Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    2 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için) Açıkhava Sineması - Rio 3 Temmuz 20:00 İnciraltı Fanta Gençlik Festivali - Tarkan & Emre Aydın 3
    Message 1 of 66 , Jul 2, 2012
    • 0 Attachment

      2 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Rio

       

      3 Temmuz 20:00 İnciraltı

      Fanta Gençlik Festivali – Tarkan & Emre Aydın

       

      3 Temmuz 21:00 Güzelbahçe Yalı Mahalllesi Vapur İskelesi – Ücretsiz

      Kent Orkestrası

       

      3 Temmuz 21:00 Bornova Açıkhava

      Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu

       

      3 Temmuz 21:00 Fuar Açıkhava

      Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

       

      3-4-5 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Jane Eyre

       

      4-5 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      All Stars Jazz Band

       

      4 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek – Kayıp Çocuklar Şehri (La Cite des Enfants Perdus)

       

      5 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Yüksek Sadakat

       

      5 Temmuz 21:30 Çeşme Marina

      Kroke – Rüzgara Karşı – İzmir Festivali

       

      6 Temmuz 20:30 Dilaila Beach

      Şevval Sam

       

      6 Temmuz 21:00 Sığacık Kaleiçi

      Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu

       

      6 Temmuz 22:00 Ayayorgi Hall

      Emre Aydın

       

      7 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus

      Duman

       

      7 Temmuz 21:00 Bu Bi Olay Yeri

      Yalın

       

      7 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall

      Levent Yüksel

       

      7 Temmuz 21:30 Celcus Kütüphanesi

      Francesca Franci – Sonsuza Kadar Opera – İzmir Festivali

       

      7 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi

      Can Bonomo

       

      8 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

      Pink Martini – Restrospektif Turnesi – İzmir Festivali

       

      9 Temmuz 21:30 AASSM - Davetiyeli

      Shenzen Senfoni Orkestrası – İzmir Festivali

       

      9 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Paris’te Çılgın Macera

       

      10-11-12 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Paris’te Gece Yarısı

       

      10 Temmuz 21:30 Agora, Efes

      Viyana Filarmoni Orkestrası – İzmir Festivali

       

      11-12 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Valeria Proano

       

      11 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek – Aşk Zamanı (In the mood for love)

       

      11 Temmuz 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme

      Della Miles

       

      12 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Grup Kırıka

       

      13 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus

      Halil Sezai

       

      13 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall

      Mor ve Ötesi

       

      13 Temmuz 21:30 Fuar Açıkhava

      Giselle - Ölümü alt Eden Aşk – İzmir Festivali

       

      14 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

      Demis Roussos

       

      14 Temmuz 21:30 Çeşme Kale

      Arkas Trio – Üç Devrin Çağrısı – İzmir Festivali

       

      14 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi

      Athena

       

      16 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

       

      17-18-19 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Kars Öyküleri

       

      18-19 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Sibel Köse

       

      18 Temmuz 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme

      Della Miles

       

      18 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek – Yaşamın Renkleri (Pleasantville)

       

      19 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Orkestra Albatros

       

      20 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

      Jose Feliciano

       

      21 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

      Farid Farjad

       

      23 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Sevimli Kahramanlar

       

      24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Entelköy Efeköy’e Karşı

       

      25-26 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Elif Çağlar & Neşet Ruacan

       

      25 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Fargo

       

      26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      İncesaz

       

      27 Temmuz 20:30 Dilalila Beach

      Jehan Barbur

       

      28 Temmuz 21:30 Çeşma Açıkhava

      Zülfü Livaneli

       

      30 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Ayhan Sicimoğlu & Kerem Görsev

       

      30 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Saftirik Greg’in Günlüğü

       

      31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması - Pina

       

      1 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Paris Seni Seviyorum

       

      1-2 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Melis Sökmen

       

      2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Ömer Faruk Tekbilek

       

      2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava

      Başrolde Emel Sayın

       

      3 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

      Bülent Ortaçgil

       

      4 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

      Zakkum

       

      6 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Afacan ve Kurbağa Surat

       

      7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Aşk ve Devrim

       

      8 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Zamanın Tozu

       

      8 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Sibel Gürsoy

       

      9 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Selen Beytekin

       

      9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Yansımalar

       

      13 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

       

      14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Kadının Fendi

       

      15 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Soul Kitchen

       

      15-16 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Ayşe Gencer & İmer Demirer

       

      16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

       

      19 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

      Özlem Tekin

       

