Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

etkinlikler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    3 Nisan 20:00 AASSM Anatolian Sopranos 4 Nisan 19:00 Selahattin Akçiçek KM Mali Müşavirler Odası TSM Korosu 4 Nisan 20:00 AASSM Aydın ve Ayhan Uştuk ile
    Message 1 of 30 , Apr 2, 2012
    • 0 Attachment
      3 Nisan 20:00 AASSM
      Anatolian Sopranos

      4 Nisan 19:00 Selahattin Akçiçek KM
      Mali Müşavirler Odası TSM Korosu

      4 Nisan 20:00 AASSM
      Aydın ve Ayhan Uştuk ile Orkestra Allegra, Akdeniz Esintileri

      5 Nisan 16:00 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz
      Düş Gezginleri Ve Erhan Doğan Jazz Project

      5 Nisan 18:00 Türkan Saylan KM
      Kırım Ansamble Özel Konseri Kırım Yılları ve Dansları

      5 Nisan 19:30 AKM
      Dario Moreno'nun 91. Doğum Yıldönümü Etkinlikleri

      5 Nisan 20:00 Güzelyalı KM
      İzmir Suluboya Ressamları Derneği Türk Müziği Topluluğu Korosu

      6 Nisan 20:30 AASSM
      Şef İbrahim Yazıcı
      Solistler Esen Kıvrak "Keman", Çağ Erçağ "Viyolonsel", İbrahim
      Yazıcı "Piyano"
      Eserler Ludwig van Beethoven Die Ruinen von Athen , "Atina
      Harabeleri" Uvertürü Op.113, Ludwig van Beethoven Üçlü Konçerto Do
      majör Op.56, Wolfgang Amadeus Mozart Senfoni No.36 Do majör K425 "
      Linz"

      6 Nisan 20:30 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz
      OperaTwins Konseri Sinem ve Didem Balık Kardeşler

      6 Nisan 20:30 İzmir Arena
      Gripin

      6 Nisan 22:30 Bios
      Yeni Türkü

      6 Nisan 22:30 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Mine Çağlayan

      6 Nisan 23:00 Zeus
      Gökçe

      7 Nisan 13:00 Fuat Göztepe Parkı - Ücretsiz
      Kırım Ansamble Özel Konseri

      6 Nisan 23:30 Hangover Cafe
      Nervana - Nirvana Tribute Band

      7 Nisan 22:30 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Sibel Köse & Sarp Maden

      7 Nisan 22:00 Noxx
      Athena

      10 Nisan 20:30 Selahattin Akçiçek KM
      Mustafa Turhan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi THM Korosu

      11 Nisan 20:30 Selahattin Akçiçek KM
      Hayrettin Ege EÇEV ve Kıbrıs Türk Kültür Derneği TSM Korosu

      12 Nisan 20:30 Selahattin Akçiçek KM
      Betül Er Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi TSM Korosu

      13 Nisan 20:30 AASSM
      Şef Hansjörg Schellenberger
      Solistler Alexandre Da Costa "Keman"
      Eserler Franz Schubert Rosamund Uvertürü D. 644, Peter İlyiç
      Çaykovsky Keman Konçertosu Re Majör Op.35, Franz Schubert Senfoni
      No.4 Do minör D. 417 "Trajik"

      13 Nisan 23:00 Zeus
      Hayko Cepkin

      14 Nisan 22:30 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Sibel Gürsoy

      17 Nisan 20:00 AASSM
      Özgür Aydın & Ankara Solistleri

      19 Nisan 22:30 Bios
      Pilli Bebek

      19 Nisan 20:00 AASSM
      Anatolia Müzik Topluluğu

      19 Nisan 20:00 Güzelyalı Kültür Merkezi
      Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu

      19 Nisan 20:30 Selahattin Akçiçek KM
      Türk Sanat Müziği Konseri - 50. Sanat yılında K.Kudret GÜNER

      20 Nisan 20:30 AASSM - "23 Nisan Özel Konseri"
      Şef Aytuğ Ülgen
      Solistler Berfin Aksu "Keman"
      Koro Işıkkent Eğitim Kampusü Çocuk Korosu ve Orkestrası
      Eserler Wolfgang Amadeus Mozart "Keman Konçertosu Sol Majör 3",
      "Çocuk Korosu için Parçalar"

      20 Nisan 21:30 Zeus
      Göktuğ Şahin Musikisi Albüm Lansman Konseri

      20 Nisan 23:00 Ooze Venue
      Gökhan Türkmen

      21 Nisan 22:30 Bu'ra Bahçe Kesre Otel
      Kerem Görsev Trio

      21 Nisan 23:00 İzmir Arena
      Model

      22 Nisan 22:30 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Gülçin Ergül

      23 Nisan 11:00 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Antiphellos Quartet - Kahvaltıda caz

      24 Nisan 20:00 AASSM - Ücretsiz
      DEÜ Devlet Konservatuarı Akademik Senfoni Orkestrası (DESOMER)

      24 Nisan 20:30 Güzelyalı Kültür Merkezi
      Konak Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu

      25 Nisan 20:00 AASSM
      String Inspirations

      25 Nisan 20:30 Güzelyalı Kültür Merkezi
      Tanini Trio'dan Dokunuşlar (Kanun: Tahir Aydoğdu, Ney: Bilgin Canas,
      Piyano: Hakan Ali Toker)

      26 Nisan 20:30 Güzelyalı Kültür Merkezi
      Fasıl ve Anı Gecesi

      27 Nisan 20:30 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz
      Süleyman Saidov Balkan Rock

      27 Nisan 20:30 Güzelyalı Kültür Merkezi
      Selim Öztaş Mûsiki Kulübü Konseri

      27 Nisan 20:30 AASSM
      Şef İbrahim Yazıcı
      Solistler Jean-Bernard Pommier "Piyano"
      Eserler Claude Debussy Prélude à l'après midi d'un faune, Camille
      Saint- Saens Piyano Konçertosu No.2 sol minör Op.22, Gabriel Faure
      Pellias et Mellisande Suite Op.80, Paul Dukas Sihirbazın Çırağı

      27 Nisan 20:30 AKM
      Anjelika Akbar

      27 Nisan 22:30 Bu'ra Lokal Alaçatı
      Selen Baytekin

      27 Nisan 23:00 Ooze Venue
      Ünlü

      28 Nisan 22:30 Bu'ra Bahçe Kesre Otel
      All Starts Jazz Band
    • Orhan Tuna
      7 Mayıs 20:00 İzmir Sanat Genç Üflemeliler Oda Müziği 7 Mayıs 20:00 İsmet İnönü – Ücretsiz Türk Sanat Müziği Korosu 7 Mayıs 20:00 DEU
      Message 2 of 30 , May 7, 2012
      • 0 Attachment
        7 Mayıs 20:00 İzmir Sanat
        Genç Üflemeliler Oda Müziği

        7 Mayıs 20:00 İsmet İnönü – Ücretsiz
        Türk Sanat Müziği Korosu

        7 Mayıs 20:00 DEU Tınaztepe Kampüsü – Ücretsiz
        İskender Paydaş

        8 Mayıs 20:00 AASSM
        Barok’tan Modern’e

        8 Mayıs 20:00 DEU Tınaztepe Kampüsü – Ücretsiz
        Murat Boz

        8 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera
        İzmir Barok

        9 Mayıs 20:00 DEU Tınaztepe Kampüsü – Ücretsiz
        Şebnem Ferah

        9 Mayıs 20:30 Dr Selahattin Akçiçek KM - Ücretsiz
        TSM Fuat Edip Baksı Eserleri

        9 Mayıs 20:30 Alsancak Vapur İskelesi – Ücretsiz
        Sakoband Grubu Rumeli & Balkan Müzikleri

        9 Mayıs 20:00 Elhamra
        Azerbaycan Gecesi

        10 Mayıs 20:00 Dr Selahattin Akçiçek KM – Ücretsiz
        ADD Buca Şubesi TSM Korosu

        10 Mayıs 20:00 İzmir Sanat
        Catarina Dos Santos

        10 Mayıs 20:00 DEU Tınaztepe Kampüsü – Ücretsiz
        Seksendört

        10 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Rakım Elkutlu İzmir Musiki Derneği TSM Korosu

        10 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri – Ücretsiz
        Grup Kordelya

        11 Mayıs 20:00 DEU Tınaztepe Kampüsü – Ücretsiz
        Feridun Düzağaç

        11 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz
        Sinematek - “Sierra Madre hazineleri” (The Treasure of the Sierra Madre)

        11 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Ayten Altıner Fasıl Grubu

        11 Mayıs 20:30 AASSM
        Şef Yoshinao Osawa
        Solistler Burçin Büke “Piyano”
        Eserler Sergey Rahmaninov Piyano Konçertosu No.2 do minör Op.18,
        Pyotr Ilyiç Çaykovski “Slav Marşı”, “1812 Uvertürü”

        11 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri – Ücretsiz
        Cenk Bosnalı

        11 Mayıs 21:30 İzmir Arena
        Hayko Cepkin - Kurtalan Express

        12 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Güzelyalı Kültür ve Sanat Derneği Korosu

        12 Mayıs 20:30 Bu’ra Lokal Alaçatı
        Selen Servi

        12 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri – Ücretsiz
        Pinhani

        12 Mayıs 23:00 Bu’ra Lokal Alaçatı
        Meltem Ege & Önder Focan

        13 Mayıs Sokakta Caz 15 Eylül Kıraathanesi
        Antiphellos Quartet

        13 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri – Ücretsiz
        Süleyman Akyıldız

        14 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera
        Karşıyaka Belediyesi Filarmoni Orkestrası

        14 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri – Ücretsiz
        Nostalji Gecesi

        14 Mayıs 21:00 Ege Üniversitesi – Ücretsiz
        Model

        15 Mayıs 20:00 AASSM
        Burcu Göker Keman Resitali

        16 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera
        Şan Resitali (Livio Angalesanti - Solist, Tuğçe Özaytekin - Piyano)

        16 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Gülizar Esintileri…

        17 Mayıs 20:00 AASSM
        Theodorakis Gecesi - Andreas Boutsikakis ve Grubu

        17 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        TEMA Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu

