Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    10 Ocak 20:00 Güzelyalı KM Girişimci Kadın Derneği Türk Müziği Korosu 11 Ocak 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz Sinematek - Umberto D 11 Ocak 20:30 AASSM
    Message 1 of 66 , Jan 7, 2013

      10 Ocak 20:00 Güzelyalı KM

      Girişimci Kadın Derneği Türk Müziği Korosu

       

      11 Ocak 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – Umberto D

       

      11 Ocak 20:30 AASSM

      Şef                         Alun FRANCIS

      Solistler               Mihaela MARTIN Keman, Frans Helmerson Viyolonsel

      Program              J.Brahms İkili konçerto, P.I.ÇAYKOVSKİ Senfoni NO:6 Pathetique

       

      11 Ocak 21:30 Zeus

      Fırat Tanış - Çiğdem Erken feat. Bilal K.

       

      11 Ocak 23:00 Ooze

      Gripin

       

      12 Ocak 20:00 Tepekule

      Ezginin Günlüğü

       

      17 Ocak 20:00 Dr. Selahattin Akçiçek KM

      Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi TSM

       

      17 Ocak 23:00 Bios

      Mabel Matiz

       

      18 Ocak 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – İtalyan Usulü Boşanma

       

      18 Ocak 20:30 Dr. Selahattin Akçiçek KM

      EÇEV Türk Sanat Müziği Konseri

       

      18 Ocak 20:30 AASSM

      Şef                         Hansjörg SCHELLENBERGER

      Solistler               Korbinian ALTENBERGER Keman

      Program              J. BRAHMS Keman konçertosu Re.Majör Op.77, J. BRAHMS Senfoni No1 Do minör Op.68

       

      18 Ocak 23:00 Ooze

      Duman

       

      22 Ocak 18:00 Selahattin Akçiçek KM

      Ispartalıları Tanıştırma ve Yardımlaşma Derneği 26.Yıldönümü Kutlama Şenlikleri

       

      23 Ocak 23:30 Bios

      Della Miles

       

      24 Ocak 20:00 Güzelyalı KM

      Selim Öztaş Musiki Kulübü, Bizimle Şarkı Söyler misiniz?

       

      24 Ocak 21:00 Bios

      Ceylan Ertem

       

      25 Ocak 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Bahri Baba’dan Güzelyalı’ya Kış Konseri

       

      25 Ocak 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz

      Sinematek – Bir Zamanlar Batıda

       

      25 Ocak 20:30 AASSM

      Şef                         Stefano MAZZOLENI

      Solistler               Sonat SÖZER      Flüt, Orçun CİVELEK    Klarinet

      Program              C.DEBUSSY Rapsodi NO:1, J. IBERT Flüt Konçertosu, I.STRAVINSKI Ateş Kuşu Bale Suiti

       

      25 Ocak 20:30 Karşıyaka Opera

      Bülent Ortaçgil

       

      25 Ocak 23:00 Ooze

      Emre Aydın

       

      26 Ocak 20:00 Dr. Selahattin Akçiçek KM

      Taş Plak Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu

       

      28 Ocak 20:30 AASSM – Davetiyeli

      Agora Rotary Kulübü İZDSO Konseri

       

      29 Ocak 20:00 Dr. Selahattin Akçiçek KM

      Yeşilyurt Esnaf Odası Geleneksel 9.Yıl 1.Dönem Türk Sanat Müziği Konseri

       

      31 Ocak 19:00 Güzelyalı KM

      Nazende Fasıl Grubu Türk Sanat Müziği Korosu

       

      31 Ocak 20:00 Dr. Selahattin Akçiçek KM

      Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Hisarlı Ahmet Anma Gecesi

       

      1 Şubat 20:30 AASSM - "Türk Yunan Dostluk Özel Konseri Mübadelenin 90.Yıldönümü"

      Şef                         Myron MICHAILIDIS

      Solistler               George LAZARIDIS          Piyano

      Program              L.van BEETHOVEN Piyano Konçertosu NO:5, Giorgos KOUMENDAKIS To Isokrathma enos paidiou(Bir çocuğun ilahi başlatışı), C.R. REY Enstantaneler

       

      1 Şubat 23:00 Ooze

      Gökhan Türkmen

       

      8 Şubat 20:30 AASSM

      Şef                         Rengim GÖKMEN

      Solistler               Feryal TÜRKOĞLU Soprano, Deniz AKINCI Keman, Kartal AKINCI Viyola

