Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Zakładanie spółek cypryjskich przez wiodącą firmę na Cyprze od 345 EUR

Expand Messages
 • Olga Andreeva
  Zakładanie spółek cypryjskich przez wiodącą firmę na Cyprze od 345 EUR Przejdź do wersji HTML aby uzyskać lepszy widok / Rezygnuję z otrzymywania
  Message 1 of 1 , Jun 27, 2012
  • 0 Attachment
   Zakładanie spółek cypryjskich przez wiodącą firmę na Cyprze od 345 EUR
   Przejdź do wersji HTML aby uzyskać lepszy widok / Rezygnuję z otrzymywania – Kliknij tutaj aby zrezygnować z subskrypcji
   Wysyłka sponsorowana Przesłana przez osoby trzecie (przy wykorzystaniu ich własnych list mailingowych działających na zasadzie opt-in), zgodnie z umową zawartą z Grupą FBS.
   Ważna uwaga: Nie otrzymujemy odpowiedzi na ten adres e-mail. Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego adresu e-mail lub linków do strony widocznych poniżej.
    

   Nasza Grupa na świecie

   Fox 5 NY News, USA kanał TV - 30' program o Cyprze – nasz Prezes w panelu
   Fox 5 NY News, USA kanał TV – profil naszej Grupy
   Referencje i rekomendacje dla naszej Grupy od Banków i Klientów

   Skontaktuj się z naszymi biurami

   Skontaktuj się z naszym biurem cypryjskim
   Skontaktuj się z naszym biurem maltańskim
   Skontaktuj się z naszym biurem na Seszelach
   Skontaktuj się z Officespace na Cyprze

   Opłaty i inne ważne linki

   Opłaty – dotyczące spółki cypryjskiej: za założenie (345 EUR) i roczne
   Opłaty – dotyczące spółki maltańskiej: za założenie (345 EUR) i roczne
   Cypr i Malta – prezentacja struktur korporacyjnych przedstawiona przez naszego Prezesa na Konferencji Zarządzania Majątkiem Shorex

   Linki do naszych stron internetowych

   Focus Business Services – strona cypryjska
   Focus Business Services – strona maltańska
   Focus Business Services – strona poświęcona Seszelom
   Officespace w Nikozji - strona cypryjskiego oddziału Officespace

   "Zoptymalizowane podatkowo" struktury cypryjskie i maltańskie (zatwierdzone przez UE i OECD, umieszczone na „białych listach”, ustroje podatkowe), dzięki którym będziesz w stanie zmniejszyć swoje obciążenie podatkowe zgodnie z prawem przy wszystkich rodzajach działalności; zapewniamy pełną dyskrecję.

   Kompleksowy Pakiet zakładanie spółek w cenie 345 EURO (rejestracja spółki, założenie rachunku bankowego, rejestracja do celów VAT i podatkowych) oraz najbardziej konkurencyjne i jasno określone opłaty roczne za obsługę w tym sektorze, ustalane na poziomie cen na rynku lokalnym, bez różnicowania cen w odniesieniu do klientów zagranicznych. Bez ukrytych opłat i nieprzyjemnych niespodzianek.

   Spółka cypryjska – wybierz język:

   EnglishРусскийΕλληνικάPolskaItaliaEspañolDeutschFrançaisPortuguêsRomânTürk中國的

   Spółka maltańska – wybierz język:

   EnglishРусскийΕλληνικάPolskaItaliaEspañolDeutschFrançaisPortuguêsRomânTürk中國的

   Przez wiodącą i cenioną Grupę oferującą usługi korporacyjne, podlegającą prawu UE i oferującą wszystkie usługi niezbędne do prowadzenia spółki i spełnienia wszelkich wymogów prawa miejscowego. Grupa FBS jest liderem pośród spółek zajmujących się rejestracją firm na Cyprze i Malcie, posiadającym profesjonalne biura na miejscu i 75-osobowy zespół profesjonalistów w obydwu jurysdykcjach.

