Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Fw: روش هایی برای رام کردن شوهر ؟!

Expand Messages
 • Ahmadreza Tarjoman
  ... From: Ahmad Tarjoman To: Sent: Tuesday, 1 May 2012, 15:54:22 Subject: Fw: روش هایی برای رام کردن شوهر ؟!   ...
  Message 1 of 1 , May 1, 2012

   ----- Forwarded Message -----
   From: Ahmad Tarjoman <kamitj2@...>
   To:
   Sent: Tuesday, 1 May 2012, 15:54:22
   Subject: Fw: روش هایی برای رام کردن شوهر ؟!

    

   ----- Forwarded Message -----
   From: Ahmadreza Tarjoman <atarjoman@...>
   To:
   Sent: Tuesday, May 1, 2012 3:31 PM
   Subject: روش هایی برای رام کردن شوهر ؟!


    
   راه‌های زیادی برای اینکه رابطه تان را در اوج نگه دارید وجود دارد، شما می‌توانید:

   غافلگیرش کنید:
   یکی از کارهایی که برای بسیاری از مردان امروزی جالب است این است که گاهی با چیزهای ساده غافلگیر شوند. آنها کار بسیار فوق العاده‌ای انتظار ندارند اما می‌خواهند تحرک و نشاط را احساس کنند. هرازچندگاهی او را با چیزهایی که دوست دارد یا انتظارش را نمی‌کشد غافلگیر کنید.
   به خودتان اهمیت بدهید:
   همین که شما اعتمادبه نفس داشته باشید برای همسرتان بسیار هیجان انگیز است. یک شوهر متعادل و کسی که مشکلات روحی و فکری و عقاید خاصی نداشته باشد از اینکه شما را قدرتمند ببیند لذت می‌برد. اینکه شما به توانایی‌ها، استعدادها و زیبایی ظاهریتان توجه کنید و آنها را دست کم نگیرید به همسرتان روحیه و انگیزه می‌دهد. او در کنار شما شاد خواهد بود و نقطه ضعف‌هایتان را قابل قبول خواهد دانست اگر خودتان چنین طرز تفکری داشته باشید. فراموش نکنید که مردها دوست دارند پز توانایی‌ها و برتری‌های همسرشان را بدهند. پس سعی کنید مهارت‌های‌تان را بیشتر کنید، اهل مطالعه باشید، فعال و باانرژی باشید. اگر شما چنین شخصیتی دارید اما همین مسئله او را آزار می‌دهد دیگر نگران خودتان نباشید چون این مشکل فکری شوهرتان است نه شما!

   بی توجه نباشید:

   نکات بسیار کوچک و ظریفی هستند که شما با توجه به آنها می‌توانید حضور همسرتان را جدی بگیرید و او را متوجه عشق و علاقه خودتان بکنید. تصور کنید یک نفر هر روز صبح با نشاط و لبخند به شما صبح بخیر بگوید، صبحانه گرم آماده کند، برنامه کاریتان را بپرسد و شما را برای شروع یک روز خوب آماده کند، چه تاثیری در شما می‌گذارد؟ نمی توانید در خوشایندی این نوع رفتار شک کنید و تاثیر مثبت آن را انکار کنید پس اگر همسرتان واقعا خواهان این است که شما اینگونه رفتار کنید منتظر چیز دیگری نمانید. البته چنین رفتارهایی متقابل است و همسرتان نیز باید به همین نکات ساده توجه کند. اما بالاخره یک نفر باید شروع کننده باشد و چه بهتر که آن شروع کننده شما باشید.

   از داستان‌های تکراری خسته نشوید:

