Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Michel Camilo'lu Konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    *SEÇKİLER* * * *7 Mayıs 20:00 AASSM* *Fazıl Say & Borusan Quartet* *--tek yorumum salon dolu, salona gidip bilet bulmaya çalışın* * * *15 Mayıs 20:30
    Message 1 of 1 , May 6 9:37 AM

      SEÇKİLER

       

      7 Mayıs 20:00 AASSM

      Fazıl Say & Borusan Quartet

      --tek yorumum salon dolu, salona gidip bilet bulmaya çalışın

       

      15 Mayıs 20:30 İzmir Sanat

      Sanart Tango Ensemble - En Güzel Milongalar

      --Ricorda Moyano adı yeterli olacaktır herhalde

      http://www.youtube.com/watch?v=5WWNZQUUlyc

       

      18 Mayıs 20:00 AASSM

      Michel Camilo

      --bir şey dememe gerek var mı? Dhafer Youssef sonrası İzmir’de senenin ikinci bomba. Bilet Satışı 7 Mayıs 11’de başlayacak, bedavadan az pahalı

      http://www.youtube.com/watch?v=LdEMnJ6OXjQ

       

      26 Mayıs 21:00 İzmir Arena

      Buika

      --Böyle özel sesleri canlı dinleme şansı çok sık çıkmaz karşınıza

      http://www.youtube.com/watch?v=B8SVDn34vVQ

       

      31 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli

      Anadolu Brass & Caz Band

      --Karşıyaka operanın sezon kapanış konseri keyifli olacaktır diye tahmin ediyorum

       

      1 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Kardeş Türküler, Arif Sağ, BGST Dansçıları

       

      TÜMÜ

       

      6 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli

      Golden Horn Brass Beşlisi

       

      6 Mayıs 21:00 Buca Pazar Yeri – Ücretsiz

      Suavi

       

      7 Mayıs 20:00 AASSM

      Fazıl Say & Borusan Quartet

       

      7 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM

      Rakım Elkutlu İzmir Musiki Derneği

       

      8 Mayıs 20:30 İsmet İnönü

      Melih Kibar & Çiğdem Talu `Tüm Bir Yaşam`

       

      8 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Türk Sanat Müziği Konseri

       

      9 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Türk Sanat Müziği Konseri

       

      9 Mayıs 20:30 AASSM

      Kanun Piyano İkilisi

       

      10 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Yeniden Sinematek – Cuma Kızı

       

      10 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli

      Keman ve Gitarın Büyüsü

       

      10 Mayıs 20:30 AASSM

      Şef                         Naci ÖZGÜÇ

      Solistler               Marcelo NISINMAN Bandoneon

      Program              A.Marquez Danzon No.2, Piazzola/Nisinman Oblivion, Piazzola/Nisinman Buenos Aires ten 4 mevsim, Piazzola Honbre Tango, Nisinman Rapsodia Portena, Mahir Çetiz Tango

       

      10 Mayıs 22:00 Studio Performance Hall

      Ceylan Ertem

       

      14 Mayıs 20:00 AASSM

      Duo Infinito

       

      14 Mayıs 20:30 İsmet İnönü – Ücretsiz

      Türk Halk Müziği Korosu

       

      14 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Güzelyalı Kültür ve Sanat Derneği Bahar Konseri

       

      15 Mayıs 20:30 İzmir Sanat

      Sanart Tango Ensemble - En Güzel Milongalar

       

      15 Mayıs 20:30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

      “Bahar Konseri” Orkestra Karşıyaka

       

      16 Mayıs 20:30 Latife Hanım Köşkü

      THM, TSM Koroları Konseri

       

      16 Mayıs 20:30 İsmet İnönü – Ücretsiz

      Kent Orkestrası

       

      16 Mayıs 20:00 Güzelyalı KM

      Çağdaş Yorumcular Türk Sanat Müziği Korosu

       

      17 Mayıs 19:30 İsmet İnönü – Ücretsiz

      İzmir Akşamı

       

      17 Mayıs 20:00 Bostanlı Pazaryeri - Ücretsiz

      Positive, Grup İptal

       

      17 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Yeniden Sinematek – Yaralı Yüz

       

      17 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM

      Tülov TSM Korosu

       

      17 Mayıs 20:30 AASSM

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Dorukhan DORUK, Viyolonsel, Ege BANAZ Klarinet, İzmir Sanat Korosu, TOBAV Çocuk Korosu, TOBAV Gençlik Korosu

      Koro Şefi             Ali Hoca, İsmail Bilen

      Program              U.C. ERKİN Bayram, R.SCHUMANN Viyolonsel Konçertosu, İ.TAVİLOĞLU Klarinet Konçertosu, Marşlar

       

      17 Mayıs 22:00 Arena

      Sıla

       

      18 Mayıs 20:00 Bostanlı Pazaryeri – Ücretsiz

      Yusuf Güney

       