        17 Mayıs 21:00 Gündoğdu Meydanı – Ücretsiz
        Kenan Doğulu

        18 Mayıs 18:30 Latife Hanım Köşkü – Ücretsiz
        “Atamıza Saygı Konseri” Bilge Çınarlar Yaşam Kulübü Üyeleri

        18 Mayıs 20:00 İzmir Sanat – Ücretsiz
        Sinematek - “Yojimbo”

        18 Mayıs 20:30 Gündoğdu Meydanı – Ücretsiz
        Red Bull X Fighter Jams

        18 Mayıs 21:00 Açıkhava
        Zülfü Livaneli

        18 Mayıs 22:00 İzmir Arena
        Duman

        18 Mayıs 23:00 Ooze
        Alexandra Stan

        18-19 Mayıs 20:30 AASSM - "GENÇ SOLİSTLER HAFTASI"
        Şef Burak Tüzün
        Solistler Cem Babacan “Piyano”
        Koro İzmir Sanat Korosu
        Eserler Sergei Prokofiev “I.Piyano Konçertosu”, Marşlar

        23 Mayıs 20:30 Dr Selahattin Akçiçek KM – Ücretsiz
        EÇEV TSM Korosu

        24 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Çağdaş Emekliler TSM Korosu

        25 Mayıs 20:30 AASSM
        Şef İbrahim Yazıcı
        Solistler Queen Classical (Johnny Zatylny “Vokal”, Norbert Munser
        “Klavye”, Falk Möckel “Davul”, Thomas Engelmann “Gitar”, Volker
        Kaminski “Bass Gitar”)
        Koro Şefi Ali Hoca - İlhan Akyunak
        Koro İzmir Sanat Korosu - Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Korosu
        Eserler Queen Parçaları

        27 Mayıs 18:00 Fuar Açıkhava
        Anadolu Ateşi: Kıvılcım

        29 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu

        30 Mayıs 20:30 AKM
        Aydın Uştuk ve Orkestra Allegra

        31 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM – Ücretsiz
        Cumhuriyet TSM Korosu

        21 Haziran
        Palinka

        21 Haziran
        Le Chapelier Fou

        29 Haziran 19:00 Babylon Aya Yorgi
        ZAZ

        30 Haziran 23:45 Babylon Aya Yorgi
        Bob Sinclar
      • Orhan Tuna
        14 Mayıs 20:00 İzmir Sanat Çellistanbul & Tolga Salman, Piazzolla Gecesi 14 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera Karşıyaka Belediyesi Filarmoni Orkestrası 14
        Message 3 of 30 , May 14, 2012
        • 0 Attachment
          14 Mayıs 20:00 İzmir Sanat
          Çellistanbul & Tolga Salman, Piazzolla Gecesi

          14 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera
          Karşıyaka Belediyesi Filarmoni Orkestrası

          14 Mayıs 21:00 Bostanlı Pazar Yeri - Ücretsiz
          Nostalji Gecesi

          14 Mayıs 21:00 Ege Üniversitesi - Ücretsiz
          Model

          15 Mayıs 20:00 AASSM
          Burcu Göker Keman Resitali

          15 Mayıs 21:00 İYTE - Ücretsiz
          Hayko Cepkin

          16 Mayıs 20:30 Karşıyaka Opera
          Şan Resitali (Livio Angalesanti - Solist, Tuğçe Özaytekin - Piyano)

          16 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM - Ücretsiz
          Gülizar Esintileri...

          16 Mayıs 20:30 İsmet İnönü - Ücretsiz
          Kent Orkestrası

          16 Mayıs 21:00 İYTE - Ücretsiz
          Seksendört

          17 Mayıs 19:00 Cumhuriyet Meydanı - Ücretsiz
          Jimnastik Şenliği

          17 Mayıs 20:00 AASSM
          Theodorakis Gecesi - Andreas Boutsikakis ve Grubu

          17 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM - Ücretsiz
          TEMA Vakfı Türk Sanat Müziği Korosu

          17 Mayıs 21:00 İYTE - Ücretsiz
          Grup Mecaz

          17 Mayıs 21:00 Gündoğdu Meydanı - Ücretsiz
          Kenan Doğulu

          17 Mayıs 23:00 Bios
          Koz

          18 Mayıs 18:30 Latife Hanım Köşkü - Ücretsiz
          "Atamıza Saygı Konseri" Bilge Çınarlar Yaşam Kulübü Üyeleri

          18 Mayıs 19:00 Cumhuriyet Meydanı - Ücretsiz
          Salsa Dans Yarışması

          18 Mayıs 19:00 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz
          Pinhani

          18 Mayıs 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz
          Sinematek - "Yojimbo"

          18 Mayıs 20:30 Gündoğdu Meydanı - Ücretsiz
          Red Bull X Fighter Jams

          18 Mayıs 21:00 Açıkhava
          Zülfü Livaneli

          18 Mayıs 22:00 İzmir Arena
          Duman

          18 Mayıs 23:00 Ooze
          Alexandra Stan

          18-19 Mayıs 20:30 AASSM - "GENÇ SOLİSTLER HAFTASI"
          Şef Burak Tüzün
          Solistler Cem Babacan "Piyano"
          Koro İzmir Sanat Korosu
          Eserler Sergei Prokofiev "I.Piyano Konçertosu", Marşlar

          19 Mayıs 21:00 Gündoğdu Meydanı - Ücretsiz
          Mor ve Ötesi

          21 Mayıs 20:00 Yaşar Üniversitesi
          Yaşar Üniversitesi Caz Konseri

          21 Mayıs 20:00 İzmir Sanat
          Andantesimmo Chamber Orchestra

          23 Mayıs 20:30 Dr Selahattin Akçiçek KM - Ücretsiz
          EÇEV TSM Korosu

          23 Mayıs 20:00 AASSM
          Ege Yaylı Sazlar Beşlisi ve Perküsyon

          24 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM - Ücretsiz
          Çağdaş Emekliler TSM Korosu

          24 Mayıs 23:00 Bios Bar
          Cem Köksal ft. Joe Lynn Turner

          25 Mayıs 20:30 AASSM
          Şef İbrahim Yazıcı
          Solistler Queen Classical (Johnny Zatylny "Vokal", Norbert Munser
          "Klavye", Falk Möckel "Davul", Thomas Engelmann "Gitar", Volker
          Kaminski "Bass Gitar")
          Koro Şefi Ali Hoca - İlhan Akyunak
          Koro İzmir Sanat Korosu - Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Korosu
          Eserler Queen Parçaları

          25 Mayıs 20:30 Kılıç Reis Parkı - Ücretsiz
          İlhan Şeşen

          25 Mayıs 21:30 Zeus Bar
          Koray Candemir

          27 Mayıs 18:00 Fuar Açıkhava
          Anadolu Ateşi: Kıvılcım

          28-29 Mayıs 19:00 Gündoğdu Meydanı - Ücretsiz
          Ejderha Belirsin Festival Başlasın - İzmir Festivali

          29 Mayıs 20:00 AASSM
          Kinan Azmeh Quartet

          29 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM - Ücretsiz
          Konak Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu

          30 Mayıs 20:30 AKM
          Aydın Uştuk ve Orkestra Allegra

          31 Mayıs 20:30 Güzelyalı KM - Ücretsiz
          Cumhuriyet TSM Korosu

          1 Haziran 21:30 Zeus
          Timuçin Esen

          4 Haziran 21:30 Sigara Fabrikası - Reji
          Re-Rite Açılış Konseri - İzmir Festivali

          5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji
          Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali

          20 Haziran 21:30 İEÜ Açıkhava Gösteri Merkezi
          Rock Konçerto - Klasik'ten Rock'a Şiirsel Köprü - İzmir Festivali

          21 Haziran
          Palinka

          21 Haziran
          Le Chapelier Four

          22 Haziran 21:30 Ayavukla Klisesi
          Faure Quartett - İlham Veren Romantikler - İzmir Festivali

          25 Haziran 21:30 AASSM
          Erkan Oğur & Derya Türkan - Uzaktaki Müzik - İzmir Festivali

          28 Haziran 21:30 Celcus Kütüphanesi
          Camerata Salzburg - Mükemmelin Peşinde - İzmir Festivali

          29 Haziran 19:00 Babylon Aya Yorgi
          ZAZ

          30 Haziran 23:45 Babylon Aya Yorgi
          Bob Sinclar

          5 Temmuz 21:30 Çeşme Marina
          Kroke - Rüzgara Karşı - İzmir Festivali

          7 Temmuz 21:30 Celcus Kütüphanesi
          Francesca Franci - Sonsuza Kadar Opera - İzmir Festivali

          7 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
          Can Bonomo

          8 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava
          Pink Martini - Restrospektif Turnesi - İzmir Festivali

          9 Temmuz 21:30 AASSM - Davetiyeli
          Shenzen Senfoni Orkestrası - İzmir Festivali

          10 Temmuz 21:30 Agora, Efes
          Viyana Filarmoni Orkestrası - İzmir Festivali

          13 Temmuz 21:30 Fuar Açıkhava
          Giselle - Ölümü alt Eden Aşk - İzmir Festivali

          14 Temmuz 21:30 Çeşme Kale
          Arkas Trio - Üç Devrin Çağrısı - İzmir Festivali

          14 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
          Athena

          28 Eylül 20:00 Agora, Efes
          Berlin Filarmoni Orkestrası - Festival Özel Konseri - İzmir Festivali
        • Orhan Tuna
          4 Haziran 21:30 Sigara Fabrikası - Reji Re-Rite Açılış Konseri - İzmir Festivali 5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji Orkestra Olun, Siz
          Message 4 of 30 , Jun 4, 2012
          • 0 Attachment
            4 Haziran 21:30 Sigara Fabrikası - Reji
            Re-Rite Açılış Konseri - İzmir Festivali

            5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji
            Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali

            5 Haziran 20:30 Dr. Selahattin Akçiçek KSM
            Konak Belediyesi Ege Çağdaş Oda Korosu

            5 Haziran 20:30 Güzelyalı Kültür Merkezi
            Çağdaş Yorumcular Türk Sanat Müziği Korosu

            6 Haziran 20:30 Dr. Selahattin Akçiçek KSM
            Konak Belediyesi Ritim Atölyesi

            6 Haziran 20:30 İsmet İnönü - Ücretsiz
            Kent Orkestrası

            7 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Zuhal Olcay

            8 Haziran 22:00 İzmir Arena
            Sıla

            13 Haziran 20:30 Abdi İpekçi Parkı - Ücretsiz
            Grup Dir

            14 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Ephesus Brass ve Ayça Varlıer

            15 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
            Can Bonomo & Luxus

            16 Haziran 20:30 İsmet İnönü - Ücretsiz
            Çocuk Korosu

            16 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
            Buika

            19-20-21 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - The Artist

            20 Haziran 21:30 İzmir Ekonomi Üniversitesi Açıkhava Gösteri Merkezi
            Rock Konçerto - Klasik'ten Rock'a Şiirsel Köprü - İzmir Festivali