      Program              W.A.MOZART Senfoni Konçertant, R. STRAUSS Son 4 şarkı, R. STRAUSS Till Eulenspiegel in Şen Serüvenleri

       

      8 Şubat 23:00 Ooze

      Murat Dalkılıç

       

      11 Şubat 20:30 Karşıyaka Opera

      Fatih Erkoç Akustik Quartet

       

      12 Şubat 20:30 AKM

      Fatih Erkoç Akustik Quartet

       

      15 Şubat 20:30 AASSM - "Sevgililer Günü Özel Konseri"

      Şef                         James TUGGLE

      Solistler               Gülsin ONAY Piyano

      Program              J.BRAHMS Trajik Uvertür, W.A.MOZART Piyano Konçertosu NO:20 re minör, N.RIMSKY KORSAKOFF Şehrazad Bale Suiti

       

      16 Şubat 18:00 İsmet İnönü

      Kolera

       

      16 Şubat 21:00 İsmet İnönü

      Selçuk Balcı

       

      22 Şubat 20:30 AASSM

      Şef                         Howard GRIFFITHS

      Solistler               Xavier PHILLIP Viyolonsel

      Program              C.M.von Weber Uvertür Peter Schmall, D. SHOSTAKOVICH Viyolonsel Konçertosu NO:1, L.van BEETHOVEN                Senfoni No.4

       

      1 Mart 20:30 AASSM

      Şef                         Vladimir ALTSCHULLER

      Solistler               Fedor RUDIN     Keman

      Program              A.HAÇATURYAN Keman Konçertosu, M.MUSSGORSKI-M.RAVEL            Bir Sergiden Tablolar

    • Orhan Tuna
      ORHAN TUNA NIN ÖNERİLERİ 6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava Fazıl Say - İlk Şarkılar --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir 13
      Message 66 of 66 , Aug 4, 2014

        ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

        --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

        --değişikliğe ne dersiniz, açıkhavada biraz Hint sineması

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

        --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

        --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

        --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

        --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

         

        TÜMÜ

         

        6 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Bisikletli Çocuk - Le Gamin Au Vélo

         

        6 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfitiyatro - Ücretsiz

        Karmate

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

         

        7 Ağustos 21:00 Güzelbahçe Vapur İskelesi - Ücretsiz

        Kent Orkestrası

         

        7 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Eylem Aktaş

         

        8 Ağustos 23:30 Babylon Çeşme

        Milk & Sugar

         

        12 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Leman Sam & Yaşar

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

         

        13 Ağustos 21:00 Aşık Veysel - Ücretsiz

        Makbule Kaya

         

        13 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Bülent Ortaçgil

         

        14 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Selçuk Balcı

         

        15 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Sıla

         

        15 Ağustos 21:00 Baby Beach

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        15 Ağustos 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

        Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars

         

        16 Ağustos 21:30 Alaçatı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        16 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Leman Sam

         

        16 Ağustos 22:00 Babylon Çeşme

        Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

         

        17 Ağustos 21:30 Sığacık Kaleiçi

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

         

        20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Rahmi Saltuk

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

         

        22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Yaşar

         

        26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yasmin Levy

         

        27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Frances Ha

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

         

        30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

        Babylon Soundgarden

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

         

        5 Eylül 23:00 Ooze

        Model

         

        6 Eylül 23:00 Ooze

        Murat Dalkılıç

         

        10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Serdar Ortaç

         

        12 Eylül 23:00 Ooze

        Gripin

         

        13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

        Doğu Rüzgarı

         

        13 Eylül 23:00 Ooze

        Emre Aydın

         

        16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Café Aman İstanbul

         

        17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        İlhan Şeşen - Vedat Sakman

         

        17 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Oğuzhan Koç

         

        18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yeni Türkü

         

        19 Eylül 23:00 Ooze

        Zakkum

         

        20 Eylül 23:00 Ooze

        Levent Yüksel

         

        24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Cem Adrian

         

        24 Eylül 22:00 İzmir Arena

        Şevval sam & Kurtalan Ekspres

         

        25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Fatih Erkoç Quartet

         

        26 Eylül 23:00 Ooze

        Redd

         

        27 Eylül 23:00 Ooze

        Yıldız Tilbe

         

        30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Mehmet Erdem

         

        Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

         

        AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

        İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

        Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

        Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

        Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

        Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

        İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

        İzmir Arena – Tel: 382 23 82

        Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

        Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

        Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

        Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

        Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

        Ooze Venue - Tel: 388 78 70

        Tepekule - Tel: 462 33 33

        Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

        Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

        Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

        İzmir Festivali - Tel: 4830308

        Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.