Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    3 Aralık 20:00 İzmir Sanat EF Septet 4 Aralık 20:00 AASSM Klarissimo 5 Aralık 20:00 Elhamra İspanyol Gecesi 5 Kasım 20:00 AASSM Aydın Esen ve Miroslav
    Message 1 of 66 , Dec 3, 2012
    • 0 Attachment

      3 Aralık 20:00 İzmir Sanat

      EF Septet

       

      4 Aralık 20:00 AASSM

      Klarissimo

       

      5 Aralık 20:00 Elhamra

      İspanyol Gecesi

       

      5 Kasım 20:00 AASSM

      Aydın Esen ve Miroslav Vitous

       

      5 Aralık 20:30 Karşıyaka Opera

      Karşıyaka Sevgisi (soprano, mezzosoprano, piyano)

       

      6 Aralık 14:00 Eşrefpaşa Kültür Merkezi

      İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu

       

      6 Aralık 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Türk Sanat Müziği Konseri

       

      6 Aralık 20:30 Eşrefpaşa Kültür Merkezi

      Nostaljik Eserler Konseri

       

      6 Aralık 20:30 AKM

      Cem Çelebi

       

      6 Aralık 21:00 Zeus

      Birsen Tezer

       

      7 Aralık 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok

       

      7 Aralık 20:30 AASSM

      Şef                         Albrecht MAYER

      Solistler               Albrecht MAYER “Obua”

      Program              L. van BEETHOVEN          Egmont Uvertür op.84, J.HAYDN Obua Konçertosu Do majör Hob.VII:cı, L. van BEETHOVEN Senfoni No:3 “Eroica” mi bemol majör op.55

       

      7-8 Aralık 21:00 İzmir Arena

      Efes Pilsen Blues Festival

       

      7 Aralık 22:30 Zeus

      Bülent Ortaçgil

       

      7 Aralık 23:00 Ooze

      Rafet El Roman

       

      8 Aralık 20:30 AKM

      Tenor Aydın Uştuk ve Orkestra Allegra

       

      8 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

      Birsen Tezer

       

      8 Aralık 21:30 911 Bar

      Amy Winehouse Tribute by Merve Özçubukçuoğlu

       

      9 Aralık 20:30 İsmet İnönü

      Büyük Ev Ablukada

       

      10 Aralık 20:00 İzmir Sanat

      Neşet Ruacan Trio

       

      11 Aralık 20:00 AASSM

      Klarnet ve Piyano

       

      11 Aralık 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

      Türk Halk Müziği Korosu

       

      13 Aralık 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      İzmir Türk Sanat Müziği Korosu

       

      13 Aralık 21:00 AASSM

      Yasmin Levy

       

      13 Aralık 21:30 Bios

      Asaf Avidan

       

      14 Aralık 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Tema’nın Kuruluşunun 20.Yılı Türk Sanat Müziği Konseri

       

      14 Aralık 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Zafer Yolları

       

      14 Aralık 20:30 Ege Üniversitesi Mötbe salonu

      "Türkiye-Azerbaycan Dostluk Konseri"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Elvin HOCA “Keman”, Toğrul GANİOĞLU “Keman”

      Program              P. de SARASATE Carmen Fantezi, R.HACIYEV Keman Konçertosu, J.STRAUSS İmparator Valsi, J.STRAUSS Çekiç ve Örs Polkası, J.STRAUSS Mavi Tuna Valsi, L.ANDERSON Daktilo Polkası

       

      14 Aralık 20:30 İzmir Sanat

      Türkmen Üçlüsü

       

      14 Aralık 21:00 Arena

      Hadise

       

      14 Aralık 22:00 Zeus

      Vega

       

      14 Aralık 23:00 Ooze

      Cem Adrian

       

      15 Aralık 20:00 Mavişehir Spor Salonu

      Anadolu Ateşi Evolution

       

      17 Aralık 20:00 İzmir Sanat

      Nail Yavuzoğlu Quartet

       

      18 Aralık 20:00 Eşrefpaşa Kültür Merkezi

      Bir Aşk Masalından Şarkılar

       

      18 Aralık 20:30 Karşıyaka Opera

      Karşıyaka'ya Yolculuk

       

      19 Aralık 18:00  Eşrefpaşa Kültür Merkezi

      Hatay Gönüllüleri Platformu Türk Sanat Müziği Korosu

       

      19 Aralık 20:30 İsmet İnönü

      Mevlana ve Tasavvuf Müziği

       

      20 Aralık 20:00 AASSM

      İki Piyanonun Tuşlarından (Burçin Büke & Cana Gürmen)

       

      20 Aralık 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

      Nalan Altınörs ve Türk Sanat Müziği Korosu,

       

      20 Aralık 20:15 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Rakım Elkutlu İzmir Musiki Derneği

       

      21 Aralık 20:00 Elhamra

      İspanyol Gecesi

       

      21 Aralık 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Askerin Türküsü

       

      21 Aralık 20:30 AASSM

      Şef                         Cem Mansur

      Solistler               Hande KÜDEN  “Keman”

      Program              D.ŞOSTAKOVIÇ Keman Konçertosu No.1, D.ŞOSTAKOVIÇ Senfoni No.5