            21 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Encanto Cubano

            21 Haziran Gündoğdu Meydanı
            Le Chapelier Fou

            21 Haziran 21:00
            Rumelili Sakip ve Arkadaşları

            21 Haziran 21:45 Gültepe Turgut Reis İlköğretim Okulu Bahçesi
            Rumelili Gültekin

            22 Haziran Bostanlı Rekreasyon alanı
            Palinka

            22 Haziran 21:30 Ayavukla Klisesi
            Faure Quartett - İlham Veren Romantikler - İzmir Festivali

            25 Haziran 21:30 AASSM
            Erkan Oğur & Derya Türkan - Uzaktaki Müzik - İzmir Festivali

            26-27-28 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Yeraltı

            28 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Bike Baran

            28 Haziran 21:30 Celcus Kütüphanesi
            Camerata Salzburg - Mükemmelin Peşinde - İzmir Festivali

            29 Haziran 19:00 Babylon Aya Yorgi
            ZAZ

            30 Haziran 23:45 Babylon Aya Yorgi
            Bob Sinclar

            2 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Rio

            3-4-5 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Jane Eyre

            5 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Yüksek Sadakat

            5 Temmuz 21:30 Çeşme Marina
            Kroke - Rüzgara Karşı - İzmir Festivali

            7 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus
            Duman

            7 Temmuz 21:30 Celcus Kütüphanesi
            Francesca Franci - Sonsuza Kadar Opera - İzmir Festivali

            7 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
            Can Bonomo

            8 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava
            Pink Martini - Restrospektif Turnesi - İzmir Festivali

            9 Temmuz 21:30 AASSM - Davetiyeli
            Shenzen Senfoni Orkestrası - İzmir Festivali

            9 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Paris'te Çılgın Macera

            10-11-12 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Paris'te Gece Yarısı

            10 Temmuz 21:30 Agora, Efes
            Viyana Filarmoni Orkestrası - İzmir Festivali

            12 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Grup Kırıka

            13 Temmuz 21:30 Fuar Açıkhava
            Giselle - Ölümü alt Eden Aşk - İzmir Festivali

            14 Temmuz 21:30 Çeşme Kale
            Arkas Trio - Üç Devrin Çağrısı - İzmir Festivali

            14 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
            Athena

            16 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

            17-18-19 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Kars Öyküleri

            19 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Orkestra Albatros

            23 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Sevimli Kahramanlar

            24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Entelköy Efeköy'e Karşı

            26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            İncesaz

            30 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Saftirik Greg'in Günlüğü

            31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Pina

            2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Ömer Faruk Tekbilek

            2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava
            Başrolde Emel Sayın

            6 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Afacan ve Kurbağa Surat

            7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Aşk ve Devrim

            9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Yansımalar

            13 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

            14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Kadının Fendi

            16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

            22-23 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Tepekule Belgeseli

            23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Tual Sezi

            27 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

            28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Siyah Beyaz

            3 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

            4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Tehlikeli Yol

            6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Feridun Düzağaç

            10 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
            Açıkhava Sineması - Max Maceraları: Kralın Doğuşu

            11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
            Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

            13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Grup Başıbozuk

            20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
            Yavuz Darıdere

            28 Eylül 20:00 Agora, Efes
            Berlin Filarmoni Orkestrası - Festival Özel Konseri - İzmir Festivali
          • Orhan Tuna
            herkese iyi haftalar. 5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali 11 Haziran 20:30 İzmir Sanat Van
            Message 5 of 30 , Jun 10, 2012
            • 0 Attachment
              herkese iyi haftalar.


              5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji
              Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali

              11 Haziran 20:30 İzmir Sanat
              Van Depreminden Zarar Gören İlköğretim Öğrencilerine Yardım Konseri

              13 Haziran 20:30 Abdi İpekçi Parkı - Ücretsiz
              Grup Dir

              14 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Ephesus Brass ve Ayça Varlıer

              15 Haziran 19:30 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Anadolu Filarmoni Orkestrası

              15 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
              Fettah Can

              15 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
              Can Bonomo & Luxus

              16 Haziran 20:30 İsmet İnönü - Ücretsiz
              Çocuk Korosu

              16 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
              Işın Karaca

              16 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
              Buika

              17 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Pamela

              17 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi
              Hande Yener

              18 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Bulutsuzluk Özlemi

              18 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi
              Jukebox

              19 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Grup Gündoğarken

              19 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi
              Ozan Doğulu

              19-20-21 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - The Artist

              20 Haziran 20:30 Ziya Gökalp Kültür Merkezi - Ücretsiz
              Türk Halk Müziği Konseri

              20 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Emir Ersoy Projectho Cubana

              20 Haziran 21:30 İzmir Ekonomi Üniversitesi Açıkhava Gösteri Merkezi
              Rock Konçerto - Klasik'ten Rock'a Şiirsel Köprü - İzmir Festivali

              21 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
              Sokak Çalgıcıları

              21 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Encanto Cubano

              21 Haziran Gündoğdu Meydanı
              Le Chapelier Fou

              21 Haziran 21:00
              Rumelili Sakip ve Arkadaşları

              21 Haziran 21:45 Gültepe Turgut Reis İlköğretim Okulu Bahçesi
              Rumelili Gültekin

              22 Haziran Bostanlı Rekreasyon alanı
              Palinka

              22 Haziran 20:30 Alaçatı Anfitiyatro
              Bülent Ortaçgil Senfonik Konseri

              22 Haziran 21:30 Ayavukla Klisesi
              Faure Quartett - İlham Veren Romantikler - İzmir Festivali

              22 Haziran 21:45 Alaçatı Anfitiyatro
              2 Tenor ve Senfonik Orkestra - Burak Kut & Murat Karahan

              22 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
              Cem Adrian

              22 Haziran 23:00 Bu Bi Olay Yeri
              Walk Off The Earth

              23 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
              Sertab Erener

              23 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
              MFO

              25 Haziran 21:30 AASSM
              Erkan Oğur & Derya Türkan - Uzaktaki Müzik - İzmir Festivali

              26-27-28 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Yeraltı

              28 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Bike Baran

              28 Haziran 21:30 Celcus Kütüphanesi
              Camerata Salzburg - Mükemmelin Peşinde - İzmir Festivali

              29 Haziran 19:00 Babylon Aya Yorgi
              ZAZ

              29 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
              Volkan Konak

              30 Haziran 23:45 Babylon Aya Yorgi
              Bob Sinclar

              2 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Rio

              3 Temmuz 20:00 İnciraltı
              Fanta Gençlik Festivali - Tarkan & Emre Aydın

              3 Temmuz 21:00 Bornova Açıkhava
              Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu

              3 Temmuz 21:00 Fuar Açıkhava
              Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

              3-4-5 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Jane Eyre

              5 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Yüksek Sadakat

              6 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
              Emre Aydın

              5 Temmuz 21:30 Çeşme Marina
              Kroke - Rüzgara Karşı - İzmir Festivali

              7 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus
              Duman

              7 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
              Levent Yüksel

              7 Temmuz 21:30 Celcus Kütüphanesi
              Francesca Franci - Sonsuza Kadar Opera - İzmir Festivali

              7 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
              Can Bonomo

              8 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava
              Pink Martini - Restrospektif Turnesi - İzmir Festivali

              9 Temmuz 21:30 AASSM - Davetiyeli
              Shenzen Senfoni Orkestrası - İzmir Festivali

              9 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Paris'te Çılgın Macera

              10-11-12 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Paris'te Gece Yarısı

              10 Temmuz 21:30 Agora, Efes
              Viyana Filarmoni Orkestrası - İzmir Festivali

              12 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Grup Kırıka

              13 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus
              Halil Sezai

              13 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
              Mor ve Ötesi

              13 Temmuz 21:30 Fuar Açıkhava
              Giselle - Ölümü alt Eden Aşk - İzmir Festivali

              14 Temmuz 21:30 Çeşme Kale
              Arkas Trio - Üç Devrin Çağrısı - İzmir Festivali

              14 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
              Athena

              16 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

              17-18-19 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Kars Öyküleri

              19 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Orkestra Albatros

              23 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Sevimli Kahramanlar

              24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Entelköy Efeköy'e Karşı

              26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              İncesaz

              30 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Saftirik Greg'in Günlüğü

              31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Pina

              2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Ömer Faruk Tekbilek

              2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava
              Başrolde Emel Sayın

              6 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Afacan ve Kurbağa Surat

              7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Aşk ve Devrim

              9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Yansımalar

              13 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

              14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Kadının Fendi

              16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

              22-23 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Tepekule Belgeseli

              23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Tual Sezi

              27 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

              28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Siyah Beyaz

              3 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

              4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Tehlikeli Yol

              6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Feridun Düzağaç

              10 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
              Açıkhava Sineması - Max Maceraları: Kralın Doğuşu

              11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
              Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

              13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Grup Başıbozuk

              20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
              Yavuz Darıdere

              28 Eylül 20:00 Agora, Efes
              Berlin Filarmoni Orkestrası - Festival Özel Konseri - İzmir Festivali
            • Orhan Tuna
              5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali 18 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi Jukebox 19 Haziran 21:00
              Message 6 of 30 , Jun 18, 2012
              • 0 Attachment
                5-24 Haziran 10:00-22:00 Sigara Fabrikası - Reji
                Orkestra Olun, Siz Çalın - İzmir Festivali

                18 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi
                Jukebox

                19 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
                Grup Gündoğarken

                19 Haziran 21:00 Zeus
                Birsen Tezer

                19 Haziran 22:30 Babylon Ayayorgi
                Ozan Doğulu

                19-20-21 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - The Artist

                20 Haziran 20:30 Ziya Gökalp Kültür Merkezi - Ücretsiz
                Türk Halk Müziği Konseri

                20 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
                Emir Ersoy Projectho Cubana

                20 Haziran 21:30 İzmir Ekonomi Üniversitesi Açıkhava Gösteri Merkezi
                Rock Konçerto - Klasik'ten Rock'a Şiirsel Köprü - İzmir Festivali

                21 Haziran 21:00 Alaçatı Meydanı - Ücretsiz
                Sokak Çalgıcıları

                21 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Encanto Cubano

                21 Haziran Gündoğdu Meydanı
                Le Chapelier Fou

                21 Haziran 21:00
                Rumelili Sakip ve Arkadaşları

                21 Haziran 21:45 Gültepe Turgut Reis İlköğretim Okulu Bahçesi
                Rumelili Gültekin

                22 Haziran Bostanlı Rekreasyon alanı
                Palinka

                22 Haziran 20:30 Alaçatı Anfitiyatro
                Bülent Ortaçgil Senfonik Konseri

                22 Haziran 21:30 Ayavukla Klisesi
                Faure Quartett - İlham Veren Romantikler - İzmir Festivali

                22 Haziran 21:45 Alaçatı Anfitiyatro
                2 Tenor ve Senfonik Orkestra - Burak Kut & Murat Karahan

                22 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
                Cem Adrian

