Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    4 Şubat 20:30 AASSM Aslı Tuncay Piyano Resitali 5 Şubat 20:30 AASSM Jazz.İno 6 Şubat 20:00 İzmir Sanat Bilkent Piyanolu Üçlü 6 Şubat 20:30 Tepekule
    Message 1 of 66 , Feb 4, 2013
    • 0 Attachment

      4 Şubat 20:30 AASSM

      Aslı Tuncay Piyano Resitali

       

      5 Şubat 20:30 AASSM

      Jazz.İno

       

      6 Şubat 20:00 İzmir Sanat

      Bilkent Piyanolu Üçlü

       

      6 Şubat 20:30 Tepekule – Ücretsiz

      Grup Son Dakika

       

      6 Şubat 20:30 İsmet İnönü

      Erkan Oğur - İ.Hakkı Demircioğlu

       

      6 Şubat 21:00 Opus

      Nev

       

      6 Şubat 21:30 Mövenpick

      İzmir Express Orkestrası

       

      8 Şubat 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – 12 Kızgın Adam

       

      8 Şubat 20:00 Güzelyalı KM

      Türker Bekat Türk Müziği Korosu

       

      8 Şubat 20:30 AASSM

      Şef                         Rengim GÖKMEN

      Solistler               Feryal TÜRKOĞLU Soprano, Deniz AKINCI“Keman, Kartal AKINCI“Viyola

      Program              W.A.MOZART Senfoni Konçertant, R. STRAUSS Son 4 şarkı, R. STRAUSS Till Eulenspiegel’in Şen Serüvenleri

       

      8 Şubat 21:00 Bios

      Birsen Tezer – Yeni Albüm Lansmanı

       

      8 Şubat 21:00 Opus

      Vega

       

      8 Şubat 21:00 Hayal Kahvesi

      Kurtalan Ekspres - Cem Karaca Anısına

       

      8 Şubat 23:00 Ooze

      Murat Dalkılıç

       

      9 Şubat 21:00 Opus

      Kurban

       

      9 Şubat 20:00 AASSM

      Barok Sesler

       

      11 Şubat 20:30 Karşıyaka Opera

      Fatih Erkoç Akustik Quartet

       

      12 Şubat 20:00 AASSM

      Tomate Locale

       

      12 Şubat 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

      Kent Orkestrası – Havva Karakaş

       

      12 Şubat 20:30 AKM

      Fatih Erkoç Akustik Quartet

       

      13 Şubat 20:00 İsmet İnönü

      Tanju Okan Şarkıları

       

      13 Şubat 20:00 Güzelyalı KM

      Suzinak Gecesi

       

      13 Şubat 21:00 Opus

      Nev

       

      14 Şubat 20:00 AASSM

      Özlem Tekin

       

      14 Şubat 20:30 Tepekule – Ücretsiz

      Grup Efedrin

       

      14 Şubat 21:00 Bios

      Ceylan Ertem "Sezen Aksu Tribute"

       

      15 Şubat 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – Her Devrin Adamı

       

      15 Şubat 20:30 AASSM - "Sevgililer Günü Özel Konseri"

      Şef                         James TUGGLE

      Solistler               Gülsin ONAY Piyano

      Program              J.BRAHMS Trajik Uvertür, W.A.MOZART Piyano Konçertosu NO:20 re minör, N.RIMSKY KORSAKOFF Şehrazad Bale Suiti

       

      15 Şubat 20:30 AKM

      Sunshine Band - Özdemir Erdoğan

       

      15 Şubat 21:30 Hayal Kahvesi

      Özge Fışkın

       

      15 Şubat 23:00 Ooze Venue

      Sıla

       

      16 Şubat 18:00 İsmet İnönü

      Kolera

       

      16 Şubat 21:00 İsmet İnönü

      Selçuk Balcı

       

      16 Şubat 21:00 Opus

      Suzan Kardeş – Bekriye Band

       

      16 Şubat 21:00 İzmir Arena

      Gökhan Tepe

       

      18 Şubat 20:00 AASSM

      Ensemble Mare Nostrum (Barok Günleri)

       

      19 Şubat 20:00 İsmet İnönü

      Zafer Çebi, Evrim Özkaynak Jazz Band

       

      19 Şubat 20:00 AASSM

      Ege Yaylı Çalgılar Beşlisi ve Perküsyon

       

      19 Şubat 20:00 Selahattin Akçiçek KM

      ADD Gönüllüler Konseri

       

      20 Şubat 20:00 AASSM

      Dhafer Youssef Quartet

       

      20 Şubat 20:30 Tepekule – Ücretsiz

      Fethiye Alaçalı

       

      20 Şubat 21:00 Opus

      Nev

       

      20 Şubat 21:00 Bios

      Sarp

       

      21 Şubat 20:00 İzmir Sanat

      Batı Ensemble

       