   حتما همسرتان بارها و بارها یک ماجرا را برای شما با آب و تاب تعریف کرده است. خیلی خسته کننده به نظر می‌آید که او هربار ماجراهای خاصی را برایتان تعریف کند؟ چه اشکالی دارد؟ همین عادت را بهانه‌ای برای گفتگو بدانید و سعی کنید طوری به حرف‌هایش گوش بدهید که انگار هیچ وقت آنها را نشنیده‌اید. مشخص نیست که چرا مردها چنین عادتی دارند اما چرا به آن احترام نگذارید و طوری رفتار کنید که او از هم صحبتی با شما ناامید نشود؟ روشتان را تغییر بدهید. سعی کنید هربار به داستان‌هایش گوش کنید، به لطیفه‌های تکراریش بلندتر بخندید و طوری نگاهش کنید و مشتاق باشید که انگار هرگز آن را نشنیده اید. جالب است نه؟
   فوتبالی شوید:
   شاید به نظرتان عجیب باشد که همسرتان بخاطر اینکه او را در علایق شخصیش همراهی نمی‌کنید از شما دلسرد و مایوس شود. چه فکر کرده اید؟ او به همین سادگی راهش را از شما جدا می‌کند. او فوتبال دوست دارد؟ عاشق بازی‌های رایانه‌ای است؟ عاشق روزنامه و وب گردی است؟ دوست دارد هرشب فیلم ببیند؟ چرا همراهیش نمی‌کنید؟ کار بسیار ساده‌ای است اما برای همسرتان بسیار معنادار است. شماهم که بدتان نمی‌آید او همه چیز را باشما شریک شود!

   مسحور فرزند نشوید:

   از شما بعید نیست که با تولد فرزندتان خود را وقف او بکنید و انتظار داشته باشید که همه توجه و حمایت و ارزش‌های خانوادگی حول محور فرزندتان باشد. اگر زمینه این نوع رفتارهای اغراق‌آمیز را درخودتان می‌بینید و یا به همین روش عمل می‌کنید، نیاز به بازبینی در تعریف خانواده، زن و شوهر، جایگاه فرزند و مفهوم رابطه دارید. عصبانی نشوید اگر همسرتان کنار بکشد، همراهیتان نکند و جایگزین‌های دیگری برای شما پیدا کند.
   او هم به دنیا آمده است:
   گرفتن یک جشن تولد خانوادگی ساده‌ترین کاری است که می‌توانید برای شادکردن همسرتان انجام بدهید. همه ما از اینکه دیگران در روز تولدمان به یادمان باشند لذت می‌بریم. شوهر شما هم یکی از کسانی است که تولد برایش معنای خاصی دارد. سعی کنید روزها و مناسبت‌های خاص را همیشه به یک روش و با یک عادت برگزار نکنید. گاهی تولد با دوستان خانوادگی را امتحان کنید، گاهی تولد دونفره بگیرید و گاهی هم با اعضای خانواده. این کار را طبق یک وظیفه انجام ندهید و هربار آن را متفاوت، پرشور و باانگیزه جشن بگیرید. فقط شما به دنیا نیامده‌اید، او هم به همه این نوع توجه‌ها نیاز دارد.
   مشکوک نباشید:
   بنای زندگی تان را بر اعتماد به یکدیگر بگذارید. مدام او را کنترل نکنید. در هر حرکت ساده همسرتان به دنبال بدبینی نباشید. این عادت که همه شماره تلفن‌ها را کنترل کنید. پیامک‌ها را بخوانید و یا از او بپرسید چی خریدی؟ کجا خریدی را کنار بگذارید. خودتان را از تصورات بدبینانه خلاص کنید. برای اینکه او را درکنار خودتان داشته باشید باید کارهای مفیدتری به جز کنترل همسرتان انجام بدهید.
   از خانواده شوهر معضل نسازید:
   مادر شوهر و خواهر شوهر را اولویت تاثیرگذار در زندگی‌تان ندانید. آنها می‌توانند خوب یا بد باشند، ممکن است شما را ناراحت کنند، ممکن است احساس کنید آنها قصد دخالت در زندگی تان را دارند. صرف نظر از اینکه آنها چه می‌کنند، خوب هستند یا نه نباید همسرتان را بخاطر رفتار خانواده‌اش تحت فشار قرار بدهید. او را مجبور نکنید پاسخگوی رفتار خانواده‌اش باشد. این کار غیرضروری است و تنها نتیجه‌اش این است که او سعی می‌کند در این تنش از شما فاصله بگیرد یا احساس حقارت کند، مقابله به مثل کند و افسرده شود. به وجود آمدن چنین شرایطی باعث می‌شود او درکنار شما شاد نباشد و احساس آرامش نکند.
   او را ببخشید:
   اگر قرار است شوهرتان را بخاطر خطایی که کرده است و برای شما گران تمام شده است ببخشید او را از صمیم قلب ببخشید. اگر او پشیمان است طوری رفتار نکنید که او با یادآوری آن شرمنده شود. او را واقعا ببخشید و آن را فراموش کنید. نگرانی از اینکه «او هرگز فراموش نمی‌کنه» باعث می‌شود همسرتان از شما فاصله بگیرد حتی اگر واکنشی که نشان می‌دهد خشونت و آزار بیشتر شما باشد. اگر واقعا قصد دارید همسرتان را ببخشید و زندگی کنید به همسرتان این موضوع را بفهمانید.
   هرچه می‌خواهد دل تنگت نگو:
   از دست شوهرتان به دلایل منطقی عصبانی هستید؟ حق با شما است اما عصبانیت شما مجوزی برای تحقیر و توهین به همسرتان نیست. شما باید در هرحالتی پایبند به اخلاقیات باشید. اخلاق به شما توصیه می‌کند خشمتان را کنترل کنید، بدزبانی نکنید، توهین نکنید و خاطرات بد گذشته را زنده نکنید. او هم می‌تواند این رفتارهای غیرمنصفانه شما را فراموش نکند و هر لحظه آنها را به یاد بیاورد. اگر می‌خواهید همسرتان تغییر نکند و در کنار شما احساس خوشبختی کند روشتان را در بیان اختلاف نظرها، اشتباهات، تفاوت‌های فرهنگی، عقیدتی و البته سیاسی عوض کنید.