                22 Haziran 23:00 Bu Bi Olay Yeri
                Walk Off The Earth

                23 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
                Sertab Erener

                23 Haziran 22:00 Bu Bi Olay Yeri
                MFO

                23 Haziran 22:00 Babylon Ayayorgi
                The KDMS

                25 Haziran 21:30 AASSM
                Erkan Oğur & Derya Türkan - Uzaktaki Müzik - İzmir Festivali

                26 Haziran 21:00 Bostanlı Rekreasyon Alanı - Ücretsiz
                Türk Sanat Müziği Korosu

                26-27-28 Haziran 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Yeraltı

                27 Haziran 21:00 Havagazı - Ücretsiz
                Sinematek - Arizona Rüyası (Arizona Dream)

                28 Haziran 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Bike Baran

                28 Haziran 21:30 Celcus Kütüphanesi
                Camerata Salzburg - Mükemmelin Peşinde - İzmir Festivali

                29 Haziran 19:00 Babylon Aya Yorgi
                ZAZ

                29 Haziran 21:00 Ayayorgi Hall
                Volkan Konak

                30 Haziran 23:45 Babylon Aya Yorgi
                Bob Sinclar

                2 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Rio

                3 Temmuz 20:00 İnciraltı
                Fanta Gençlik Festivali - Tarkan & Emre Aydın

                3 Temmuz 21:00 Bornova Açıkhava
                Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu

                3 Temmuz 21:00 Fuar Açıkhava
                Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

                3-4-5 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Jane Eyre

                4 Temmuz 21:00 Havagazı - Ücretsiz
                Sinematek - Kayıp Çocuklar Şehri (La Cite des Enfants Perdus)

                5 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Yüksek Sadakat

                6 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
                Emre Aydın

                5 Temmuz 21:30 Çeşme Marina
                Kroke - Rüzgara Karşı - İzmir Festivali

                7 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus
                Duman

                7 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
                Levent Yüksel

                7 Temmuz 21:30 Celcus Kütüphanesi
                Francesca Franci - Sonsuza Kadar Opera - İzmir Festivali

                7 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
                Can Bonomo

                8 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava
                Pink Martini - Restrospektif Turnesi - İzmir Festivali

                9 Temmuz 21:30 AASSM - Davetiyeli
                Shenzen Senfoni Orkestrası - İzmir Festivali

                9 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Paris'te Çılgın Macera

                10-11-12 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Paris'te Gece Yarısı

                11 Temmuz 21:00 Havagazı - Ücretsiz
                Sinematek - Aşk Zamanı (In the mood for love)

                10 Temmuz 21:30 Agora, Efes
                Viyana Filarmoni Orkestrası - İzmir Festivali

                12 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Grup Kırıka

                13 Temmuz 21:00 Çeşme Zeus
                Halil Sezai

                13 Temmuz 21:00 Ayayorgi Hall
                Mor ve Ötesi

                13 Temmuz 21:30 Fuar Açıkhava
                Giselle - Ölümü alt Eden Aşk - İzmir Festivali

                14 Temmuz 21:30 Çeşme Kale
                Arkas Trio - Üç Devrin Çağrısı - İzmir Festivali

                14 Temmuz 23:00 Babylon Aya Yorgi
                Athena

                16 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

                17-18-19 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Kars Öyküleri

                18 Temmuz 21:00 Havagazı - Ücretsiz
                Sinematek - Yaşamın Renkleri (Pleasantville)

                19 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Orkestra Albatros

                23 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Sevimli Kahramanlar

                24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Entelköy Efeköy'e Karşı

                25 Temmuz 21:00 Havagazı - Ücretsiz
                Fargo

                26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                İncesaz

                30 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Saftirik Greg'in Günlüğü

                31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Pina

                2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Ömer Faruk Tekbilek

                2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava
                Başrolde Emel Sayın

                6 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Afacan ve Kurbağa Surat

                7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Aşk ve Devrim

                9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Yansımalar

                13 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

                14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Kadının Fendi

                16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

                21 Ağustos 23:00 Babylon Aya Yorgi
                Oi Va Voi

                22-23 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Tepekule Belgeseli

                23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Tual Sezi

                27 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

                28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Siyah Beyaz

                30 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi
                Soundgarden - Duman, Replikas, Alp Ersönmez 'Cereyanlı' feat. DJ
                Logic, Club Bangkok

                31 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi
                Soundgarden - Example, Kolektif İstanbul, Four in The Pocket

                3 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

                4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Tehlikeli Yol

                6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Feridun Düzağaç

                10 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için)
                Açıkhava Sineması - Max Maceraları: Kralın Doğuşu

                11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule - Ücretsiz
                Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

                13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Grup Başıbozuk

                20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası - Ücretsiz
                Yavuz Darıdere

                28 Eylül 20:00 Agora, Efes
                Berlin Filarmoni Orkestrası - Festival Özel Konseri - İzmir Festivali
              • Orhan Tuna
                16 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için) Açıkhava Sineması - Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası 17 Temmuz 20:30 Remzi Selvi Parkı
                Message 7 of 30 , Jul 15, 2012
                • 0 Attachment

                  16 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

                   

                  17 Temmuz 20:30 Remzi Selvi Parkı Gürçeşme - Ücretsiz

                  Gürçeşme Şenliği

                   

                  17 Temmuz 21:00 Bostanlı Rekreasyon Alanı - Ücretsiz

                  Kent Orkestrası

                   

                  17-18-19 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Kars Öyküleri

                   

                  18 Temmuz 20:30 Ali Çetinkaya Bulvarı - Ücretsiz

                  Jazz Quintet Konseri

                   

                  18-19 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Sibel Köse

                   

                  18 Temmuz 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme

                  Della Miles

                   

                  18 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek – Yaşamın Renkleri (Pleasantville)

                   

                  19 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Orkestra Albatros

                   

                  19 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                  Suzan Kardeş

                   

                  20 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

                  Jose Feliciano

                   

                  21 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

                  Farid Farjad

                   

                  22 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                  Diptonik

                   

                  23 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Sevimli Kahramanlar

                   

                  24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Entelköy Efeköy’e Karşı

                   

                  25-26 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Elif Çağlar & Neşet Ruacan

                   

                  25 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Fargo

                   

                  26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  İncesaz

                   

                  26 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                  Suzan Kardeş

                   

                  27 Temmuz 20:30 Dilalila Beach

                  Jehan Barbur

                   

                  28 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

                  Zülfü Livaneli

                   

                  29 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                  Diptonik

                   

                  30 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Ayhan Sicimoğlu & Kerem Görsev

                   

                  30 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Saftirik Greg’in Günlüğü

                   

                  31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması - Pina

                   

                  1 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Paris Seni Seviyorum

                   

                  1-2 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Melis Sökmen

                   

                  2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Ömer Faruk Tekbilek

                   

                  2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava

                  Başrolde Emel Sayın

                   

                  3 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                  Bülent Ortaçgil

                   

                  4 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                  Zakkum

                   

                  6 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Afacan ve Kurbağa Surat

                   

                  7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Aşk ve Devrim

                   

                  8 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Zamanın Tozu

                   

                  8 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Sibel Gürsoy

                   

                  9 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Selen Beytekin

                   

                  9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Yansımalar

                   

                  13 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

                   

                  14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Kadının Fendi

                   

                  15 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Soul Kitchen

                   

                  15-16 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Ayşe Gencer & İmer Demirer

                   

                  16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

                   

                  19 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                  Özlem Tekin

                   

                  21 Ağustos 23:00 Babylon Aya Yorgi

                  Oi Va Voi

                   

                  22 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Ay

                   

                  22 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Meltem Ege & Önder Focan

                   

                  22-23 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Tepekule Belgeseli

                   

                  23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Tual Sezi

                   

                  27 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

                   

                  28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Siyah Beyaz

                   

                  29 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                  Sinematek - Pina

                   

                  30 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                  Soundgarden – Duman, Replikas, Alp Ersönmez 'Cereyanlı' feat. DJ Logic, Club Bangkok

                   

                  30 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  Sibel Tüzün

                   

                  31 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                  Soundgarden – Example, Kolektif İstanbul, Four in The Pocket

                   

                  3 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

                   

                  4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması – Tehlikeli Yol

                   

                  6 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                  All Stars Jazz Band

                   

                  6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Feridun Düzağaç

                   

                  10 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                  Açıkhava Sineması – Max Maceraları: Kralın Doğuşu

                   

                  11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                  Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

                   

                  13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Grup Başıbozuk

                   

                  20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                  Yavuz Darıdere

                   

                  28 Eylül 20:00 Agora, Efes

                  Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

                • Orhan Tuna
                  23 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için) Açıkhava Sineması - Sevimli Kahramanlar 24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule - Ücretsiz Açıkhava
                  Message 8 of 30 , Jul 23, 2012
                  • 0 Attachment

                    23 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Sevimli Kahramanlar

                     

                    24-25-26 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Entelköy Efeköy’e Karşı

                     

                    25-26 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Elif Çağlar & Neşet Ruacan

                     

                    25 Temmuz 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Fargo

                     

                    26 Temmuz 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    İncesaz

                     

                    26 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                    Suzan Kardeş

                     

                    27 Temmuz 20:30 Çeşme Zeus

                    Jehan Barbur

                     

                    28 Temmuz 21:30 Çeşme Açıkhava

                    Zülfü Livaneli

                     

                    29 Temmuz 22:00 Çeşme Hayal Kahvesi

                    Diptonik

                     

                    29 Temmuz 22:30 Sığacık Kaleiçi

                    Bülent Ortaçgil

                     

                    30 Temmuz 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Ayhan Sicimoğlu & Kerem Görsev

                     

                    30 Temmuz 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Saftirik Greg’in Günlüğü

                     

                    31 Temmuz 1-2 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması - Pina

                     

                    1 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Paris Seni Seviyorum

                     

                    1-2 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Melis Sökmen

                     

                    2 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Ömer Faruk Tekbilek

                     

                    2 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava

                    Başrolde Emel Sayın

                     

                    3 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                    Bülent Ortaçgil

                     

                    4 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                    Zakkum

                     

                    6 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Afacan ve Kurbağa Surat

                     

                    6 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    All Stars Jazz Band

                     

                    7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Aşk ve Devrim

                     

                    8 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Zamanın Tozu

                     

                    8 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Sibel Gürsoy

                     

                    9 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Selen Beytekin

                     

                    9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Yansımalar

                     

                    13 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

                     

