Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    Yarın 2 güzel konserin aynı anda olması ne kötü... Orhan 25 Mart 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli “Suyun İki Yanı” Flüt Piyano Resitali Flüt
    Message 1 of 66 , Mar 25, 2013
    • 0 Attachment

      Yarın 2 güzel konserin aynı anda olması ne kötü...

      Orhan


      25 Mart 20:30 Karşıyaka Opera - Davetiyeli

      “Suyun İki Yanı” Flüt Piyano Resitali Flüt Hürkan Ayvazoğlu, Piyano Frixos Mortzos 

       

      26 Mart 20:00 İzmir Sanat

      Önder Focan ve Meltem Ege Group `Song BOOK`

       

      25 Mart 20:00 AKM

      Cem Adrian

       

      26 Mart 20:00 Selahattin Akçiçek KM

      Çağdaş Yorumcular Türk Sanat Müziği Korosu

       

      26 Mart 20:30 Tepekule

      İzmir Big Band

       

      27 Mart 20:00 AASSM

      İzmir Oda Orkestrası

       

      28 Mart 20:00 Ziya Gökalp KM

      Tuna Kültür ve Sanat Derneği TSM Konseri

       

      28 Mart 23:00 Bios

      Jehan Barbur

       

      29 Mart 20:00 Ziya Gökalp KM

      Karşıyaka Müzik Severler Derneği TSM Konseri

       

      29 Mart 20:00 İsmet İnönü

      İzmir Sanat Çok Sesli Korosu

       

      29 Mart 20:30 AASSM

      Şef                         Erol ERDİNÇ

      Solistler               Domenico NORDIO keman, Hülya POLAT, Ayşenur KOLİVAR

      Koro                      İzmir Devlet Opera ve Balesi, Slavin Zdravkov DIMITROV Koro Şefi

      Program              A.A.SAYGUN Keman Konçertosu, E. ERDİNÇ Karadenizden Tablolar

       

      29 Mart 21:30 Arena

      Demet Akalın

       

      29 Mart 22:00 Hayal Kahvesi

      Umut Kaya

       

      29 Mart 23:00 Ooze

      Mehmet Erdem

       

      29 Mart 23:30 Zeus

      Pinhani

       

      30 Mart 21:00 İzmir Arena

      Pentagram

       

      30 Mart 21:30 Hayal Kahvesi

      Ceylan Ertem - Sezen Aksu Tribute

       

      5 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Hansjörg SCHELLENBERGER

      Solistler               Radovan VLATKOVIC Korno, Tolga ALPAY Fagot

      Program              İ. MIRZAYEV Fagot konçertosu Dünya Prömiyeri, R.STRAUSS Korno Konçertosu No.2, J. BRAHMS Senfoni No.2 Re Majör Op.73

       

      5 Nisan 21:30 İzmir Arena

      Mor ve Ötesi

       

      5 Nisan 23:00 Ooze

      Gripin

       

      9 Nisan 20:30 AKM

      İlhan Şeşen – Vedat Sakman

       

      12 Nisan 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Sekiz Buçuk

       

      12 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Yashinao OSAWA

      Solistler               Seong-Soon HWANG“Piyano”

      Program              L.van BEETHOVEN Piyano Konçertosu No.4, J.BRAHMS Senfoni No.4 mi minör Op.98

       

      12 Nisan 23:00 Ooze

      Gökhan Türkmen

       

      19 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Naci ÖZGÜÇ

      Solistler               Ersun KOCAOĞLU Keman, Carolina EYCK Theremin, Bülent EVCİL Bas Flüt, Çağatay AKYOL Recorder, Aykut KÖSELERLİ Perküsyon

      Program              L.van BEETHOVEN Keman Konçertosu, F. SAY Senfoni No.2 Mezopotamya

       

      19 Nisan 23:00 Ooze

      Murat Dalkılıç

       

      20 Nisan 21:00 İzmir Arena

      Gülşen

       

      26 Nisan 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Amerikan Gecesi

       

      26 Nisan 20:30 AASSM

      "23 Nisan Özel Konseri"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Veriko TCHUMBURIDZE Keman, Deniz ŞENSOY Keman

      Koro                      Işıkkent Eğitim Kampüsü Çocuk Korosu

      Program              Ferit TÜZÜN Nasreddin Hoca Suiti, M. BRUCH Keman Konçertosu, P.I.ÇAYKOVSKI Keman Konçertosu, Çocuk Şarkıları Işıkkent Eğitim Kampüsü Çocuk Korosu

       

      26 Nisan 23:00 Ooze

      Emre Aydın

       

      27 Nisan 18:00 Bornova Açıkhava

      Sagopa Kajmer & Pesimist Orkestra

       

      27 Nisan 20:00 Ooze

      Duman

       

      2 Mayıs 20:30 AASSM

      New York Filarmoni Orkestrası

       

