Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

inja iran ast(be revayate tasvir)

Expand Messages
 • mohsen m
  اتفاقاتی که در ایران می افتد سری اول اینم تقدیم شما.
  Message 1 of 1 , Feb 6, 2010
    

      


    

   اتفاقاتی که در ایران می افتد

   سری اول

   اینم تقدیم شما.

   اتوی موی چرخشی اینستایلر

   با چرخش غلطک داغ و برسهای آن موهای خود را به حالت دلخواه خود درآورید

   این یک برس نیست.این یک اتوی فر کننده مو نیست. این اتوی موی اینستایلر است. سه محصول اتوی مو فر ، اتوی مو صاف و برس مو را یکجا در اتوی مو اینستایلر داشته باشید.

   دیگر نگران سوختن ، گره خوردن، خرد شدن و شکنندگی موهای خود نباشید. با اینستایلر موهای خود را صاف ، فر یا حالت دار کنید. فقط کافیست موهایتان را بین دو سر اتوی اینستایلر گذاشته و اتو را بر روی مو بکشید.

   این اتوی موی استثنایی را میتوانید بر روی موی خود (نازک ، ضخیم ، صاف ویا حتی وزوزی) استفاده کرده و هنگامی که موهایتان را در اطراف خود رها کنید به طرز باور نکردنی احساس نرمی و لطافت می کنید.

   استوانه چرخان اتو بر روی موهای شما می لغزد وحالت وز و شکنندگی را از موهای شما گرفته و آن را تبدیل به موهایی درخشان و براق میکند و این به معنای زیبایی در تمام لحظات زندگی است.

   با درجه ای که برروی دستگاه قرار گرفته است شما قادر هستید حرارت اتوی مو را طبق جنس موهایتان تنظیم نموده و همچنین برسی که با ظرافت و در یک ردیف بر روی اتوی موی اینستایلر قرار دارد این امکان را برای شما فراهم کرده است که موهای خود را به هر حالتی که تمایل دارید درآورید.

   راز کار این اتو در غلطک چرخان داغ و چهار ردیف برس موجود در دو طرف آن است.

   وقتی شما اینستایلر را برروی یک دسته از موهایتان استفاده می کنید، اولین ردیف موجود برروی اینستایلر به آرامی تارهای موی شمارا از هم تفکیک کرده سپس استوانه چرخان داغ برروی مو می لغزد و به راحتی دسته های موی شما را براق ، صاف یا حالت دار میکند. شما می توانید در عرض 8 دقیقه موهای خود را به هر حالتی که مایلید درآورده و در عرض 2 دقیقه آن را به شکل دیگری فرم دهید.

   برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

   قیمت برای شما:فقط 68000 تومان

   33329436-77721989

    

   مژده......مژده

   به زودی دستگاه کوچک کننده بینی با قیمت فوق العاده به اعضای گروه عرضه خواهد شد.

   ..::فقط 145000 تومان::..

   محصولات زیبایی و آرایشی با تخفیف ویژه برای اعضای گروه

        

   قویترین و جدید ترین صاف کننده مو
   قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
   soft & beautiful را فقط از ما بخواهید
   شرکت لوتوس نماینده انحصاری این محصول در ایران
   لازم به توضیح است که این محصول نمونه کامل شده dark & lovely می باشد که توانسته معایب محصول قبلی را برطرف سازد و محصولی بی نظیر را به مشتریان کند.

   برای خرید محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:09122907735-77721989
   اگر در تهران زندگی می کنید فقط کافیست که آدرس خود را اعلام نمایید تا محصول را در کمتر از 2 ساعت درب منزل خود تحویل بگیرید و اگر در خارج از تهران هم زندگی می کنید روی فرم خرید پستی کلیک کرده و اطلاعات خود را تکمیل نمایید و پس از دریافت محصول توسط مامور پست وجه آن را پرداخت نمایید.

   مشتریانی که نتوانسته اند  دستور مصرف را ترجمه کرده و استفاده نمایند به راهنمای مصرف این محصول که در سایت آمده توجه کنند:

     Dr mansouri :09122907735

    

    

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.