                    14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Kadının Fendi

                     

                    15 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Soul Kitchen

                     

                    15-16 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Ayşe Gencer & İmer Demirer

                     

                    16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

                     

                    19 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                    Özlem Tekin

                     

                    19 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                    İstanbul Arabesque Project

                     

                    20 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                    Mehmet Erdem

                     

                    21 Ağustos 23:00 Babylon Aya Yorgi

                    Oi Va Voi

                     

                    22 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Ay

                     

                    22 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Meltem Ege & Önder Focan

                     

                    22-23 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Tepekule Belgeseli

                     

                    23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Tual Sezi

                     

                    24 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                    Pilli Bebek

                     

                    24 Ağustos 23:55 Babylon Ayayorgi

                    Büyük Ev Ablukada

                     

                    26 Ağustos 20:30 AASSM - Ücretsiz

                    Türk-Yunan Gençlik Orkestrası

                     

                    27 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

                     

                    28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Siyah Beyaz

                     

                    29 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                    Sinematek - Pina

                     

                    30 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                    Soundgarden – Duman, Replikas, Alp Ersönmez 'Cereyanlı' feat. DJ Logic, Club Bangkok

                     

                    30 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                    Sibel Tüzün

                     

                    31 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                    Soundgarden – Example, Kolektif İstanbul, Four in The Pocket

                     

                    31 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                    Zakkum

                     

                    3 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

                     

                    4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması – Tehlikeli Yol

                     

                    6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Feridun Düzağaç

                     

                    7 Eylül 23:00 Ooze Venue

                    Cem Adrian

                     

                    10 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                    Açıkhava Sineması – Max Maceraları: Kralın Doğuşu

                     

                    11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                    Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

                     

                    13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Grup Başıbozuk

                     

                    14 Eylül 23:00 Ooze Venue

                    Kolpa

                     

                    20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                    Yavuz Darıdere

                     

                    28 Eylül 20:00 Agora, Efes

                    Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

                     

                    28 Eylül 23:00 Ooze Venue

                    Murat Dalkılıç

                     

                    5 Ekim 23:00 Ooze Venue

                    Emre Aydın

                     

                    12 Ekim 23:00 Ooze Venue

                    Funda Arar

                  • Orhan Tuna
                    6 Ağustos 21:15 Tepekule - Ücretsiz (Çocuklar için) Açıkhava Sineması - Afacan ve Kurbağa Surat 6 Ağustos 21:00 Yucca - Alaçatı Jazz Rüzgarı All
                    Message 9 of 30 , Aug 5, 2012
                    • 0 Attachment

                      6 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                      Açıkhava Sineması – Afacan ve Kurbağa Surat

                       

                      6 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      All Stars Jazz Band

                       

                      7-8-9 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması – Aşk ve Devrim

                       

                      8 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                      Sinematek - Zamanın Tozu

                       

                      8 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      Sibel Gürsoy

                       

                      9 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      Selen Beytekin

                       

                      9 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Yansımalar

                       

                      13 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                      Açıkhava Sineması – Sevimli Cüceler: Cino ve Juliet

                       

                      14-15-16 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması – Kadının Fendi

                       

                      15 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                      Sinematek - Soul Kitchen

                       

                      15 Ağustos 21:30 Fuar Açıkhava

                      Leman Sam

                       

                      15-16 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      Ayşe Gencer & İmer Demirer

                       

                      16 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Halil Karaduman ve Türk Kahvesi Grubu

                       

                      19 Ağustos 20:30 Dilaila Beach

                      Özlem Tekin

                       

                      19 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                      İstanbul Arabesque Project

                       

                      20 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                      Mehmet Erdem

                       

                      21 Ağustos 23:00 Babylon Aya Yorgi

                      Oi Va Voi

                       

                      22 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                      Sinematek - Ay

                       

                      22 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      Meltem Ege & Önder Focan

                       

                      22-23 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması – Tepekule Belgeseli

                       

                      23 Ağustos 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Tual Sezi

                       

                      24 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                      Pilli Bebek

                       

                      24 Ağustos 23:55 Babylon Ayayorgi

                      Büyük Ev Ablukada

                       

                      26 Ağustos 20:30 AASSM - Ücretsiz

                      Türk-Yunan Gençlik Orkestrası

                       

                      27 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                      Açıkhava Sineması – Alfa ve Omega: Eve Dönüş Macerası

                       

                      28-29-30 Ağustos 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması – Siyah Beyaz

                       

                      29 Ağustos 21:00 Havagazı – Ücretsiz

                      Sinematek - Pina

                       

                      30 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                      Soundgarden – Duman, Replikas, Alp Ersönmez 'Cereyanlı' feat. DJ Logic, Club Bangkok

                       

                      30 Ağustos 21:00 Yucca – Alaçatı Jazz Rüzgarı

                      Sibel Tüzün

                       

                      31 Ağustos 17:00 Babylon Ayayorgi

                      Soundgarden – Example, Kolektif İstanbul, Four in The Pocket

                       

                      31 Ağustos 23:00 Ooze Venue

                      Zakkum

                       

                      3 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                      Açıkhava Sineması - Aşırıcılar

                       

                      4-5-6 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması – Tehlikeli Yol

                       

                      6 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Feridun Düzağaç

                       

                      7 Eylül 23:00 Ooze Venue

                      Cem Adrian

                       

                      10 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz (Çocuklar için)

                      Açıkhava Sineması – Max Maceraları: Kralın Doğuşu

                       

                      11-12-13 Eylül 21:15 Tepekule – Ücretsiz

                      Açıkhava Sineması - Ekümenopolis

                       

                      13 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Grup Başıbozuk

                       

                      14 Eylül 23:00 Ooze Venue

                      Kolpa

                       

                      15 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                      Bülent Ortaçgil “Sen”fonik

                       

                      20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                      Yavuz Darıdere

                       

                      21 Eylül 23:00 Ooze Venue

                      Gökhan Türkmen

                       

                      28 Eylül 20:00 Agora, Efes

                      Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

                       

                      28 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                      Volkan Konak

                       

                      28 Eylül 23:00 Ooze Venue

                      Murat Dalkılıç

                       

                      5 Ekim 23:00 Ooze Venue

                      Emre Aydın

                       

                      12 Ekim 23:00 Ooze Venue

                      Funda Arar

                       

                      17 Ekim 19:00 İzmir Arena

                      Scorpions

                       

                      17 Ekim 20:30 AKM

                      İncesaz

                    • Orhan Tuna
                      18 Eylül 20:30 Hatay Eski Pazar Yeri - Ücretsiz Mehsem Özşimşir 18 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz Akşamüstü Dinletileri - Ephesus Brass 20
                      Message 10 of 30 , Sep 17, 2012
                      • 0 Attachment

                        18 Eylül 20:30 Hatay Eski Pazar Yeri - Ücretsiz

                        Mehsem Özşimşir

                         

                        18 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                        Akşamüstü Dinletileri - Ephesus Brass

                         

                        20 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                        Yavuz Darıdere In’n’Out Band

                         

                        21 Eylül 20:30 Göztepe Güzelyalı Parkı - Ücretsiz

                        Umut Akyürek

                         

                        21 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                        Akşamüstü Dinletileri - Ege Yaylı Çalgılar

                         

                        21 Eylül 23:00 Ooze Venue

                        Gökhan Türkmen

                         

                        22 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                        Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

                         

                        23 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                        Akşamüstü Dinletileri - Bodrum Oda Orkestrası

                         

                        24 Eylül 21:00 Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro

                        Zülfü Livaneli & Gearge Dalaras

                         

                        25 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                        Akşamüstü Dinletileri - İzmir Quintet

                         

                        25 Eylül 20:30 Kılıçreis Parkı- Hatay - Ücretsiz

                        Ayşe Taş

                         

                        27 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                        Tual Sezi

                         

                        28 Eylül 20:00 Agora, Efes

                        Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

                         

                        28 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                        Akşamüstü Dinletileri - Çağdaş Kadınlar Orkestrası

                         

                        28 Eylül 20:30 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz

                        Grup Gündoğarken

                         

                        28 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                        Volkan Konak

                         

                        28 Eylül 23:00 Ooze Venue

                        Murat Dalkılıç

                         

                        29 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                        Gazino Show

                         

                        1 Ekim 20:00 AASSM

                        Anjelika Akbar

                         

                        5 Ekim 23:00 Ooze Venue

                        Emre Aydın

                         

                        5-6 Ekim 19:00 Swiss Otel

                        Oktober Fest

                         

                        7 Ekim 18:00 İzmir Arena

                        LMFAO - Redfoo & Party Rock Crew

                         

                        10 Ekim 20:00 AASSM - Ücretsiz

                        Berlin Gençlik Senfoni Orkestrası

                         

                        12 Ekim 20:30 Noxx

                        Redd

                         

                        12 Ekim 23:00 Ooze Venue

                        Funda Arar

                         

                        17 Ekim 19:00 İzmir Arena

                        Scorpions

                         

                        17 Ekim 20:30 AKM

                        İncesaz

                         

                        18 Ekim 19:00 Ekonomi Ü.

                        Barana feat. Ceyl'an Ertem

                         

                        19 Ekim 23:00 Ooze Venue

                        Volkan Konak

                         

                        26 Ekim 23:00 Ooze Venue

                        İstanbul Arabesque Project

                         

                        2 Kasım 20:00 Ooze

                        Duman

                      • Orhan Tuna
                        24 Eylül 21:00 Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro Zülfü Livaneli & George Dalaras 25 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz Akşamüstü
                        Message 11 of 30 , Sep 24, 2012
                        • 0 Attachment

                          24 Eylül 21:00 Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro

                          Zülfü Livaneli & George Dalaras

                           

                          25 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                          Akşamüstü Dinletileri - İzmir Quintet

                           

                          25 Eylül 20:30 Kılıçreis Parkı- Hatay - Ücretsiz

                          Ayşe Taş

                           

                          27 Eylül 21:00 Havagazı Fabrikası – Ücretsiz

                          Tual Sezi

                           

                          28 Eylül 20:00 Agora, Efes

                          Berlin Filarmoni Orkestrası – Festival Özel Konseri – İzmir Festivali

                           

                          28 Eylül 20:30 Atatürk Müze Evi - Ücretsiz

                          Akşamüstü Dinletileri - Çağdaş Kadınlar Orkestrası

                           

                          28 Eylül 20:30 Alsancak Vapur İskelesi - Ücretsiz

                          Grup Gündoğarken

                           

                          28 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                          Volkan Konak

                           

                          28 Eylül 23:00 Ooze Venue

                          Murat Dalkılıç

                           

                          29 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

                          Gazino Show

                           