       

      21 Aralık 20:30 Karşıyaka Opera

      Viyana Klasikleri Piyano Resitalleri - Jozsef Balog

       

      21 Aralık 20:30 Eşrefpaşa Kültür Merkezi

      Alsancak Musiki Derneği Yeni Yıl Konseri

       

      21 Aralık 21:30 911 Bar

      Metallica Tribute by Murder King

       

      21 Aralık 22:30 Noxx

      Coldplay Tribute: Coldplace

       

      21 Aralık 23:00 Ooze

      Zakkum

       

      22 Aralık 14:00 Alsancak Kültür Merkezi

      Tufan Aksoy Müzik Merkezi Kursiyerleri

       

      22 Aralık 21:00 İzmir Arena

      Zuhal olcay & Halil Sezai

       

      22 Aralık 23:30 Noxx

      Jay Jay Johanson

       

      24 Aralık 20:00 AASSM

      Jülide Özçelik

       

      24 Aralık 23:30 St. Maria Kilisesi

      Konak Belediyesi Ege Çağdaş Oda Korosu Noel Konseri

       

      25 Aralık 23:30 St. Maria Kilisesi

      Konak Belediyesi Ege Çağdaş Oda Korosu Noel Konseri

       

      26 Aralık 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

      Kent Orkestrası

       

      26 Aralık 20:00 İzmir Sanat

      Yaşam Hancılar Quartet

       

      27 Aralık 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Nazende Fasıl Grubu Ömer Kurbanoğlu Anma Gecesi

       

      27 Aralık 21:00 Bios

      Jehan Barbur

       

      28 Aralık 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

      Sinematek - Cezayir Bağımsızlık Savaşı

       

      28 Aralık 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi

      Cumhuriyet Türk Sanat Müziği Korosu

       

      28 Aralık 20:30   AASSM

      "Yeni Yıl Özel Konseri"

      Şef                         Ender SAKPINAR

      Solistler               Vokaliz

      Program              Vokaliz Özel program

       

      28 Aralık 23:00 Ooze

      Oğuzhan Uğur

       

      29 Aralık 22:00 Zeus

      Yeni Türkü

    • Orhan Tuna
      ORHAN TUNA NIN ÖNERİLERİ 6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava Fazıl Say - İlk Şarkılar --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir 13
      Message 66 of 66 , Aug 4, 2014
      • 0 Attachment

        ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

        --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

        --değişikliğe ne dersiniz, açıkhavada biraz Hint sineması

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

        --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

        --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

        --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

        --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

         

        TÜMÜ

         

        6 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Bisikletli Çocuk - Le Gamin Au Vélo

         

        6 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfitiyatro - Ücretsiz

        Karmate

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

         

        7 Ağustos 21:00 Güzelbahçe Vapur İskelesi - Ücretsiz

        Kent Orkestrası

         

        7 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Eylem Aktaş

         

        8 Ağustos 23:30 Babylon Çeşme

        Milk & Sugar

         

        12 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Leman Sam & Yaşar

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

         

        13 Ağustos 21:00 Aşık Veysel - Ücretsiz

        Makbule Kaya

         

        13 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Bülent Ortaçgil

         

        14 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Selçuk Balcı

         

        15 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Sıla

         

        15 Ağustos 21:00 Baby Beach

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        15 Ağustos 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

        Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars

         

        16 Ağustos 21:30 Alaçatı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        16 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Leman Sam

         

        16 Ağustos 22:00 Babylon Çeşme

        Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

         

        17 Ağustos 21:30 Sığacık Kaleiçi

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

         

        20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Rahmi Saltuk

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

         

        22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Yaşar

         

        26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yasmin Levy

         

        27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Frances Ha

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

         

        30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

        Babylon Soundgarden

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

         

        5 Eylül 23:00 Ooze

        Model

         

        6 Eylül 23:00 Ooze

        Murat Dalkılıç

         

        10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Serdar Ortaç

         

        12 Eylül 23:00 Ooze

        Gripin

         

        13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

        Doğu Rüzgarı

         

        13 Eylül 23:00 Ooze

        Emre Aydın

         

        16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Café Aman İstanbul

         

        17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        İlhan Şeşen - Vedat Sakman

         

        17 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Oğuzhan Koç

         

        18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yeni Türkü

         

        19 Eylül 23:00 Ooze

        Zakkum

         

        20 Eylül 23:00 Ooze

        Levent Yüksel

         

        24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Cem Adrian

         

        24 Eylül 22:00 İzmir Arena

        Şevval sam & Kurtalan Ekspres

         

        25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Fatih Erkoç Quartet

         

        26 Eylül 23:00 Ooze

        Redd

         

        27 Eylül 23:00 Ooze

        Yıldız Tilbe

         

        30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Mehmet Erdem

         

        Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

         

        AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

        İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

        Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

        Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

        Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

        Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

        İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

        İzmir Arena – Tel: 382 23 82

        Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

        Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

        Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

        Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

        Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

        Ooze Venue - Tel: 388 78 70

        Tepekule - Tel: 462 33 33

        Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

        Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

        Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

        İzmir Festivali - Tel: 4830308

        Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.