   به ظواهر اهمیت بدهید:

   به خودتان، نوع لباسی که می‌پوشید، ظاهر زندگی‌تان و دستپخت‌تان توجه کنید. بی‌انگیزگی شما در رسیدگی به اوضاع خانه، خورد و خوراک و پوشش در همسرتان نیز تاثیر می‌گذارد همانگونه که شما از آشفتگی روحی و ظاهری همسرتان تاثیر می‌پذیرید. البته شما در ظواهرتان محدود نمی‌شوید. وضعیت روحی شما نیز بسیار مهم است. غرغرو نباشید، اگر افسرده هستید کاری برای درمان و از بین بردن آن بکنید، نگرانی و استرس شما نیز به همسرتان منتقل می‌شود درست همانطور که وضعیت روحی او در شما تاثیر می‌گذارد. تا آنجا که می‌شود شادابیتان را حفظ کنید و اگر دلایلی وجود دارند که شما را غرغرو، نگران، افسرده، خسته و پریشان می‌کنند آنها را رفع کنید.

   اجازه بدهید آنطور که می‌خواهد باشد:
   اگر همسر شما رفتار نامتعارف، غیراخلاقی و بیمارگونه‌ای ندارد نباید سعی کنید او را تغییر بدهید. این کار کاملا غیرانسانی است و هویت فردی او را آسیب پذیر می‌کند. او نباید شبیه مرد آرزوهای شما باشد همانطور که شما نمی‌توانید یک زن افسانه‌ای باشید. اجازه بدهید زندگی شما با فرازونشیب‌هایش و با وجود تفاوت‌های ساده میان زن ومرد و تجربه‌های متفاوتش درجریان باشد. هیجان را از زندگی تان نگیرید.
   از نیازهای جنسی همسرتان نگذرید:
   نسبت به این موضوع حساس باشید. به نیازهای خودتان و همسرتان توجه کنید. سرد نباشید و مثل هر موضوع مهم دیگری قدم‌هایتان را با همسرتان یکی کنید. پرشور و هیجان باشید و خودتان و همسرتان را از سلامت جنسی دور نکنید.
   رعایت بسیاری از این موارد در مورد همسر شما نیز صدق می‌کند. شما هم در مواردی بسیار حساس هستید و با نقص و کمبود در زمینه‌های خاصی در رابطه زناشویی که بسیاری ازآنها عاطفی و روحی هستند دچار افسردگی و ناامیدی می‌شوید. اما درحال حاضر موضوع اصلی شوهر شماست که کمی تغییر کرده است، بی‌تفاوت به نظر می‌رسد و مثل همیشه نیست!   زمين 500 متري ارزان ، توريستي ، جهت ساخت ويلا
   قیمت: 10000000 تومان
   بهترین فرصت برای شماخريدارگرامي می باشد تا دریکی ازسرسبزترین نقاط کشور مالك زمین شوید ! فاصله این زمین تا منطقه توریستی سرعین 20 دقیقه می باشد ! و بهترین مکان برای ساخت ویلا-باغ - خانه - کارگاه - دامداری و ... می باشد !
   لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید.
   به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟
   روستاي سوغانلو.
   سوغانلو : سوغانلو. دهی است جزء شهرستان گورائیم بخش مرکزی شهرستان اردبیل . دارای 384 تن ! سکنه . آب از چشمه . محصول آنجا ميوه و غلات . شغل اهالی زراعت و گله داری است (لغت نامه دهخدا).