                          1 Ekim 20:00 AASSM

                          Anjelika Akbar

                           

                          1-2 Ekim 20:00 Elhamra sahnesi

                          İZDOB 30. Yıl Konseri

                           

                          3 Ekim 20:30 Fuar Çim Alan - Ücretsiz

                          Feridun Düzağaç

                           

                          5 Ekim 11:59 Bios

                          İskender Paydaş

                           

                          5 Ekim 23:00 Sahne35

                          David Şaboy & Ajda Pekkan

                           

                          5 Ekim 23:00 Ooze Venue

                          Emre Aydın

                           

                          5-6 Ekim 19:00 Swiss Otel

                          Oktober Fest

                           

                          7 Ekim 18:00 İzmir Arena

                          LMFAO - Redfoo & Party Rock Crew

                           

                          8 Ekim 20:30 AASSM - Ücretsiz

                          Milli Kütüphane 100 yaşında - Bir izmir Rüyası - Anadolu Filarmoni Orkestrası

                           

                          10 Ekim 20:00 AASSM - Ücretsiz

                          Berlin Gençlik Senfoni Orkestrası

                           

                          11 Ekim Bios 22:30

                          Jehan Barbur Albüm Tanıtım Konseri

                           

                          12 Ekim 20:30 Noxx

                          Redd

                           

                          12 Ekim 23:00 Ooze Venue

                          Funda Arar

                           

                          17 Ekim 19:00 İzmir Arena

                          Scorpions

                           

                          17 Ekim 20:30 AKM

                          İncesaz

                           

                          18 Ekim 19:00 Ekonomi Ü.

                          Barana feat. Ceyl'an Ertem

                           

                          19 Ekim 23:00 Ooze Venue

                          Volkan Konak

                           

                          26 Ekim 23:00 Ooze Venue

                          İstanbul Arabesque Project

                           

                          2 Kasım 20:00 Ooze

                          Duman

                        • Orhan Tuna
                          1 Ekim 20:00 İzmir Sanat Quartet `Yaza Veda Konseri` 1 Ekim 20:00 AASSM Anjelika Akbar 1-2 Ekim 20:00 Elhamra sahnesi İZDOB 30. Yıl Konseri 2 Ekim 20:00
                          Message 12 of 30 , Oct 1, 2012
                          • 0 Attachment

                            1 Ekim 20:00 İzmir Sanat

                            Quartet `Yaza Veda Konseri`

                             

                            1 Ekim 20:00 AASSM

                            Anjelika Akbar

                             

                            1-2 Ekim 20:00 Elhamra sahnesi

                            İZDOB 30. Yıl Konseri

                             

                            2 Ekim 20:00 AASSM

                            Ilhan Ersahin`s Istanbul Sessions

                             

                            3 Ekim 20:30 Fuar Çim Alan - Ücretsiz

                            Feridun Düzağaç

                             

                            4 Ekim 20:00 AASSM

                            Meriç Dönük Arp Resitali

                             

                            5 Ekim 11:59 Bios

                            İskender Paydaş

                             

                            5 Ekim 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                            Sinematek - Sirk

                             

                            5 Ekim 21:00 Gündoğdu - Ücretsiz

                            Goran Bregoviç

                             

                            5 Ekim 22:00 Zeus

                            Taksim Trio

                             

                            5 Ekim 23:00 Sahne35

                            David Şaboy & Ajda Pekkan

                             

                            5 Ekim 23:00 Ooze Venue

                            Emre Aydın

                             

                            5-6 Ekim 19:00 Swiss Otel

                            Oktober Fest

                             

                            7 Ekim 18:00 İzmir Arena

                            LMFAO - Redfoo & Party Rock Crew

                             

                            8 Ekim 20:00 İzmir Sanat

                            Alper Maral Zehirli Flüt

                             

                            8 Ekim 20:30 AASSM - Ücretsiz

                            Milli Kütüphane 100 yaşında - Bir izmir Rüyası - Anadolu Filarmoni Orkestrası

                             

                            9 Ekim 20:00 AASSM

                            İzmir Oda Müziği Topluluğu

                             

                            10 Ekim 20:00 AASSM - Ücretsiz

                            Berlin Gençlik Senfoni Orkestrası

                             

                            11 Ekim 20:00 AASSM

                            Lejos

                             

                            11 Ekim Bios 22:30

                            Jehan Barbur Albüm Tanıtım Konseri

                             

                            12 Ekim 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                            Sinematek - Bitmeyen Balayı

                             

                            12 Ekim 20:30 Noxx

                            Redd

                             

                            12 Ekim 23:00 Ooze Venue

                            Funda Arar

                             

                            16 Ekim 20:00 İzmir Sanat

                            Hane – i Akustik

                             

                            16 Ekim 20:30 Karşıyaka Opera

                            Erkan Oğur & İsmail Hakkı Demircioğlu

                             

                            17 Ekim 19:00 İzmir Arena

                            Scorpions

                             

                            17 Ekim 20:30 AKM

                            İncesaz

                             

                            18 Ekim 19:00 Ekonomi Ü.

                            Barana feat. Ceyl'an Ertem

                             

                            19 Ekim 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                            Sinematek - Annie Hall

                             

                            19 Ekim 23:00 Ooze Venue

                            Volkan Konak

                             

                            19 Ekim 23:30 Bios

                            Yeni Türkü

                             

                            26 Ekim 23:00 Ooze Venue

                            İstanbul Arabesque Project

                             

                            30 Ekim 20:00 İzmir Sanat

                            Cenk Erdoğan Trio

                             

                            2 Kasım 20:00 Ooze

                            Duman

                             

                            3 Kasım 22:00 Zeus

                            Mehmet Erdem

                             

                            3 Kasım 23:00 İzmir Arena

                            Zuhal Olcay & Halil Sezai

                             

                            9 Kasım 20:30 AKM

                            Eşref Vakti

                             

                            9 Kasım 23:00 Ooze

                            Kıraç

                          • Orhan Tuna
                            25 Ekim 22:00 Bios Cem Adrian 26 Ekim 21:00 Bu ra Lokal Ayten Alpman Anısına Ayşe Gencer & Ece Göksu 26 Ekim 23:00 Ooze Venue İstanbul Arabesque Project
                            Message 13 of 30 , Oct 22, 2012
                            • 0 Attachment

                              25 Ekim 22:00 Bios

                              Cem Adrian

                               

                              26 Ekim 21:00 Bu’ra Lokal

                              Ayten Alpman Anısına Ayşe Gencer & Ece Göksu

                               

                              26 Ekim 23:00 Ooze Venue

                              İstanbul Arabesque Project

                               

                              28 Ekim 21:00 Bu’ra Lokal

                              Jehan Barbur

                               

                              30 Ekim 20:00 İzmir Sanat

                              Cenk Erdoğan Trio

                               

                              30 Ekim 20:30 İsmet İnönü - Ücretsiz

                              Türk Halk Müziği Korosu

                               

                              31 Ekim 20:00 AASSM

                              Rüya Taner Piyano Resitali

                               

                              31 Ekim 20:30 Karşıyaka Opera

                              “İspanya Düşleri” Keman-Piyano resitali

                               

                              31 Ekim 20:30 Mithatpaşa Mahallesi Muhtarlık Önü - Ücretsiz

                              Mithatpaşa Mahallesi Şenliği - Derya Gönüldaş & Roman Bandosu

                               

                              2 Kasım 20:00 Ooze

                              Duman

                               

                              3 Kasım 20:00 AASSM

                              Swing a La Turc

                               

                              3 Kasım 20:30 AKM

                              Tenor Aydın Uştuk ve Ork. Allegra

                               

                              3 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                              Kürşat Başar Quintet

                               

                              3 Kasım 21:00 Dungeon

                              Mehmet Erdem

                               

                              3 Kasım 22:00 911Bar

                              Malt

                               

                              3 Kasım 23:00 İzmir Arena

                              Zuhal Olcay & Halil Sezai

                               

                              8 Kasım 20:00 AASSM

                              Trio Giocoso

                               

                              9 Kasım 18:00 İzmir Arena

                              MFÖ & Gripin

                               

                              9 Kasım 20:30 AKM

                              Eşref Vakti

                               

                              9 Kasım 23:00 Ooze

                              Kıraç

                               

                              10 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                              Fatih Erkoç

                               

                              16 Kasım 19:00 Bu’ra Lokal

                              Muvaffak Falay Quintet

                               

                              16 Kasım 20:30 İsmet İnönü

                              Grup Yorum

                               

                              17 Kasım 20:30 AKM

                              Aegean Band

                               

                              17 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                              Allstars Jazz Band feat Sibel Köse

                               

                              20 Kasım 20:00 AASSM

                              Ayur Trio

                               

                              23 Kasım 23:00 Ooze

                              Murat Dalkılıç

                               

                              24 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                              Kerem Görsev Trio

                               

                              30 Kasım 23:00 Ooze

                              Seksendört

                               

                              1 Aralık 20:30 AASSM

                              Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

                               

                              1 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                              Okay Temiz Percussion Session

                               

                              7-8 Aralık 21:00 İzmir Arena

                              Efes Pilsen Blues Festival

                               

                              8 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                              Birsen Tezer

                               

                              14 Aralık 23:00 Ooze

                              Cem Adrian

                               

                              21 Aralık 22:30 Noxx

                              Coldplay Tribute: Coldplace

                               

                              21 Aralık 23:00 Ooze

                              Zakkum

                            • Orhan Tuna
                              6 Kasım 20:00 AASSM Sonanza 6 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera Alaturka & La Luna 7 Kasım 20:00 Tepekule Murat Gülersoy ve Arkadaşları “Akdeniz
                              Message 14 of 30 , Nov 5, 2012
                              • 0 Attachment

                                6 Kasım 20:00 AASSM

                                Sonanza

                                 

                                6 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                Alaturka & La Luna

                                 

                                7 Kasım 20:00 Tepekule

                                Murat Gülersoy ve Arkadaşları “Akdeniz Şarkıları”

                                 

                                8 Kasım 20:00 AASSM

                                Trio Giocoso

                                 

                                8 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                Orhan Veli ve Müzik

                                 

                                8 Kasım 22:30 Bios

                                Umut Kuzey

                                 

                                9 Kasım 18:00 İzmir Arena

                                MFÖ & Gripin

                                 

                                9 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                Sinematek - Bonnie and Clyde

                                 

                                9 Kasım 20:30 AKM

                                Eşref Vakti

                                 

                                9 Kasım 21:30 Zeus

                                Koray Candemir

                                 

                                9 Kasım 23:00 Ooze

                                Kıraç

                                 