      21 Şubat 20:00 Güzelyalı KM

      Bahri Baba’dan Güzelyalı’ya – 3

       

      21 Şubat 21:00 Bios

      Baba Zula

       

      22 Şubat 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – Kramer Kramer’a Karşı

       

      22 Şubat 20:30 AASSM

      Şef                         Howard GRIFFITHS

      Solistler               Xavier PHILLIP “Viyolonsel”

      Program              C.M.von Weber Uvertür “Peter Schmall, D. SHOSTAKOVICH Viyolonsel Konçertosu NO:1, L.van BEETHOVEN                Senfoni No.4

       

      22 Şubat 21:00 İzmir Arena

      Zuhal Olcay & Halil Sezai

       

      22 Şubat 21:00 Opus

      Kargo

       

      22 Şubat 23:00 Ooze Venue

      Cem Adrian

       

      23 Şubat 21:00 Opus

      Aslı Gökyokuş

       

      25 Şubat 20:00 AASSM

      Emma Kirkby & Ingrid Seifert & İzmir Barok

       

      26 Şubat 20:00 İsmet İnönü

      İzmir Sanat Çok Sesli Korosu

       

      26 Şubat 20:30 Güzelyalı KM

      Türk Sanat Müziği Korosu Konseri

       

      27 Şubat 20:00 AASSM

      Samsun Quartet

       

      27 Şubat 20:30 Selahattin Akçiçek KM

      Çağdaş Emekliler Korosu

       

      27 Şubat 21:00 Opus

      Nev

       

      27 Şubat 21:00 Bios

      İlhan Erşahin's İstanbul Session

       

      27 Şubat 21:30 Tepekule

      Hüsnü Arkan

       

      28 Şubat 20:00 İzmir Sanat

      Küçükay Gitar Üçlüsü

       

      28 Şubat 20:00 Güzelyalı KM

      Türk Müziği Amatör Besteci ve Söz Yazarları Topluluğu

       

      28 Şubat 21:00 Bios

      Cemil Demirbakan

       

      1 Mart 20:30 AASSM

      Şef                         Vladimir ALTSCHULLER

      Solistler               Fedor RUDIN     “Keman”

      Program              A.HAÇATURYAN Keman Konçertosu, M.MUSSGORSKI-M.RAVEL            Bir Sergiden Tablolar

       

      1 Mart 23:00 Ooze

      Oğuzhan Uğur

       

      2 Mart 20:30 AASSM

      Zülfü Livaneli

       

      8 Mart 20:30 AASSM

      "Dünya Kadınlar Günü Özel Konseri"

      Şef                         Susanna PESCETTI

      Solistler               Zeynep UÇBAŞARAN     “Piyano, Altuğ TEKİN     “Korno”

      Program              Ebru Güner CANBEY      Korno ve yaylı calgılar için Devr-i Aksak, C.SAINT-SAENS Piyano Konçertosu NO:5 op 103 fa majör, Felix MENDELSSOHN Senfoni No:4 İtalyan

       

      8 Mart 21:00 İzmir Arena

      Duman

       

      8 Mart 23:00 Ooze

      Zakkum

       

      8 Mart 23:30 Zeus

      Yeni Türkü

       

      15 Mart 20:30 AASSM

      "Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası Özel Konseri"

      Şef                         Emin Güven YAŞLIÇAM

      Solistler               Aytül BÜYÜKSARAÇ       “Soprano, Evrim KESKİN “Mezzo Soprano, Fırat YALÇINKAYA   “Tenor, Teyfik RODOS                “Bas”

      Koro                      İzmir Devlet Opera ve Balesi Ali HOCA Koro Şefi

      Program              Hasan TURA       Şehitler Oratoryosu

      Anlatıcı                 Altuğ DİLMAÇ “Anlatıcı”

       

      15 Mart 20:30 AKM

      İncesaz

       

      15 Mart 23:00 Ooze

      Can Bonomo

       

      16 Mart 20:30 AKM

      Erkan Oğur - İ.Hakkı Demircioğlu

       

      17 Mart 18:00 AKM

      Erkan Oğur - İ.Hakkı Demircioğlu

       

      22 Mart 20:30 AASSM

      "Hindemith’in Ölümünün 50.Yılı Anısına"

      Şef                         Toshi SHIMADA

      Solistler               İdil BİRET             “Piyano”

      Program              C.M.VON WEBER Oberon Uvertürü, W.A.MOZART        Piyano Konçetosu K.491 do minör, Paul HINDEMITH                4 Temperamente, Paul HINDEMITH      C.M.von WEBER’in bir teması üzerine Senfonik Metamorfozlar

       

      29 Mart 20:30 AASSM

      Şef                         Erol ERDİNÇ

      Solistler               Domenico NORDIO keman, Hülya POLAT, Ayşenur KOLİVAR

      Koro                      İzmir Devlet Opera ve Balesi, Slavin Zdravkov DIMITROV Koro Şefi

