Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

2984Konserler

Expand Messages
  • Orhan Tuna
    Aug 18, 2014
    • 0 Attachment

      ORHAN TUNA'NIN ÖNERİLERİ

       

      20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

      Taksim Trio

      --Hüsnü Şenlendiricinin de içinde bulunduğu grup halk müziği ile arası iyi olmayanları bile tatmin edecektir

       

      21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Pamela

      --Son dönem çalışmalarını ben de bilmiyorum ama yıllar önceki çalışmaları güzeldi

       

      27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

      Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

      --Halk müziği sevenler, İranlı kemençe üstadı ve Türk bağlama ustasının buluşması size göre

       

      28 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Kargo

      --Sadece Koray değil ki bu grup, hem Ozan Anlaş da güzel söylüyor

       

      3 Eylül 21:30 AASSM

      Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

      --İzmir Festivali bir efsaneyi daha bizlerle buluşturuyor

       

      TÜMÜ

       

      18 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Teoman'la yavaş yavaş

       

      18 Ağustos 21:00 Menderes Kültür Merkezi - Ücretsiz

      Vildan TURAN

       

      20 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Sinematek - Düzenbaz - American Hustle

       

      20 Ağustos 21:00 Fuar Açıkhava

      Rahmi Saltuk

       

      20 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

      Taksim Trio

       

      20 Ağustos 21:00 Bergama Zetindağı Mevki - Ücretsiz

      Senem Ersin

       

      21 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Pamela

       

      21 Ağustos 21:00 Bostanlı Rekreasyon - Ücretsiz

      Kent Orkestrası

       

      21 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi

      Birsen Tezer

       

      22 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

      Yaşar

       

      26 Ağustos 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Yasmin Levy

       

      27 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Sinematek - Frances Ha

       

      27 Ağustos 21:00 Gündoğdu - Ücretsiz

      Bring The Boys Back Home

       

      27 Ağustos 21:00 Aşık Veysel Amfi - Ücretsiz

      Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan

       

      28 Ağustos 21:00 Havagazı - Ücretsiz

      Kargo

       

      29 Ağustos 21:00 Dikili Atarürk Meydanı - Ücretsiz

      Ebru Ertaç & Fatma Meşe

       

      29 Ağustos 23:30 Propaganda Beach

      Solomun

       

      30 Ağustos 10:00 Babylon Çeşme

      Babylon Soundgarden

       

      30 Ağustos 22:00 Hayal Kahvesi Çeşme Marina

      Hüsnü Şenlendirici & Mehmet Erdem

       

      3 Eylül 21:30 AASSM

      Yo Yo Ma - Silk Road Ensemble

       

      4 Eylül 21:00 Havagazı

      Bulutsuzluk Özlemi

       

      5 Eylül 23:00 Ooze

      Model

       

      6 Eylül 20:30 Alaçatı Açıkhava

      Antakya Medeniyetler Korosu

       

      6 Eylül 23:00 Ooze

      Murat Dalkılıç

       

      10 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

      Serdar Ortaç

       

      12 Eylül 23:00 Ooze

      Gripin

       

      13 Eylül 19:30 Fuar açıkhava

      Doğu Rüzgarı

       

      13 Eylül 23:00 Ooze

      Emre Aydın

       

      16 Eylül 21:00 Fuar Açıkhava

      Café Aman İstanbul

       

      17 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      İlhan Şeşen - Vedat Sakman

       

      18 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Yeni Türkü

       

      19 Eylül 23:00 Ooze

      Zakkum

       

      20 Eylül 23:00 Ooze

      Levent Yüksel

       

      24 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Cem Adrian

       

      24 Eylül 22:00 İzmir Arena

      Şevval Sam & Kurtalan Ekspres

       

      25 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Fatih Erkoç Quartet

       

      26 Eylül 19:00 İzmir Arena

      Duman

       

      26 Eylül 23:00 Ooze

      Redd

       

      27 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Birsen Tezer - Hüsnü Arkan

       

      27 Eylül 23:00 Ooze

      Yıldız Tilbe

       

      28 Eylül 19:00 Fuar Açıkhava

      Büyük Buluşma

       

      30 Eylül 21:00 Bostanlı Açıkhava

      Mehmet Erdem

       

      1 Ekim 20:30 Bostanlı Açıkhava

      Kerem Görsev - Ayhan Sicimoğlu

       

      3 Ekim 23:00 Ooze

      Ceylan Ertem

       

      4 Ekim 23:00 Ooze

      Gökhan Türkmen

       

      9 Ekim 21:00 Fuar Açıkhava

      Rahmi Saltuk

       

      10 Ekim 19:00 İzmir Arena

      Teoman - Athena

       

      10 Ekim 23:00 Ooze

      Manga

       

      11 Ekim 23:00

      Gülşen

       

      Bu liste Orhan Tuna tarafından derlenmiştir.

       

      AASSM – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi – Tel: 293 38 31

      İzmir Sanat – Tel: 293 40 49

      Güzelyalı KM – Güzelyalı Kültür Merkezi – Tel: 224 24 30

      Selahattin Akçiçek KM –  Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür ve Sanat Merkezi – Tel: 262 45 90

      Bostanlı Açıkhava – Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Tel: 362 61 61

      Fuar Açıkhava – Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosu – Tel: 497 10 51

      İzmir Festivali – İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı – Tel: 482 00 90

      İzmir Arena – Tel: 382 23 82

      Bornova Açıkhava – Tel: 388 29 64

      Babylon – Babylon Aya Yorgi – Tel: 712 63 39

      Hayal Kahvesi – Hayal Kahvesi Alsancak – Tel: 464 51 38

      Hayal Kahvesi Performans - Tel: 532 402 82 11

      Hayal Kahvesi Çeşme - Tel: 553 353 18 00

      Ooze Venue - Tel: 388 78 70

      Tepekule - Tel: 462 33 33

      Ahmet Piriştina KM - Ahmet Piriştina Kültür Merkezi - Tel: 362 77 57

      Çeşme Marina - Tel: 532-6738012

      Çarşı KM - Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi - Tel: 362 27 90

      İzmir Festivali - Tel: 4830308

      Propaganda - Propaganda Beach Club, Alaçatı - Tel: 532 111 77 22

    • Show all 164 messages in this topic