   Nowe konkurencyjne opłaty za obsługę „zoptymalizowanych podatkowo” struktur cypryjskich i maltańskich – dostępnych legalnie dla Klientów międzynarodowych z UE w celu zmniejszenia płaconych przez nich podatków (międzynarodowy odpływ podatków) oraz zwiększenia przepływów pieniężnych i rentowności inwestycji:

   Opłata za założenie spółki cypryjskiej lub spółki maltańskiej (uwzględnia wszystkie czynności niezbędne do utworzenia spółki przed i po rejestracji) @ 345 EUR – pakiet all-inclusive. Opłata za założenie spółki cypryjskiej / spółki maltańskiej, uwzględnia rejestrację do celów VAT i innych podatków oraz założenie rachunku bankowego. Biuro wirtualne od 37,50 EUR miesięcznie, biuro z obsługą od 249 EUR za stanowisko. Opłaty – dotyczące spółki cypryjskiej: za założenie (345 EUR) i roczne / Opłaty – dotyczące spółki maltańskiej: za założenie (345 EUR) i roczne.

   Rodzaje spółek legalnie czerpiących korzyści podatkowe:

   • spółki posiadające inwestycje portfelowe zwolnione z podatku
   • międzynarodowe spółki holdingowe minimalizujące odpływ podatków
   • międzynarodowe spółki handlowe obracające wszelkimi towarami i usługami – w celu zmniejszenia lub wyeliminowania podatku
   • spółki otrzymujące prowizje opodatkowane według niskiej lub zerowej stawki podatku
   • spółki posiadające nieruchomości w celu maksymalizacji korzyści z własności i ograniczenia podatków
   • spółki zarządzające prawami autorskimi / własności intelektualnej wykorzystujące możliwości w ramach umów o unikaniu podwójnego opodatkowania dla zmniejszenia odpływu podatków
   • wykorzystujące możliwości w ramach umów o unikaniu podwójnego opodatkowania dla zmniejszenia odpływu podatków
   • spółki rekrutacyjne i zatrudniające pracowników w celu ograniczenia podatków i składek na ubezpieczenia społeczne,
   • fundusze inwestycyjne (regulowane i nieregulowane) w celu ograniczenia podatków i kosztów
   • firmy z rynków walutowych (regulowane) w celu ograniczenia podatków
   • operatorzy gier losowych w internecie (uzyskiwanie pozwoleń i usługi specjalistyczne)

   Referencje i rekomendacje dla naszej Grupy od Banków i Klientów

   Fox 5 NY News, amerykański kanał TV – profil naszej Grupy

   Klienci z każdego kraju i prowadzący dowolną działalność mogą uzyskać znaczne korzyści dzięki cypryjskim i maltańskim strukturom korporacyjnym – najniższe stawki podatków w UE i najbardziej korzystne przepisy podatkowe w UE –oraz zachować znaczną część swoich zobowiązań podatkowych – włączając firmy z branż wymienionych powyżej, lecz nie tylko.

   Cypr i Malta wprowadziły najkorzystniejsze zasady opodatkowania w całej UE. Na Cyprze spółki płacą podatek dochodowy według stawek 0% - 10%, w zależności od struktury, na Malcie efektywna stawka podatku wynosi 5%, a nawet 0% dla niektórych struktur). Te kraje oferują legalnie w UE, zgodnie z dyrektywami unijnymi, rozwiązania niekwalifikowane jako zagraniczne (offshore) dla klientów międzynarodowych, począwszy od małych, nowo powstałych firm z małym budżetem, po ponadnarodowe korporacje.

   Zarówno Cypr, jak i Malta ma bardzo rozbudowaną i bardzo korzystną sieć umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. Te kraje nie są uznawane za jurysdykcje zagraniczne (offshore). W rezultacie oba zostały umieszczone a „białych listach” zarówno UE, jak i OECD.

   Koszt założenia spółki i prowadzenia przez nią działalności na Cyprze i Malcie jest całkiem niski i bardzo atrakcyjny w porównaniu z prawie wszystkimi państwami członkowskimi UE.

   Jesteśmy jednym z najlepiej znanych i największych dostawców usług specjalistycznych i obsługi biznesu na Cyprze i Malcie. Możemy zapewnić Państwu wszystkie usługi potrzebne do założenia i prowadzenia spółek na Cyprze i Malcie (jak również w Wielkiej Brytanii i na Seszelach).

   Jesteśmy jedyną firmą oferującą naprawdę pełnowartościowe biura. Zatrudniamy 75 specjalistów zarówno na Cyprze, jak i na Malcie, zapewniających na miejscu wszystkie niezbędne usługi.

   Opłaty roczne i miesięczne:

   Stałe opłaty za pełną obsługę / stałe opłaty roczne już od 495 euro. Skontaktuj się z nami, żeby rozpocząć postępowanie. Wyślij e-mail do naszego Biura Cypryjskiego lub Biura Maltańskiego, za pomocą formularza kontaktowego, lub zadzwoń pod numer +357 22 456363 (Cypr) / +356 23381000 (Malta).

