Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

faghat khanooma bekhoonan

Expand Messages
 • ...:::MOHSEN:::..
  شناخت سردکننده های جنسی در روابط زناشویی همان طور كه ميدانيد در
  Message 1 of 1 , Jan 4, 2009
  • 0 Attachment
            

    

   شناخت سردکننده های جنسی در روابط زناشویی

   همان طور كه ميدانيد در رابطه سالم  جنسی زناشویی عشق ورزی  ÙŠÙƒÙŠ از مهمترين اجزاء سازنده يك رابطه Ù¾Ø§ÙŠØ¯Ø§Ø± است، در روابط جنسي كلا دو چيز هميشه مهم بوده است، رابطه جسمي و رابطه عاطفي.

   در روابط كوتاه مدت و یک شبه كه بيشتر به هدف لذت جويي يا بقای نسل صورت ميگيرند، تاكيد بروي رابطه بدني است اما اگر خواهان يك رابطه بلند مدت با همسرتان هستيد نميتوانيد صرفا به برقراري يك رابطه جسمي بسنده كنيد و خيالتان را راحت كنيد كه فقط به صرف عمل دخول و رفع نیاز جنسی ميتوانيد زندگي شيرين و خوبي را تجربه كنيد.

   براي اينكه بتوانيد رابطه جنسي تان را هميشه گرم نگه دارید و به فراخور آن زندگي شيريني را تجربه كنيد بايد نيازها و خواسته هاي طرف مقابلتان را نيز در نظر بگيريد و با شناسايي رفتارهايي كه موجب سرد شدن رابطه تان ميشود از عواقب احتمالي جلوگيري كنيد.

   همه مان اين مثل معروف را شنيديم كه پيشگيري بهتر از درمان است، لذا به همه آقايون عزيز توصيه ميكنم تا نكات آمده شده در اين مقاله را به دقت مطالعه كنند تا بتوانند با عواملي كه خود ميتوانند ايجاد كنند و باعث واكنشهاي منفي در خانمشان شوند، آشنايي پيدا كنند و از اين به بعد از تكرار اين كنشها و رفتارها . . . .

    

    Ø¨Ø±Ø§ÛŒ خواندن ادامه مطلب روی عکس زیر کلیک کنید  

   کوچک کردن شکم و پهلو در 3 روز

   لاغری سریع با ژل های لاغری ۳ روزه لاغری موضعی به همراه لایه برداری از پوست شما در کمترین زمان نیز می توان به سایز دلخواه رسید قابل استفاده برای شکم-پهلو-ران و . . . تهیه شده از مواد گیاهی ---------------------------------- ------- این ژل به طور معجزه آسایی چربیهای ذخیره شده در پوست را کاهش می دهد و موجب افزایش سوخت و ساز چربی و در نتیجه لاغر شدن می گردد . همچنین دفع مواد مضر متابولیک پوست را تسریع می نماید -- این ژل در پوست نفوذ نموده و به طور موثر چربیها را می سوزاند ، مایعات و مواد زاید بدن را خشک می کند و به پوست استحکام می بخشد و پوستهای شل شده را جمع و سفت می نماید . استفاده از این ژل خصوصا در ماههای اول مراقبت ضد سلولیت توصیه می شود .

   *** پخش در ایران همزمان با
   کل دنیا
   ***
   www.lootoos.net
   33329436-77721989

     

   قيمت : 22000 تومان  

    

    

   __
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.