Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Apjuoskime Kauno pilį!

Expand Messages
 • Arturas
  Norvegija skyrė 2 milijonus litų Kauno pilies bokšto atkūrimui. 85 % žmonių nori, kad pilis būtų atkurta kiek galima panašesnė į kadaise buvusią.
  Message 1 of 1 , Aug 25 2:59 AM
   Norvegija skyrė 2 milijonus litų Kauno pilies bokšto atkūrimui. 85 % žmonių nori, kad pilis būtų atkurta kiek galima panašesnė į kadaise buvusią. Tačiau architektų ir paminklosaugininkų tarpe vyrauja nuomonė, kad pilį reikia ne atkurti, o užstatyti ant jos modernistinį antstatą iš moderniškų medžiagų.

   Savo nuomonę dėl pilies galite išreikšti apklausoje www.apklausa. lt. Mes kviečiame į klausimą „Ar pritariate Kauno pilies atstatymo projektui?“ atsakyti „ne, nepritariu“. Paraginkite dalyvauti apklausoje savo draugus, artimuosius.
   Draugija „Pilis“, Kęstučio Čilinsko vadovaujama JDJ ir kitos organizacijos siekia, kad pilis būtų atstatinėjama senoviškai.

   Rugpjūčio 27 dieną, ketvirtadienį , 18 val kviečiame kauniečius apjuosti Kauno pilį gyvų žmonių grandine.

   Šios pilietinės akcijos tikslas pademonstruoti, kad visuomenė nori pilies bokštą atstatinėti tokį koks jis buvo. Ateikite patys, atsiveskite draugus, pažįstamus, artimuosius. Parodykime, kad mes esame šeimininkai ir kad į mūsų nuomonę privalu atsižvelgti.
    
   Artūras Sinkevičius
   +370 683 93 786
    
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.