   Fizyczne biura z obsługą w centrum stolicy oraz usługi biura wirtualnego po bardzo konkurencyjnych cenach – wirtualne biuro już od 37,50 euro miesięcznie, biura z obsługą od 249 euro za stanowisko.

   Przewiń niżej, żeby poznać więcej szczegółów.

    

   Jeśli chcą Państwo sprawdzić, czy spółka cypryjska (struktura korporacyjna) jest odpowiednia dla Państwa działalności / planów, prosimy zapoznać się z informacjami podanymi poniżej:

   Profil FBS przedstawiony 25 mln widzów biznesowych przez kanał FOX 5 News Channel (Nowy Jorki) można zobaczyć tutaj w języku angielskim, rosyjskim lub greckim .

   Cypryjskie i maltańskie struktury korporacyjne w międzynarodowym planowaniu podatkowym – prezentacja PowerPoint przedstawiona przez naszego Prezesa na Konferencji Zarządzania Majątkiem Shorex w Genewie w grudniu 2010 r. – możesz zobaczyć ją tutaj.

   Specjalna 30-minutowa audycja poświęcona Cyprowi jako Międzynarodowemu Centrum Biznesowemu (obejrzana przez 25 mln widzów biznesowych) z udziałem FBS jest dostępna tutaj. W audycji znalazł się krótki 60-sekundowy profil naszej Firmy, które można zobaczyć tutaj w języku angielskim, rosyjskim lub greckim. Prezes Grupy FBS Group udzielił wywiadu (wraz z członkami cypryjskiego rządu) jako przedstawiciel cypryjskiego Sektora Biznesu Międzynarodowego.

    

   Focus Business Services – Opłaty

   Ceny podane poniżej mają charakter orientacyjny i dotyczą głównie małych spółek z niewielką liczbą transakcji i niską wartością zysku / aktywów. W celu uzyskania pełnej oferty dla danego klienta prosimy o kontakt.

   Te usługi są oferowane przez nasze własne biura na Cyprze, Malcie i w Wielkiej Brytanii. Dzięki standaryzacji pracy, nowoczesnym technologiom i sprawdzonej infrastrukturze możemy świadczyć elastyczne usługi profesjonalne po niezwykle konkurencyjnych cenach. Jesteśmy jednym z największych i najlepiej znanych dostawców usług specjalistycznych i dla biznesu na Cyprze i Malcie.

    

   Opłaty za założenie spółki – Cypr / Malta / W. Brytania

   1. 

   345 EUR – pakiet usług niezbędnych w celu założenia spółki cypryjskiej lub maltańskiej (jednakowa cena)

   - zawiera czynności w zakresie zawiązania spółki, założenia rachunku bankowego i rejestracji do celów VAT.

   2. 250 euro: założenie spółki brytyjskiej
   3. 

   1.650 euro: pakiety dla W. Brytanii

   - zawiera czynności w zakresie zawiązania spółki, założenia rachunku bankowego i rejestracji do celów VAT.

    

    

   Opłaty roczne - Cypr / Malta / W. Brytania

   1. 1,450 euro: Cypr – pełne opłaty roczne
   2. 1,950 euro: Malta – pełne opłaty roczne
   3. 

   2,950 euro: W. Brytania – pełne opłaty roczne

     

   Pełne opłaty roczne zawierają następujące usługi: sekretarza spółki, siedziba z odbieraniem i przekazywaniem poczty, nominalny wspólnik, członkowie zarządu, pełne wsparcie księgowe i podatkowe, sporządzanie i składanie sprawozdań rocznych i zeznań podatkowych, w tym rocznych.

    

   Opłaty za korzystanie z Wirtualnego Biura - Cypr / Malta

   1. 

   37.50 euro miesięcznie (450 rocznie): linie telefoniczne i faksowe

   - Dedykowana linia telefoniczna i faksowa, na której połączenia są odbierane w imieniu spółki lub jej funkcjonariuszy.
   - Indywidualne komunikaty telefoniczne i przekazywanie wiadomości.
   - Adres biznesowy i przekazywanie poczty wliczone w Opłaty Roczne.
   - Uwaga: ta opcja jest przeznaczona dla spółek z niskimi obrotami/wolumenami transakcji.

      
   2. 

