Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Re: [Etnokultura] kadriliu konkursas

Expand Messages
 • Jonas Valančius
  Super ! Laukiu vakarones ir kadriliavones ! :) Jonas DELFI mail pašto sistema
  Message 1 of 2 , Nov 8, 2004
   Super !

   Laukiu vakarones ir kadriliavones ! :)

   Jonas
   <--------------------===================================-------------------->
   DELFI mail pašto sistema http://www.mail.lt
  • Kauno TKC
   Sveiki, jau si sestadieni (lapkricio 13 d.) Vytatuto Didziojo universiteto Didziojoje saleje (S. Daukanto 28) 14 val. rinksis folkloro ir tautiniu sokiu
   Message 2 of 2 , Nov 8, 2004
    Sveiki,
     
    jau si sestadieni (lapkricio 13 d.) Vytatuto Didziojo universiteto Didziojoje saleje (S. Daukanto 28)  14 val. rinksis folkloro ir tautiniu sokiu kolektyvai i kadriliniu sokiu svente-konkursa "MES NESOKSIME PO VIENA, MES PASOKSIM KETURIES".
    Tai reta galimybe isvysti daugybe tokiu sokiu vienoje vietoje, nes, kiek mums zinoma, tokiu sokiu svenciu Lietuvoje nelabai kas rengia, o Kaune kazkas panasaus vyko tik pries 13 metu!

    XVII-XIX a. Europoje pats populiariausias saloninis šokis buvo kadrilis. XIX a. iš Prancūzijos per Rusiją pirmiausia jis pasiekė Lietuvos dvarus ir miestus, o paskui jau ir kaimą. Lietuvoje buvo šokta daug ir įvairių kadrilių, vargu ar buvo kur nors du visiškai vienodi šokiai. Kiekvienoje vietoje buvo savas, to krašto žmonių sukurtas ir jų mėgstamas variantas. 

    Kadrilį šokdavo po keturias ar daugiau porų, o šokis būdavo sudarytas iš atskirų dalių: susiporavimo, pynimo, pasivaikščiojimo, polkos, vartelių, ratukų ir pan. Kadrilinius šokius šokti niekada nepabosdavo dėl jų nepakartojamos įvairovės ir panašumo į vieną ilgą vakarušką, kuri prasideda šokėjų atėjimu, susipažinimu ir baigiasi merginų palydėjimu į namus.

    Ateikite pasigrožėti smagiais liaudiškais šokiais, o po konkurso vyksiančioje VAKARONEJE galėsite ir patys kojas pamiklinti!

    Įėjimas nemokamas.

     
    P.S.  LAPKRICIO 19 D.(PENKTADIENI) 18 VAL. VISUS KVIECIAME I VAKARONE SU LIETUVOJE GERIAUSIU PRIPAZINTU ANSAMBLIU KUPOLE JAU KITOJE VIETOJE - KTU TRECIUOSE RUMUOSE (LAISVES AL. 13) ANTRAME AUKSTE ESANCIOJE SALEJE.
     
    Iki pasimatymo :)
    Inga
   Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.