      3 Mayıs 20:30 AASSM - "İtalyan Film Müzikleri Konseri"

      Şef                         Stefano MAZZOLENI

      Solistler               Tülay UYAR Soprano

      Program              Nino ROTA The Godfather Suite (30), Nina ROTA Film Müzikleri Amarcord, Casanova, La Dolce Vita, Ennio Morricone Film Müzikleri ve Medley

       

      10 Mayıs 20:30 AASSM

      Şef                         Naci ÖZGÜÇ

      Solistler               Marcelo NISINMAN Bandoneon

      Program              A.Marquez Danzon No.2, Piazzola/Nisinman Oblivion, Piazzola/Nisinman Buenos Aires’ten 4 mevsim, Piazzola Honbre Tango, Nisinman Rapsodia Portena, Mahir Çetiz Tango

       

      17 Mayıs 20:30 AASSM

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Dorukhan DORUK, Viyolonsel, Ege BANAZ Klarinet, İzmir Sanat Korosu, TOBAV Çocuk Korosu, TOBAV Gençlik Korosu

      Koro Şefi             Ali Hoca, İsmail Bilen

      Program              U.C. ERKİN Bayram, R.SCHUMANN Viyolonsel Konçertosu, İ.TAVİLOĞLU Klarinet Konçertosu, Marşlar

       

      24 Mayıs 20:30 AASSM - "İspanya Gecesi"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Marco SOCIAS Gitar

      Program              E.CHABRIER İspanya, I.ALBENIZ Iberia Suiti Gitar ve Orkestra için, N.RIMSKY-KORSAKOFF İspanyol Kapriçyosu, M. De FALLA Üç Köşeli Şapka Suiti

       

      24 Mayıs 21:00 Bornova Açıkhava

      Grup Bajar

       

      1 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Kardeş Türküler, Arif Sağ, BGST Dansçıları

       

      8 Haziran 21:00 Fuar Açıkhava

      Anadolu Ateşi

    • Orhan Tuna
      ORHAN TUNA NIN ÖNERİLERİ 6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava Fazıl Say - İlk Şarkılar --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir 13
      Message 66 of 66 , Aug 4 1:44 AM
      • 0 Attachment

        ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

        --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

        --değişikliğe ne dersiniz, açıkhavada biraz Hint sineması

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

        --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

        --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

        --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

        --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

         

        TÜMÜ

         

        6 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Bisikletli Çocuk - Le Gamin Au Vélo

         

        6 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfitiyatro - Ücretsiz

        Karmate

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

         

        7 Ağustos 21:00 Güzelbahçe Vapur İskelesi - Ücretsiz

        Kent Orkestrası

         

        7 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Eylem Aktaş

         

        8 Ağustos 23:30 Babylon Çeşme

        Milk & Sugar

         

        12 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Leman Sam & Yaşar

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

         

        13 Ağustos 21:00 Aşık Veysel - Ücretsiz

        Makbule Kaya

         

        13 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Bülent Ortaçgil

         

        14 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Selçuk Balcı

         

        15 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Sıla

         

        15 Ağustos 21:00 Baby Beach

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        15 Ağustos 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

        Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars

         

        16 Ağustos 21:30 Alaçatı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        16 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Leman Sam

         

        16 Ağustos 22:00 Babylon Çeşme

        Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

         

        17 Ağustos 21:30 Sığacık Kaleiçi

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

         

        20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Rahmi Saltuk

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

         

        22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Yaşar

         

        26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yasmin Levy

         

        27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Frances Ha

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

         

        30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

        Babylon Soundgarden

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

         

        5 Eylül 23:00 Ooze

        Model

         

        6 Eylül 23:00 Ooze

        Murat Dalkılıç

         

        10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Serdar Ortaç

         

        12 Eylül 23:00 Ooze

        Gripin

         

        13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

        Doğu Rüzgarı

         

        13 Eylül 23:00 Ooze

        Emre Aydın

         

        16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Café Aman İstanbul

         

        17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        İlhan Şeşen - Vedat Sakman

         

        17 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Oğuzhan Koç

         

        18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yeni Türkü

         

        19 Eylül 23:00 Ooze

        Zakkum

         

        20 Eylül 23:00 Ooze

        Levent Yüksel

         

        24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Cem Adrian

         

        24 Eylül 22:00 İzmir Arena

        Şevval sam & Kurtalan Ekspres

         

        25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Fatih Erkoç Quartet

         

        26 Eylül 23:00 Ooze

        Redd

         

        27 Eylül 23:00 Ooze

        Yıldız Tilbe

         

        30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Mehmet Erdem

         

        Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

         

        AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

        İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

        Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

        Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

        Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

        Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

        İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

        İzmir Arena – Tel: 382 23 82

        Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

        Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

        Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

        Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

        Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

        Ooze Venue - Tel: 388 78 70

        Tepekule - Tel: 462 33 33

        Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

        Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

        Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

        İzmir Festivali - Tel: 4830308

        Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.