                                10 Kasım 20:30 Karşıyaka Spor Salonu  - Ücretsiz

                                İZSİAD Atatürk’ü Anma Konseri - Senfonik Volkan Konak, Şiirler Kenan Işık

                                 

                                10 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                                Fatih Erkoç

                                 

                                12 Kasım 20:00 AASSM

                                Asyalı Kompozitörler Festivali Stockholm Saxophone Quartet

                                 

                                15 Kasım 20:00 Bios

                                Della Miles

                                 

                                15 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                Gabor Csalog Piyano Resitali

                                 

                                16 Kasım 19:00 Bu’ra Lokal

                                Muvaffak Falay Quintet

                                 

                                16 Kasım 20:00 Tepekule

                                Grup Cem’niyet “Cem Karaca Şarkıları“

                                 

                                16 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                Sinematek - Çılgın Pierrot

                                 

                                16 Kasım 20:30  AASSM

                                Şef                         Naci ÖZGÜÇ

                                Solistler               Alexandre Da COSTA “Keman”, Ankara Trombon Dörtlüsü

                                Program              E. ETİ Anadolu Çeşitlemeleri, S. BARBER Keman Konçertosu Op.14, U.C.ERKİN Senfoni No.1

                                 

                                16 Kasım 20:30 İsmet İnönü

                                Grup Yorum

                                 

                                17 Kasım 20:30 AKM

                                Aegean Band

                                 

                                17 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                                Allstars Jazz Band feat Sibel Köse

                                 

                                19 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                Tanju Okan Şarkıları

                                 

                                20 Kasım 20:00 AASSM

                                Ayur Trio

                                 

                                21 Kasım 20:00 Tepekule

                                Grup Efedrin “Popo Rock Esintileri”

                                 

                                21 Kasım 20:00 İzmir Sanat

                                Ankara Trambon Dörtlüsü

                                 

                                23 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                Sinematek - Korkuluk

                                 

                                23 Kasım 20:00  Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi

                                “Murat Sincer – Özlem Sincer”

                                “Kopuz ve Bağlamayla Pir Sultan’dan Nesimi’ye, Şah Hatayi’den Mahsuni Şerif’e Nefesler”

                                 

                                23 Kasım 20:30  AASSM

                                Şef                         Dorian WILSON

                                Solistler               Gilles APAP “Keman”

                                Program              S.PROKOFIEF Keman Konçertosu NO:2 sol Minör Op.63, S.RACHMANINOF Senfoni NO:2 mi minör Op.27

                                 

                                23 Kasım 23:00 Ooze

                                Murat Dalkılıç

                                 

                                24 Kasım 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

                                Çocuk Korosu

                                 

                                24 Kasım 20:30 AKM

                                Atilla Özdemiroğlu

                                 

                                24 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                                Kerem Görsev Trio

                                 

                                26 Kasım 20:00 İzmir Sanat

                                Sanart Ensemble Dünyadan Türküler

                                 

                                26 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                Karşıyaka Filarmoni Orkestrası

                                 

                                28 Kasım 20:00 Tepekule

                                Grup Son Dakika “Jazz, Latin ve Pop Ezgileri”

                                 

                                28 Kasım 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

                                Kent Orkestrası

                                 

                                29 Kasım 18:00 Güzelyalı Kültür Sanat Merkezi

                                Güzelyalı Kültür Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu

                                 

                                30 Kasım 20:00 Güzelyalı Kültür Sanat Merkezi

                                Elena Nikitina Piyano Resitali

                                 

                                30 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                Sinematek - Alice Kentlerde

                                 

                                30 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                “Olmanın Halleri - Taş Yorumları” Şan Konseri

                                 

                                30 Kasım 20:30  AASSM

                                "Mehmet Aktuğ Anısına"

                                Şef                         Kevin GRIFFITHS

                                Solistler               Wenzel FUCHS “Klarinet”

                                Program              Mehmet AKTUĞ Odysee, C.M.Von WEBER Klarinet Konçertosu NO:2 mibemol majör op.74, G.BIZET Senfoni NO: 1 Do Majör

                                 

                                30 Kasım 23:00 Ooze

                                Seksendört

                                 

                                1 Aralık 20:30 AASSM

                                Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

                                 

                                1 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                                Okay Temiz Percussion Session

                                 

                                5 Aralık 20:00 Elhamra

                                İspanyol Gecesi

                                 

                                7 Aralık 20:30 AASSM

                                Şef                         Albrecht MAYER

                                Solistler               Albrecht MAYER “Obua”

                                Program              L. van BEETHOVEN          Egmont Uvertür op.84, J.HAYDN Obua Konçertosu Do majör Hob.VII:cı, L. van BEETHOVEN Senfoni No:3 “Eroica” mi bemol majör op.55

                                 

                                7-8 Aralık 21:00 İzmir Arena

                                Efes Pilsen Blues Festival

                                 

                                8 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                                Birsen Tezer

                                 

                                13 Aralık 21:30 Bios

                                Asaf Avidan

                                 

                                14 Aralık 20:30 Ege Üniversitesi Mötbe salonu

                                "Türkiye-Azerbaycan Dostluk Konseri"

                                Şef                         Ender SAKPINAR

                                Solistler               Elvin HOCA “Keman”, Toğrul GANİOĞLU “Keman”

                                Program              P. de SARASATE Carmen Fantezi, R.HACIYEV Keman Konçertosu, J.STRAUSS İmparator Valsi, J.STRAUSS Çekiç ve Örs Polkası, J.STRAUSS Mavi Tuna Valsi, L.ANDERSON Daktilo Polkası

                                 

                                14 Aralık 22:00 Zeus

                                Vega

                                 

                                14 Aralık 23:00 Ooze

                                Cem Adrian

                                 

                                21 Aralık 20:00 Elhamra

                                İspanyol Gecesi

                                 

                                21 Aralık 20:30 AASSM

                                Şef                         Cem Mansur

                                Solistler               Hande KÜDEN  “Keman”

                                Program              D.ŞOSTAKOVIÇ Keman Konçertosu No.1, D.ŞOSTAKOVIÇ Senfoni No.5

                                 

                                21 Aralık 22:30 Noxx

                                Coldplay Tribute: Coldplace

                                 

                                21 Aralık 23:00 Ooze

                                Zakkum

                                 

                                22 Aralık 23:30 Noxx

                                Jay Jay Johanson

                                 

                                28 Aralık 20:30   AASSM

                                "Yeni Yıl Özel Konseri"

                                Şef                         Ender SAKPINAR

                                Solistler               Vokaliz

                                Program              Vokaliz Özel program

                                 

                                28 Aralık 23:00 Ooze

                                Oğuzhan Uğur

                              • Orhan Tuna
                                20 Kasım 20:00 AASSM Ayur Trio 21 Kasım 20:00 Tepekule Grup Efedrin “Pop Rock Esintileri” 21 Kasım 20:00 İzmir Sanat Ankara Trambon Dörtlüsü 22
                                Message 15 of 30 , Nov 19, 2012
                                • 0 Attachment

                                  20 Kasım 20:00 AASSM

                                  Ayur Trio

                                   

                                  21 Kasım 20:00 Tepekule

                                  Grup Efedrin “Pop Rock Esintileri”

                                   

                                  21 Kasım 20:00 İzmir Sanat

                                  Ankara Trambon Dörtlüsü

                                   

                                  22 Kasım 20:00 AASSM

                                  Talia Özlem Baltacılar Piyano Resitali

                                   

                                  22 Kasım 21:00 Bios

                                  Güntaç Özdemir

                                   

                                  23 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                  Sinematek - Korkuluk

                                   

                                  23 Kasım 20:00  Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi

                                  “Murat Sincer – Özlem Sincer”

                                  “Kopuz ve Bağlamayla Pir Sultan’dan Nesimi’ye, Şah Hatayi’den Mahsuni Şerif’e Nefesler”

                                   

                                  23 Kasım 20:30  AASSM

                                  Şef                         Dorian WILSON

                                  Solistler               Gilles APAP “Keman”

                                  Program              S.PROKOFIEF Keman Konçertosu NO:2 sol Minör Op.63, S.RACHMANINOF Senfoni NO:2 mi minör Op.27

                                   

                                  23 Kasım 21:00 Winston Brassier Swisotel

                                  Ateş Tezer Quartet

                                   

                                  23 Kasım 21:30 Zeus

                                  Umut Kaya

                                   

                                  23 Kasım 23:00 Ooze

                                  Murat Dalkılıç

                                   

                                  24 Kasım 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

                                  Çocuk Korosu

                                   

                                  24 Kasım 20:30 AKM

                                  Atilla Özdemiroğlu

                                   

                                  24 Kasım 21:00 Bu’ra Lokal

                                  Kerem Görsev Trio

                                   

                                  26 Kasım 20:00 İzmir Sanat

                                  Sanart Ensemble Dünyadan Türküler

                                   

                                  26 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                  Karşıyaka Filarmoni Orkestrası

                                   

                                  27 Kasım 20:00 AASSM

                                  Hezarfen Ensemble - Altay Dilleri Kompozitörler

                                   

                                  28 Kasım 20:00 Tepekule

                                  Grup Son Dakika “Jazz, Latin ve Pop Ezgileri”

                                   

                                  28 Kasım 20:00 İsmet İnönü - Ücretsiz

                                  Kent Orkestrası

                                   

                                  29 Kasım 18:00 Güzelyalı Kültür Sanat Merkezi

                                  Güzelyalı Kültür Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu

                                   

                                  29 Kasım 20:00 AASSM

                                  Baroque Ensemble “La Folia”

                                   

                                  29 Kasım 21:00 Bios

                                  Bulutsuzluk Özlemi

                                   

                                  30 Kasım 20:00 Güzelyalı Kültür Sanat Merkezi

                                  Elena Nikitina Piyano Resitali

                                   

                                  30 Kasım 20:00 İzmir Sanat - Ücretsiz

                                  Sinematek - Alice Kentlerde

                                   

                                  30 Kasım 20:30 Karşıyaka Opera

                                  “Olmanın Halleri - Taş Yorumları” Şan Konseri

                                   

                                  30 Kasım 20:30  AASSM

                                  "Mehmet Aktuğ Anısına"

                                  Şef                         Kevin GRIFFITHS

                                  Solistler               Wenzel FUCHS “Klarinet”

                                  Program              Mehmet AKTUĞ Odysee, C.M.Von WEBER Klarinet Konçertosu NO:2 mibemol majör op.74, G.BIZET Senfoni NO: 1 Do Majör

                                   

                                  30 Kasım 21:30 Zeus

                                  Malt

                                   

                                  30 Kasım 23:00 Ooze

                                  Seksendört

                                   

                                  1 Aralık 20:30 AASSM

                                  Fatih Erkoç & Kerem Görsev Trio

                                   