   79.00 euro miesięcznie (950 rocznie):Pełna Usługa Wirtualnego Biura

   - Oprócz dedykowanej linii telefonicznej i faksowej, o których mowa powyżej, usługa adresu biznesowego w nieoznakowanym Biurze z Obsługą w prestiżowym budynku w Alei Arcybiskupa Makariosa w samym sercu Centralnej Dzielnicy Biznesowej Nikozji!

   - W cenie odbiór i przekazywanie poczty oraz przyjmowanie gości i zarządzanie gośćmi przez profesjonalnych pracowników recepcji i menedżera.

   Opłaty za fizyczne Biuro z Obsługą – Cypr

   Poniżej przedstawiono nową ofertę usługi biura z obsługą. Zawiera ona:

   • Fizyczne biuro z obsługą w centrum stolicy przy bardzo konkurencyjnych stawkach, już od 249 euro za stanowisko
   • Pierwszy miesiąc bezpłatnie przy co najmniej 3-miesięcznym najmie!
   • Pierwsze dwa miesiące bezpłatnie przy co najmniej 6-miesięcznym najmie!
   • 10% rabat przy najmie długoterminowym
   • 30 minut wideokonferencji HD bezpłatnie CODZIENNIE (pod warunkiem zarezerwowania z 24-godzinnym wyprzedzeniem, z zastrzeżeniem dostępności i ustaleń z personelem centrum biznesowego)
   • 1 bezpłatna wydzielona linia telefoniczna na biuro
   • Bezpłatne znaki na drzwiach biura (z nazwą firmy klienta)

   W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o przekazanie swoich wymagań, a oddzwonimy, albo prosimy do nas zadzwonić pod numer +357 2226-8300 lub wysłać e-mail.

   Ważne:Nasze centrum biurowe oferuje skuteczne rozwiązanie awaryjne. Dzięki własnemu generatorowi energii elektrycznej i urządzeniom podtrzymującym zapewniamy Państwa firmie możliwość działania bez zakłóceń powodowanych przez przerwy w dostawach energii, które obecnie zdarzają się na Cyprze.

   ***W celu uzyskania pisemnej oferty cenowej prosimy o kontakt e-mailem lub telefonicznie +357 22 456363 ***

   Kilka słów o naszej Grupie

   Grupa Focus Business Services Group (założona pod tą nazwą w 1998 r.) ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Na jej czele stoi Aris Kotsomitis, uznany wiodący doradca podatkowy specjalizujący się w podatkach w wymiarze międzynarodowym. Nasze specjalistyczne usługi międzynarodowe świadczymy z naszej centrali na Cyprze oraz dysponujących pełną obsadą kadrową biur i placówek na Malcie, Seszelach, w Atenach i Salonikach, jak również przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii.

   Jesteśmy jednym z najlepiej znanych i największych dostawców usług specjalistycznych i obsługi biznesu na Cyprze i Malcie. Możemy zapewnić Państwu wszystkie usługi potrzebne do założenia i prowadzenia spółek na Cyprze i Malcie (jak również w Wielkiej Brytanii i na Seszelach).

   Grupa oferuje również powierzchnię biurową z obsługą w centrum Nikozji (Cypr) i usługi biur wirtualnych (Cypr, Malta i Wielka Brytania). Zapewniamy pełną obsługę firm dla klientów, którzy chcą uzyskać fizyczną (i wirtualną) obecność swoich cypryjskich spółek. Officespace prowadzi najbardziej prestiżowy i najlepiej zarządzany obiekt biurowy na wyspie, udostępniający biura z obsługą wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. W ramach oferty fizycznego biura z obsługą i całościowej usługi biura wirtualnego.