      21 Ağustos 23:00 Babylon Aya Yorgi

      Oi Va Voi

       

      22 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Ay

       

      22 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Meltem Ege & Önder Focan

       

      22-23 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Tepekule Belgeseli

       

      23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Tual Sezi

       

      27 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

       

      28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Siyah Beyaz

       

      29 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

      Sinematek - Pina

       

      30 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

      Soundgarden – Duman, Replikas, Alp Ersönmez 'Cereyanlı' feat. DJ Logic, Club Bangkok

       

      30 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      Sibel Tüzün

       

      31 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

      Soundgarden – Example, Kolektif İstanbul, Four in The Pocket

       

      3 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

       

      4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması – Tehlikeli Yol

       

      6 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

      All Stars Jazz Band

       

      6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Feridun Düzağaç

       

      10 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

      Açıkhava Sineması – Max Maceraları: Kralın Doğuşu

       

      11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

      Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

       

      13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Grup Başıbozuk

       

      20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

      Yavuz Darıdere

       

      28 Eylül 20:00 Agora, Efes

      Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

    • Orhan Tuna
      ORHAN TUNA NIN ÖNERİLERİ 6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava Fazıl Say - İlk Şarkılar --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir 13
      Message 66 of 66 , Aug 4, 2014
      • 0 Attachment

        ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

        --Kaliteli performans isteyenleri şüphesiz tatmin edecektir

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

        --değişikliğe ne dersiniz, açıkhavada biraz Hint sineması

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

        --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

        --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

        --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

        --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

         

        TÜMÜ

         

        6 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Bisikletli Çocuk - Le Gamin Au Vélo

         

        6 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfitiyatro - Ücretsiz

        Karmate

         

        6 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Fazıl Say - İlk Şarkılar

         

        7 Ağustos 21:00 Güzelbahçe Vapur İskelesi - Ücretsiz

        Kent Orkestrası

         

        7 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Eylem Aktaş

         

        8 Ağustos 23:30 Babylon Çeşme

        Milk & Sugar

         

        12 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Leman Sam & Yaşar

         

        13 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Sefer Tası - Dabba (The Lunchbox)

         

        13 Ağustos 21:00 Aşık Veysel - Ücretsiz

        Makbule Kaya

         

        13 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Bülent Ortaçgil

         

        14 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Selçuk Balcı

         

        15 Ağustos 21:00 Çeşme Açıkhava

        Sıla

         

        15 Ağustos 21:00 Baby Beach

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        15 Ağustos 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

        Ayhan Sicimoğlu & Latin Allstars

         

        16 Ağustos 21:30 Alaçatı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        16 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Leman Sam

         

        16 Ağustos 22:00 Babylon Çeşme

        Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

         

        17 Ağustos 21:30 Sığacık Kaleiçi

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Teoman'la yavaş yavaş

         

        20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

         

        20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

        Rahmi Saltuk

         

        20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Taksim Trio

         

        21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Pamela

         

        22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

        Yaşar

         

        26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yasmin Levy

         

        27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

        Sinematek - Frances Ha

         

        27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

        Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

         

        30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

        Babylon Soundgarden

         

        3 Eylül 21:30 AASSM

        Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

         

        5 Eylül 23:00 Ooze

        Model

         

        6 Eylül 23:00 Ooze

        Murat Dalkılıç

         

        10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Serdar Ortaç

         

        12 Eylül 23:00 Ooze

        Gripin

         

        13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

        Doğu Rüzgarı

         

        13 Eylül 23:00 Ooze

        Emre Aydın

         

        16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Café Aman İstanbul

         

        17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        İlhan Şeşen - Vedat Sakman

         

        17 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

        Oğuzhan Koç

         

        18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Yeni Türkü

         

        19 Eylül 23:00 Ooze

        Zakkum

         

        20 Eylül 23:00 Ooze

        Levent Yüksel

         

        24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Cem Adrian

         

        24 Eylül 22:00 İzmir Arena

        Şevval sam & Kurtalan Ekspres

         

        25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Fatih Erkoç Quartet

         

        26 Eylül 23:00 Ooze

        Redd

         

        27 Eylül 23:00 Ooze

        Yıldız Tilbe

         

        30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

        Mehmet Erdem

         

        Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

         

        AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

        İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

        Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

        Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

        Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

        Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

        İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

        İzmir Arena – Tel: 382 23 82

        Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

        Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

        Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

        Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

        Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

        Ooze Venue - Tel: 388 78 70

        Tepekule - Tel: 462 33 33

        Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

        Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

        Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

        İzmir Festivali - Tel: 4830308

        Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.