Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Download ketabe kodake novin + KHABAR

Expand Messages
 • Osho DreamStar
  Downloade ketabe KODAKE NOVIN   mote asefane tamame address haye ma mojadad fil ter shode ast! :( ama baraye downloade ketabe be addresse jadide zir beravid!!
  Message 1 of 1 , Aug 22, 2011
   Downloade ketabe KODAKE NOVIN
    
   mote asefane tamame address haye ma mojadad fil ter shode ast! :(
   ama baraye downloade ketabe be addresse jadide zir beravid!!
    
    
    
    
   email: info @ otagahi.com

   این متنی است که توسط یک دوست به دستمان رسیده است! خودتان قضاوت کنید داستان چیست
   حالا سایت اشو نیز جزو این سایتها هست یا نیست را نمیدانیم! اما هنوز که ما زنده هستیم

   90 آدرس اینترنتی از سایت‌های اصلی منهدم شده
   "مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته" لیست آدرس اینترنتی تعدادی از سایت‌های منهدم‌شده که به انتشار محتوای مستهجن فارسی‌زبان می‌پرداختند را منتشر کرد.

   پیگیری‌ها و اقدامات اطلاعاتی ـ عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) چندین شبکه از عناصر دین‌ستیز که در فضای مجازی با استفاده از شگردهای گوناگون نسبت به تخریب باورها و اعتقادات دینی مردم اقدام می‌کردند، شناسایی و منهدم شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات، ، گردانندگان و عوامل اصلی این سایتهای غیرقانونی با ایجاد شبکه‌ای گسترده از سایت‌ها، وبلاگ‌ها، تالارهای گفت‌وگو و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از هویت‌های جعلی، رمزنگاری‌های پیچده و پشتیبانی فنی برخی از مرتبطین سفارتخانه‌های کشورهای غربی، اقداماتی همه جانبه و سازمان یافته‌ای در راستای توهین به مقدسات و باورهای مذهبی و اعتقادی مردم پرداخته بودند که پس از رهگیری در فضای مجازی و شکستن لایه‌های متعدد حفاظتی و رمزشکنی پیچیده دیجیتالی توسط نیروهای اطلاعاتی، این شبکه های ضد دین شناسایی و دستگیر شدند.
   بر اساس اسناد درون گروهی به دست آمده این جریان ضد دین در جهت سست کردن مبانی اعتقادی مردم به ویژه جوانان، ایجاد شبهه‌افکنی در افکار و اصول دین و تخریب چهره برخی از شخصیت‌های مذهبی کشورمان تلاش مذبوحانه داشته‌اند.
   وزارت اطلاعات با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت شریف ایران به درگاه احدیت و ضمن قدردانی از همکاری موثر دستگاه قضایی، ازخانواده‌ها تقاضا کرد، نظارت و کنترل بیشتری بر فعالیت‌های اینترنتی فرزندان خود اعمال کرده و با توجه به شیوه‌های پیچیده و تحرکات مرموز دشمنان ایران و اسلام تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.