   فاصله این زمین تا منطقه توریستی سرعین 20 دقیقه می باشد ! و بهترین مکان برای ساخت ویلا-باغ - خانه - کارگاه - دامداری و ... می باشد ! لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید. به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟ اولویت با کسی می باشد که نسبت به خرید و پرداخت بیعانه و دیدن زمین تعجیل نماید ! جهت دیدن زمین می بایست به آدرس زیر مراجعه شود : اردبیل (زادگاه حسین رضازاده و علی دایی) - کوهپایه های سبلان - یکی ازروستاهای نزدیک سرعین ! وقلعه تاریخی ، توریستی بوینی یوغون ! - جهت دریافت آدرس دقیق زمين فرم سفارش راتکمیل نموده و تماس حاصل نمائید.

   آیا می خواهید ویلای شما نردیک به منطقه توریستی سرعین باشید !؟
   آیا می خواهید تفرجگاه شما نزدیک به پیست اسکی آلوارس باشد !؟
   آیا می خواهید محل سکونت شمادرمجاورت قلعه چند هزارساله کورعباسلو باشد !؟
   تاریخی ، تفریحی ، - هوای پاک -آب چشمه های سبلان !
   به هرحال تصمیم باشماست ! و فراموش نکنیم که خیلی زود دیر می شود !
   لطفا"چنانچه قصد خریددارید فرم راتکمیل نمائید و باماتماس حاصل نمائید. به نظر شما این زمین متری چند می ارزه !!!؟ آیا فکر نمی کنید دیگر چنین فرصتی پیش نخواهد آمد !؟
   قيمت زمين در همسايگي ها متري 500000 ريال مي باشد حال تصميم باشماست !!!
   برخی از ویژگیها
   1) نزدیک بودن به منطقه توریستی سرعین  
   2) عقد قراردادرسمی درکوتاهترین زمان ممکن !!!  
   3) نزدیک بودن به پیست اسکی آلوارس دامنه سبلان  
   4) واقع در کوهپایه های سرسبز سبلان بادید عالی ، " بالای جاده آسفالته "  
   5) خودرا به دامنه طبیعت بسپارید و تعطیلات خودرادربهترین آب وهواسپری نمائید!
   http://www.setmapi.net/market2.aspx?rgm=kamitj&p_id=2681

   مبل ماساژور6669 روبيمكث Robimax
   قیمت: 2000000 تومان
   مبل ماساژور6669 - داراي 4 بازوي ماساژ- 3 سرعت در هر کدام(مالشي،چرخشي،انگشتي با حرکت هلالي،ضربه اي،لرزشي،چرخشي،فشاري همزمان) در 3 موقعيت گردن ، شانه،پشت و کمر با قابليت انتخاب هر موقعيت به تنهايي و يا همزمان بطور اتوماتيک. ماساژ ميتواند بصورت سه بعدي(3D)،اندامها را ماساژ داده و متناسب با اندازه شانه هاي مختلف حرکات خود را تنظيم کند. اندازه ها را ميتواند در حافظه براي شخص ذخيره کند.
   در ماساژ چرخشي،انگشتي،هلالي و ضربه ای پهناي دست هاي ماساژ قابل تنظيم که در 3 اندازه پهن،متوسط و باريک ميباشد. 2 ماساژ در قسمت کف- 14 کیسه بادی در قسمت پا- 4مدل ماساژ بادی با فشارهای مختلف- خصوصيت پخش موسيقي:در هنگام استفاده از ماساژور شما ميتوانيد از طريق هدفون به موسيقي گوش دهيد. كليه عمليات ماساژ بصورت انتخابي و يا اتوماتيك و تنظيمات پشتي و قسمتهاي جلو،برقي و توسط ريموت كنترل انجام ميگيرد.

   برخی از ویژگیها
   1) داراي 4 بازوي ماساژ  
   2) مالشي،چرخشي،انگشتي  
   3) هلالي،ضربه اي،لرزشي،چرخشي،فشاري همزمان  
   4) در 3 موقعيت گردن ، شانه،پشت و کمر  
   5) ميتواند بصورت سه بعدي(3D)،اندامها را ماساژ داده
   http://www.setmapi.net/market2.aspx?rgm=kamitj&p_id=1699

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.