da takipçi sayınız mı az? Takipçi sayınızı istediğiniz miktarda arttırıyoruz. Üstelik Twitter şifrenizi vermeden güvenli bir şekilde. Twitter profil linkinizi gönderin ve gerisini biz halledelim.

   Sosyal Medyada Adınızı Duyurun
   Firmanızın adını sosyal ağlarda duyurun kısa sürede birçok kişiye ulaşın. Sosyal medyada içeriğini ve verdiği mesajı ne kadar iyi oluşturabilirse, o oranda satış ve pazarlama ağına sahip olabilmektedir. Web sitesi, facebook, google, twitter yardımı ile kurgulanan, doğru uygulanan bilgi ve içeriklerle kitlelere ulaşmak, katılımcı sağlamak, günümüzde sosyal medyanın en büyük gücüdür. Sosyal medyanın işleyişi, ulaşabilinen en fazla kitleye ulaşmak ve kullanıcıları kendine bağlamaktır.


   Youtube'ta İzlenme Sayınızı Arttırıyoruz?
   Aklınıza harika bir fikir geldi, kurdunuz kamerayı ve çektiniz kafanızdaki videoyu. Kritik saat geldi ve videonuzu Youtube’a yüklediniz. İlk etapta Facebook’taki bütün arkadaşlarınıza videonuzdan bahsettiniz ve videoyu aynı zamanda Facebook’da da paylaştınız. Şimdi sıra geldi beklemeye. Artık videonuzun izlenilirliğinin artmaısını beklemeyin bize gelin istediğiniz sayıda kişiye videonuzu izletelim.

   Sosyal Medya Hakkında detaylı bilgi almak için 05325702049 numaralı telefondan
   sosyal medya danışmanlarımızdan genel bilgi alabilirsiniz...


   Sunucu Mail
   Turkiye'nin ilk Mail Sunucu Hizmeti, Sizde Firmanizi Tanitmak isterseniz Web Sitemizi Ziyaret Edin.

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.