Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

birinci dalgın sular atölyesi

Expand Messages
 • Iskender Savasir
  Aralık Derneği nde I. Dalgın Sular Atölyesi başlıyor. Atölyeyi yürütecek olan Başak Bugay, hedeflerini şöyle tanımlıyor: *Temel sanat eğitimiyle
  Message 1 of 1 , May 10, 2012

  Aralık Derneği’nde I. Dalgın Sular Atölyesi başlıyor. Atölyeyi yürütecek olan Başak Bugay, hedeflerini şöyle tanımlıyor:

   

  Temel sanat eğitimiyle başlayan bir ders programıyla, her öğrencinin yönelimini keşfetmek ve bu yönelime göre üretmesini desteklemek amaçlanır. Katılımcılar, desen eğitimi, renk ve kompozisyon bilgileri ile serbest malzemelerle çevreyi ve sanat tarihini tanıyacaklardır.

   

  Bu atölyeye katılan arkadaşlar, ayrıca Dalgın Sular projesi çerçevesinde çıkarılacak olan çizgi roman dergisine doğrudan ürün üretilebilecek, proje çerçevesinde sürdürülen eğitim faaliyetlerinden, SHÇEK ve Gençlik Cezaevlerinde sürdürülen eğitim çalışmalarından düzenli bir şekilde haberdar edilecek, oralarda üretilen ürünlerin tartışmalarına katılabilecek, olanaklar elverdiğinde oradaki eğitim çalışmalarına da katılabileceklerdir.

   

  Atölye çalışması ücretlidir. Aylık 300 lira (öğrenci indirimi 200 lira). Toplanan ücretin yarısı, doğrudan Dalgın Sular projesinin sürekliliği için katkı olarak değerlendirilecektir.

   

  17 Mayıs Perşembe’den başlayarak her Perşembe saat 14-17:00 arası (katılımcı sayısı sınırlı tutulacağından erken başvuru ve kayıt tavsiye edilir).

   

  --

  iskender
  http://www.araliktabiri.com/tr/
Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.