   ***Prosimy zapoznać się z poniższymi ważnymi informacjami od Focus Business Services Group ("FBS")***

   Specjalna 30-minutowa audycja poświęcona Cyprowi jako Międzynarodowemu Centrum Biznesowemu (obejrzana przez 25 mln widzów biznesowych) z udziałem FBS jest dostępna tutaj. W audycji znalazł się krótki 60-sekundowy profil naszej Firmy, które można zobaczyć tutaj w języku angielskim, rosyjskim lub greckim . Prezes Grupy FBS Group udzielił wywiadu (wraz z członkami cypryjskiego rządu) jako przedstawiciel cypryjskiego Sektora Biznesu Międzynarodowego.
   FBS MaltaW dniu 1 lutego 2011 r. FBS Malta obchodzi 1. Rocznicę działalności. Nasze biura znajdują się teraz w Strand Towers przy Strandzie w Silemie i są zarządzane przez trzech partnerów lokalnych wspomaganych przez innych specjalistów. Nasze Biuro Maltańskie specjalizuje się w zakładaniu, zarządzaniu i prowadzeniu maltańskich struktur korporacyjnych oraz w świadczeniu usług profesjonalnych w pełnym zakresie dla klientów międzynarodowych, którzy chcą legalnie zoptymalizować swoją sytuację podatkową. Oprócz standardowych usług dostępnych w całej Grupie FBS, Biuro Maltańskie oferuje specjalistyczne usługi w zakresie rejestracji jachtów i statków, obsługi profesjonalnych funduszy inwestycyjnych ooraz obsługiinternetowych gier losowych.
   OfficeSpaceOfficeSpace spółka z naszej Grupy, oferuje pełną obsługę spółek zakładanych dla klientów, którzy chcą uzyskać fizyczną (i wirtualną) obecność swoich cypryjskich spółek. Officespace prowadzi najbardziej prestiżowy i najlepiej zarządzany obiekt biurowy na wyspie, udostępniający biura z obsługą wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. W ramach oferty fizycznego biura z obsługą i całościowej usługi biura wirtualnego. FBS uruchomił nowy supernowoczesny system wideokonferencyjny HD, zainstalowany przez Alcatel-Lucent i obejmujący wszystkie biura FBS. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy przewinąć w dół.

   Dodatkowe linki

   1. Informacje kontaktowe Grupy – Cypr (adres, e-mail, strona internetowa) – kliknij  tutaj.
   2. Informacje kontaktowe Grupy – Malta (adres, e-mail, strona internetowa) (adres, e-mail, strona internetowa) – kliknij tutaj.
   3. Referencje banków i klientów dla Focus Business Services Group – kliknij tutaj.
   4. Prezentacja usług i pakietów – kliknij tutaj.
   5. Profil FBS, przedstawiony 25 mln widzów biznesowych przez kanał FOX 5 News Channel (Nowy Jork) – kliknij tutaj, żeby obejrzeć w języku angielskim, rosyjskim lub greckim.
   6. Cypryjskie i maltańskie struktury korporacyjne w międzynarodowym planowaniu podatkowym – prezentacja PowerPoint przedstawiona przez naszego Prezesa na Konferencji Zarządzania Majątkiem Shorex w Genewie w grudniu 2010 r. – zobacz tutaj.
   7. Usługi wirtualnego biura na Cyprze, Malcie i w Wielkiej Brytanii już od 37,50 euro miesięcznie – szczegóły zobacz tutaj.
   8. Biura z obsługą w centrum Nikozji (Cypr) – zobacz tutaj.
    
   Jeśli nie chcesz otrzymywać Biuletynu w przyszłości, powiadom nas przez ten link.

   Zakładanie spółek cypryjskich – skontaktuj się z naszym biurem cypryjskim

   Zadzwoń

   Wyślij e-mail

   Zamów ofertę cenową


   Zakładanie spółek maltańskich – skontaktuj się z naszym biurem maltańskim

   Zadzwoń

   Wyślij e-mail

   Zamów ofertę cenową


   Założenie spółki na Seszelach – Skontaktuj się z naszym biurem na Seszelach

   Zadzwoń

   Wyślij e-mail

   Zamów ofertę cenową


   Biura z Obsługą / Wirtualne Biura Skontaktuj się z naszym Centrum Biznesowym

   Zadzwoń

   Wyślij e-mail

   Zamów ofertę cenową

   Cypr (centrala)

   Globalna Nowa Działalność - Sprzedaż / Służby Pomocnicze

   Severis House
   9, Archbishop Makarios III Avenue
   P O Box 22784
   1524 Nicosia
   Cyprus

   Tel: +(357) 22456363
   Faks: +(357) 22668180
   E-mail: Pytania
   Internet: FBS Cypr

   Malta

   Strand Towers, Floor 2
   36, The Strand
   P O Box 84
   SLM 1022 Sliema
   Malta

   Tel: +(356) 23381000
   Faks: +(356) 23381111
   E-mail: Pytania
   Internet: FBS Malta

   Wielka Brytania

   Amadeus House
   Floral Street
   London WC2E 9DP
   UK

   Tel: +(44) 2034022123
   Faks: +(44) 2078126495
   E-mail: Pytania

   Inne jurysdykcje

   Seszele
   Biura z pełną obsadą na Seszelach

   Tel: +(357) 22456363
   Faks: +(357) 22668180
   E-mail: Pytania
   Internet: FBS Seszele


   Grecja
   Biura z pełną obsadą w Atenach i Salonikach

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.