      18 Mayıs 20:00 AASSM

      Michel Camilo

       

      18 Mayıs 21:00 Buca Stadyumu – Ücretsiz

      Sertab Erener

       

      18 Mayıs 21:30 Studio Performance

      Hayko Cepkin

       

      19 Mayıs 20:00 Bostanlı Pazaryeri – Ücretsiz

      Aydilge

       

      19 Mayıs 20:00 Selçuk – Ücretsiz

      Grup Model

       

      20 Mayıs 20:00 Bostanlı Pazaryeri – Ücretsiz

      Nazlı Saraç Orak, Rembetiko, Köşk Sakinleri

       

      21 Mayıs 19:00 Fuar Evlendirme

      Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen'e Vefa Gecesi

       

      21 Mayıs 20:30 İsmet İnönü – Ücretsiz

      Türk Sanat Müziği Korosu – Bahara Merhaba

       

      21 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM

      Zeki Müren’i Anma Gecesi

       

      22 Mayıs 20:30 İzmir Sanat

      Türk Ezgileriyle Piyanı ile Düetler

       

      22 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Türk Sanat Müziği Konseri

       

      22 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera

      Fransız Romantikleri

       

      23 Mayıs 20:00 Güzelyalı KM

      Türk Sanat Müziği Konseri

       

      23 Mayıs 20:30 İsmet İnönü

      İzmir Sanat Çok Sesli Korosu – Bahar Konseri

       

      24 Mayıs 19:30 Kılıç Reis Parkı – Ücretsiz

      Roman Bandosu Konseri

       

      24 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Sevilen Makamlarda Eserler ve İzmir Mandolin Orkestrası

       

      24 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Yeniden Sinematek – Büyük Uyku

       

      24 Mayıs 20:30 AASSM - "İspanya Gecesi"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Marco SOCIAS Gitar

      Program              E.CHABRIER İspanya, I.ALBENIZ Iberia Suiti Gitar ve Orkestra için, N.RIMSKY-KORSAKOFF İspanyol Kapriçyosu, M. De FALLA Üç Köşeli Şapka Suiti

       

      24 Mayıs 21:00 Bornova Açıkhava

      Grup Bajar

       

      25 Mayıs 20:00 Alsancak Vapur İskelesi – Ücretsiz

      Türkiye’nin Renkleri – Sivas Buluşması

       

      25 Mayıs 21:00 Arena

      Teoman

       

      26 Mayıs 21:00 İzmir Arena

      Buika

       

      28 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Geleneksel 9.Yıl 2.Dönem Türk Sanat Müziği Konseri

       

      28 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM

      Konak Belediyesi Klasik Türk Müziği Korosu

       

      29 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM

      İzmir Türk Sanat Müziği Korosu

       

      29 Mayıs 21:00 Suat Taşer Açıkhava

      Fatih Erkoç Akustik Quartet

       

      29 Mayıs 20:30 İsmet İnönü – Ücretsiz

      Kent orkestrası Bahar Konseri

       

      29 Mayıs 20:30 İzmir Sanat

      İstanbul Art Trio

       

      30 Mayıs 20:30 İzmir Sanat

      Seyir Defteri

       

      30 Mayıs 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu

       

      30 Mayıs 20:30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

      Karşıyaka Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu

       

      31 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Yeniden Sinematek – Kahramanlar Şehri

       

      31 Mayıs 20:30 Karşıyaka Havra Binası

      Ud Dinletisi

       

      31 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli

      Anadolu Brass & Caz Band

       

      1 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Kardeş Türküler, Arif Sağ, BGST Dansçıları

       

      5 Haziran 18:00 Arena

      Tarkan – Doğa Sensin

       

      6 Haziran 21:30 Efes Antik Tiyatro

      Verdi ve Wagner Gala Konseri – İzmir Festivali

       

      7 Haziran 21:00 İzmir Arena

      Duman

       

      7 Haziran 21:00 Açıkhava

      Zülfü Livaneli

       

      8 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Anadolu Ateşi

       

      14 Haziran 21:00 Açıkhava

      Volkan Konak

       

      27 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Türk Müziğinde Özlediklerimiz

       

      28 Haziran 21:30 Fuar Açıkhava

      Dance Theatre of Harlem – İzmir Festivali

       

      4 Temmuz 21:30 Efes Kütüphane

      Kremerata Baltica & Mischa Maisky – İzmir Festivali

       

      9 Temmuz 21:30 Efes Odeon

      Amacord Wien & Adrineh Simonien – İzmir Festivali

       

      11 Temmuz 21:30 Abacıoğlu Han Kemeraltı

      Hille Perl & Lee Santana – İzmir Festivali

       

      14 Temmuz 21:30 Bergama Bazilika

      Minguet Quartett – İzmir Festivali

       

      16 Temmuz 21:30 Efes Celcus Kütüphanesi

      Apollan Musagete Quartet – İzmir Festivali

       

      17 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

      Anadolu Ateşi

    Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.