                                  1 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                                  Okay Temiz Percussion Session

                                   

                                  1 Aralık 21:30 İzmir Arena

                                  Sıla

                                   

                                  4 Aralık 20:00 AASSM

                                  Klarissimo

                                   

                                  5 Aralık 20:00 Elhamra

                                  İspanyol Gecesi

                                   

                                  6 Aralık 20:30 AKM

                                  Cem Çelebi

                                   

                                  7 Aralık 20:30 AASSM

                                  Şef                         Albrecht MAYER

                                  Solistler               Albrecht MAYER “Obua”

                                  Program              L. van BEETHOVEN          Egmont Uvertür op.84, J.HAYDN Obua Konçertosu Do majör Hob.VII:cı, L. van BEETHOVEN Senfoni No:3 “Eroica” mi bemol majör op.55

                                   

                                  7-8 Aralık 21:00 İzmir Arena

                                  Efes Pilsen Blues Festival

                                   

                                  7 Aralık 22:30 Zeus

                                  Bülent Ortaçgil

                                   

                                  7 Aralık 23:00 Ooze

                                  Rafet El Roman

                                   

                                  8 Aralık 21:00 Bu’ra Lokal

                                  Birsen Tezer

                                   

                                  8 Aralık 21:30 911 Bar

                                  Amy Winehouse Tribute by Merve Özçubukçuoğlu

                                   

                                  9 Aralık 20:30 İsmet İnönü

                                  Büyük Ev Ablukada

                                   

                                  11 Aralık 20:00 AASSM

                                  Klarnet ve Piyano

                                   

                                  13 Aralık 21:00 AASSM

                                  Yasmin Levy

                                   

                                  13 Aralık 21:30 Bios

                                  Asaf Avidan

                                   

                                  14 Aralık 20:30 Ege Üniversitesi Mötbe salonu

                                  "Türkiye-Azerbaycan Dostluk Konseri"

                                  Şef                         Ender SAKPINAR

                                  Solistler               Elvin HOCA “Keman”, Toğrul GANİOĞLU “Keman”

                                  Program              P. de SARASATE Carmen Fantezi, R.HACIYEV Keman Konçertosu, J.STRAUSS İmparator Valsi, J.STRAUSS Çekiç ve Örs Polkası, J.STRAUSS Mavi Tuna Valsi, L.ANDERSON Daktilo Polkası

                                   

                                  14 Aralık 22:00 Zeus

                                  Vega

                                   

                                  14 Aralık 23:00 Ooze

                                  Cem Adrian

                                   

                                  15 Aralık 20:00 Mavişehir Spor Salonu

                                  Anadolu Ateşi Evolution

                                   

                                  21 Aralık 20:00 Elhamra

                                  İspanyol Gecesi

                                   

                                  21 Aralık 20:30 AASSM

                                  Şef                         Cem Mansur

                                  Solistler               Hande KÜDEN  “Keman”

                                  Program              D.ŞOSTAKOVIÇ Keman Konçertosu No.1, D.ŞOSTAKOVIÇ Senfoni No.5

                                   

                                  21 Aralık 21:30 911 Bar

                                  Metallica Tribute by Murder King

                                   

                                  21 Aralık 22:30 Noxx

                                  Coldplay Tribute: Coldplace

                                   

                                  21 Aralık 23:00 Ooze

                                  Zakkum

                                   

                                  22 Aralık 21:00 İzmir Arena

                                  Zuhal olcay & Halil Sezai

                                   

                                  22 Aralık 23:30 Noxx

                                  Jay Jay Johanson

                                   

                                  28 Aralık 20:30   AASSM

                                  "Yeni Yıl Özel Konseri"

                                  Şef                         Ender SAKPINAR

                                  Solistler               Vokaliz

                                  Program              Vokaliz Özel program

                                   

                                  28 Aralık 23:00 Ooze

                                  Oğuzhan Uğur

                                   

                                  29 Aralık 22:00 Zeus

                                  Yeni Türkü

                                • Orhan Tuna
                                  www.konserguzel.com Seni Seviyorum Rio (Film Ekimi) *Ekim 15 @ 11:00** - 13:00 **Karaca Sineması* Daha
                                  Message 16 of 30 , Oct 13, 2014
                                  • 0 Attachment
                                    www.konserguzel.com


                                    Seni Seviyorum Rio (Film Ekimi)

                                    Ekim 15 @ 11:00 - 13:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Mucizeler (Film Ekimi)

                                    Ekim 15 @ 13:30 - 15:30 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Kök (Film Ekimi)

                                    Ekim 15 @ 16:00 - 18:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Pasolini (Film Ekimi)

                                    Ekim 15 @ 19:00 - 21:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    ADD Karabağlar Şubesi TSM Korosu

                                    Ekim 15 @ 20:00 - 22:00 Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Halit Bilgiç

                                    Ekim 15 @ 20:00 - 22:00 Kadifekale Kale İçi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Olten Filarmoni

                                    Ekim 15 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                    Şef: İbrahim Yazıcı Solist: Charlie Siem – Keman

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Yaşamaya Dair

                                    Ekim 15 @ 20:30 - 22:30 Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Çocukluk (Film Ekimi)

                                    Ekim 15 @ 21:30 - 23:30 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Karmate

                                    Ekim 15 @ 22:30 - 23:55 Hayal Kahvesi Performans

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Dingin Sular (Film Ekimi)

                                    Ekim 16 @ 11:00 - 13:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Timbuktu (Film Ekimi)

                                    Ekim 16 @ 13:30 - 15:30 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Jersey Boys (Film Ekimi)

                                    Ekim 16 @ 16:00 - 18:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Kameralı Adam/Dzyga Vertov

                                    Ekim 16 @ 18:00 - 20:00 Türkan Saylan Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Kirli Para (Film Ekimi)

                                    Ekim 16 @ 19:00 - 21:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Selamün Kavlen Karakolu

                                    Ekim 16 @ 20:00 - 22:00 Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Madama Butterfly

                                    Ekim 16 @ 20:00 - 22:00 İZDOB Elhamra Sahnesi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Kadınlar, Aşklar, Şarkılar

                                    Ekim 16 @ 20:30 - 22:30 İzmir Sanat

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Geronimo (Film Ekimi)

                                    Ekim 16 @ 21:00 - 23:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Birsen Tezer

                                    Ekim 16 @ 22:00 - 23:55 Hayal Kahvesi Performans

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Yuvaya Dönüş (Film Ekimi)

                                    Ekim 17 @ 11:00 - 13:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Havana’ya Dönüş (Film Ekimi)

                                    Ekim 17 @ 13:30 - 15:30 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Miss Julie (Film Ekimi)

                                    Ekim 17 @ 16:00 - 18:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Özgürlük Dansı (Film Ekimi)

                                    Ekim 17 @ 19:00 - 21:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Halktan Biri

                                    Ekim 17 @ 20:00 - 22:00 Güzelbahçe Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Birsen Tezer

                                    Ekim 17 @ 20:30 - 22:30 Güzelbahçe Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Karakutu

                                    Ekim 17 @ 20:30 - 22:30 Han Tiyatrosu

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    İZDSO – Türkiye – İsviçre Dostluk Haftası Özel Konseri

                                    Ekim 17 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                    Şef Vincent de KORT Solistler Renato BİZZOTTO – “Obua” Program N. KODALLI – Telli Turna R.WALKER – Obua Konçertosu L.v.BEETHOVEN – Senfoni No.7 La Majör Op.92

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Leviathan (Film Ekimi)

                                    Ekim 17 @ 21:00 - 23:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Mor ve Ötesi – Şebnem Ferah

                                    Ekim 17 @ 21:30 - 23:30 İzmir Arena

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Coldplace: Coldplay Tribute

                                    Ekim 17 @ 22:00 - 23:55 Hayal Kahvesi Performans

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Yaşar

                                    Ekim 17 @ 23:00 - 23:55 Ooze Venue

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Whiplash (Film Ekimi)

                                    Ekim 18 @ 11:00 - 13:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Beyaz Tanrı (Film Ekimi)

                                    Ekim 18 @ 13:30 - 15:30 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Madama Butterfly

                                    Ekim 18 @ 15:00 - 17:00 İZDOB Elhamra Sahnesi

                                     

                                    İnsanları Seyreden Güvercin (Film Ekimi)

                                    Ekim 18 @ 16:00 - 18:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Piyano eşlikli türküler

                                    Ekim 18 @ 16:30 - 17:30 Basmane Semt Merkezi

                                    Alper Ünlütürk – Bariton

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    İlk Güreşte Aşk (Film Ekimi)

                                    Ekim 18 @ 19:00 - 21:00 Karaca Sineması

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Yiğit Özgür

                                    Ekim 18 @ 20:00 - 22:00 Atatürk Kültür Merkezi

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Karakutu

                                    Ekim 18 @ 20:30 - 22:30 Han Tiyatrosu

                                    Daha fazlası »

                                     

                                    Tulumbacılar

                                    Ekim 18 @ 20:30 - 22:30

                                  • Orhan Tuna
                                    Mario Rom’s Interzone - Tükendi *Mart 16 @ 20:30* *- 22:30 **Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi* Daha
                                    Message 17 of 30 , Mar 16 4:22 AM
                                    • 0 Attachment

                                      Mario Rom’s Interzone - Tükendi

                                      Mart 16 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Sherlock Holmes - Tükendi

                                      Mart 18 @ 20:30 - 22:30 Sardunya Performans

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Hanka Gregusova & Ondrej Krajnak Duo - Tükendi

                                      Mart 19 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Tanini Trio - Ücretsiz

                                      Mart 19 @ 20:30 - 22:30 Hikmet Şimşek Kültür Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars feat Rodrigo Rodriguez

                                      Mart 20 @ 20:30 - 22:30 Atatürk Kültür Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Gold Day

                                      Mart 21 @ 17:00 - 23:00 Container Hall

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Boğaziçi Caz Korosu

                                      Mart 21 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Who Trio - Tükendi

                                      Mart 21 @ 20:30 - 22:30 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      İki Kitap Bir Heves – Sunay Akın - Ücretsiz

                                      Mart 24 @ 20:00 - 22:00 Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Sherlock Holmes - Tükendi

                                      Mart 25 @ 20:30 - 22:30 Sardunya Performans

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Birth of Joy

                                      Mart 27 @ 22:00 - 23:55 Hayal Kahvesi Performans

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      Timur Selçuk

                                      Mart 28 @ 20:30 - 22:30 Atatürk Kültür Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                      İki Aşk Adamı ve Bir Virtüöz

                                      Mart 31 @ 20:00 - 22:00 Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

                                      Daha fazlası »

                                       

                                    Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.