      Program              A.A.SAYGUN Keman Konçertosu, E. ERDİNÇ      Karadenizden Tablolar

       

      29 Mart 23:00 Ooze

      Mehmet Erdem

       

      30 Mart 21:00 İzmir Arena

      Pentagram

       

      5 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Hansjörg SCHELLENBERGER

      Solistler               Radovan VLATKOVIC Korno, Tolga ALPAY Fagot

      Program              İ. MIRZAYEV Fagot konçertosu Dünya Prömiyeri, R.STRAUSS Korno Konçertosu No.2, J. BRAHMS Senfoni No.2 Re Majör Op.73

       

      5 Nisan 23:00 Ooze

      Gripin

       

      12 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Yashinao OSAWA

      Solistler               Seong-Soon HWANG“Piyano”

      Program              L.van BEETHOVEN Piyano Konçertosu No.4, J.BRAHMS Senfoni No.4 mi minör Op.98

       

      19 Nisan 20:30 AASSM

      Şef                         Naci ÖZGÜÇ

      Solistler               Ersun KOCAOĞLU Keman, Carolina EYCK Theremin, Bülent EVCİL Bas Flüt, Çağatay AKYOL Recorder, Aykut KÖSELERLİ Perküsyon

      Program              L.van BEETHOVEN Keman Konçertosu, F. SAY Senfoni No.2 Mezopotamya

       

      26 Nisan 20:30 AASSM

      "23 Nisan Özel Konseri"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Veriko TCHUMBURIDZE Keman, Deniz ŞENSOY Keman

      Koro                      Işıkkent Eğitim Kampüsü Çocuk Korosu

      Program              Ferit TÜZÜN Nasreddin Hoca Suiti, M. BRUCH Keman Konçertosu, P.I.ÇAYKOVSKI Keman Konçertosu, Çocuk Şarkıları Işıkkent Eğitim Kampüsü Çocuk Korosu

    • Orhan Tuna
      ORHAN TUNA NIN ÖNERİLERİ 6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava Fazıl Say - İlk Şarkılar --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir 13
      Message 66 of 66 , Aug 4, 2014
      • 0 Attachment

        ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

        --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

        --değişikliğe ne dersiniz, açıkhavada biraz Hint sineması

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

        --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

        --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

        --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

        --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

         

        TÜMÜ

         

        6 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Bisikletli Çocuk - Le Gamin Au Vélo

         

        6 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfitiyatro - Ücretsiz

        Karmate

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

         

        7 Ağustos 21:00 Güzelbahçe Vapur İskelesi - Ücretsiz

        Kent Orkestrası

         

        7 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Eylem Aktaş

         

        8 Ağustos 23:30 Babylon Çeşme

        Milk & Sugar

         

        12 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Leman Sam & Yaşar

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

         

        13 Ağustos 21:00 Aşık Veysel - Ücretsiz

        Makbule Kaya

         

        13 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Bülent Ortaçgil

         

        14 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Selçuk Balcı

         

        15 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Sıla

         

        15 Ağustos 21:00 Baby Beach

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        15 Ağustos 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

        Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars

         

        16 Ağustos 21:30 Alaçatı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        16 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Leman Sam

         

        16 Ağustos 22:00 Babylon Çeşme

        Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

         

        17 Ağustos 21:30 Sığacık Kaleiçi

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

         

        20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Rahmi Saltuk

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

         

        22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Yaşar

         

        26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yasmin Levy

         

        27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Frances Ha

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

         

        30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

        Babylon Soundgarden

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

         

        5 Eylül 23:00 Ooze

        Model

         

        6 Eylül 23:00 Ooze

        Murat Dalkılıç

         

        10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Serdar Ortaç

         

        12 Eylül 23:00 Ooze

        Gripin

         

        13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

        Doğu Rüzgarı

         

        13 Eylül 23:00 Ooze

        Emre Aydın

         

        16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Café Aman İstanbul

         

        17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        İlhan Şeşen - Vedat Sakman

         

        17 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Oğuzhan Koç

         

        18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yeni Türkü

         

        19 Eylül 23:00 Ooze

        Zakkum

         

        20 Eylül 23:00 Ooze

        Levent Yüksel

         

        24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Cem Adrian

         

        24 Eylül 22:00 İzmir Arena

        Şevval sam & Kurtalan Ekspres

         

        25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Fatih Erkoç Quartet

         

        26 Eylül 23:00 Ooze

        Redd

         

        27 Eylül 23:00 Ooze

        Yıldız Tilbe

         

        30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Mehmet Erdem

         

        Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

         

        AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

        İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

        Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

        Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

        Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

        Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

        İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

        İzmir Arena – Tel: 382 23 82

        Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

        Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

        Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

        Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

        Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

        Ooze Venue - Tel: 388 78 70

        Tepekule - Tel: 462 33 33

        Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

        Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

        Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

        İzmir Festivali - Tel: 4830308

        Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.