Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Fwd: <>[TDTKB]<> Türk Dil Tarih Kültür Bir liği 4. Kurultayı 13-16 Mayıs 2010 Karaman / TÜRKİYE

Expand Messages
 • KASTAMONULU1
  ... Kimden: Cihangir ER Konu: Fwd: [TDTKB] Türk Dil Tarih Kültür Birliği 4. Kurultayı 13-16 Mayıs 2010 Karaman / TÜRKİYE
  Message 1 of 1 , Mar 23, 2010
  • 0 Attachment


   --- 23/03/10 Sal tarihinde Cihangir ER <kastamonulu1@...> şöyle yazıyor:

   Kimden: Cihangir ER <kastamonulu1@...>
   Konu: Fwd: <>[TDTKB]<> Türk Dil Tarih Kültür Birliği 4. Kurultayı 13-16 Mayıs 2010 Karaman / TÜRKİYE
   Kime: kastamonulu1@...
   Tarihi: 23 Mart 2010 Salı, 9:59   ---------- Yönlendirilmiş ileti ----------
   Kimden: TDTKB TDTKB <tdtkb@...>
   Tarih: 23 Mart 2010 00:20
   Konu: <>[TDTKB]<> Türk Dil Tarih Kültür Birliği 4. Kurultayı 13-16 Mayıs 2010 Karaman / TÜRKİYE
   Kime: tdtkb@...


   https://ec.yimg.com/ec?url=http%3A%2F%2Fimg443.imageshack.us%2Fimg443%2F203%2Ftdtkb4kurultay.gif&t=1430714665&sig=rYjAAMjLDh4.JSSWbOIXLQ--~C
    
    
    
    
    
    

   Türk Dil Tarih Kültür Birliği Platformu 4. Kurultayı; 13-16 Mayıs 2010 tarihinde TDTKB üyesi Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Dil ve Tarih Topluluğu ev sahipliğinde Karaman'da yapılacaktır.

   12 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul Haydarpaşa Garı'ndan Türkçe Treni kaldırılacaktır. Özel bir televizyon kanalından ve radyo kanallarından canlı yayın yapılacaktır.

   Ayrıntılı bilgi ve katılım için orgutlenme@...Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresi ile iletişime geçiniz.

   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   23 Nisan 2004 tarihinde kurulmuş olan Türk Dil Tarih Kültür Birliği olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar Türk dili, tarihi ve kültürü alanında liselerden üniversitelere illerden ülkelere kadar yaygın bir ağ ile yürüttüğümüz etkinliklerimizle gururluyuz.

   Elimizdeki imkansızlıklar nedeniyle yapamadığımız daha büyük ve önemli etkinliklerden dolayı da içimizde bir ukde yer etmiştir. Ancak önümüzdeki yıllarda sizlerden aldığımız güç ve şevkle daha iyi noktalara hep beraber geleceğiz.

   TDTKB kuruluşundan bu güne üç kurultay düzenlemiş ve aldığı kararlar doğrultusunda da yoluna devam etmiştir. Siz TDTKB gönüllülerimizle buluşup fikir alışverişinde bulunacağımız dördüncü kurultayımızı Mayıs 2010 tarihi itibari ile planlamaktayız.

   TDTKB’nin geleceğine yön verecek bu önemli kurultayımıza katılmanızı ve fikirlerinizden TDTKB olarak faydalanmayı umuyoruz.

    

   Ayrıntıları ve katılım koşulları önümüzdeki günlerde size bildirilecek olan kurultayımız ve elimizdeki bilgilerinizin güncellenmesi için:

   ·         Ekteki “TDTKB Kurultay Bilgi Bildirimi” tutanağına mümkünse Yönetim Kurulu iletişim bilgilerini yazarak bize göndermenizi rica ederiz.

   ·         Topluluğunuzun tüzüğünü (yeni topluluk kuracak arkadaşlarımıza yardımcı olmak üzere oluşturacağımız arşivimizde saklanmak üzere) göndermenizi rica ederiz.

   ·         Topluluğunuzun simgesi ve daha önce yapılmış olan etkinliklerin afiş ve fotoğraf-videolarını (ileride yapılacak tanıtım belgelerinde kullanılmak üzere ) göndermenizi rica ederiz.

   Lütfen bu üç maddede adı geçen belge ve bilgileri orgutlenme@...Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   adresine gönderiniz.

   Not: Lütfen Türk dili, tarihi ve kültürü vb konularda etkinlik yapan üniversite ve lise topluluklarına da ulaştırınız, bizi bu topluluklardan haberdar ediniz. Topluluk kurmaya niyetli arkadaşları da yönlendirip yardım etmemizi sağlayabilirsiniz.

    

   Kemal BOZDAĞ

   Türk Dil Tarih Kültür Birliği Örgütlenme Başkanı

   orgutlenme@...Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

   http://www.tdtkb.org

    

   Facebook: http://www.facebook.com/group.php?gid=111641185516000


   Kaynak: http://www.tdtkb.org/index.php?option=com_content&task=view&id=857&Itemid=50   --
   Türk Dil Tarih Kültür Birliği

   --
   Türk Dil Tarih Kültür Birliği || http://www.tdtkb.org
    
   Bu mesajı şu gruba üye olduğunuz için aldınız: Google Grupları "Türk Dil Tarih Kültür Birliği" grubu.
   Bu gruba posta göndermek için, e-posta atın : tdtkb@...
   Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese e-posta gönderin: tdtkb-unsubscribe@...
   Daha fazla seçenek için, http://groups.google.com.tr/group/tdtkb?hl=tr adresinde
   bu grubu ziyaret edin

   Bu grup hakkında ayrıntılı bilgi için, e-posta atın : tdtkb-owner@...
    
   To unsubscribe from this group, send email to tdtkb+unsubscribegooglegroups.com or reply to this email with the words "REMOVE ME" as the subject.   --
   Not: Yukaridaki metni okuyamiyorsaniz tarayicinizin dil kodlamasini UTF-8 (unicode) olarak degistirin.   Yahoo! Türkiye açıldı!
   Haber, Ekonomi, Videolar, Oyunlar hepsi Yahoo! Türkiye'de!
   www.yahoo.com.tr
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.