Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Messages List

21916

Faleminderit, Profesor Vedati

I nderuar Profesor Vedati,Shumë faleminderit për përkrahjen që më jepni për analizën që i kam bërë veprës së zotërisë së nderuar Mërgim Korça,
Eshref Ymeri
Dec 11, 2015
#21916
 
21917

Re: [cameria] Një telefonatë jo si gjithherë

... On Fri, 11/13/15, Thanas Gjika thgjika@... [cameria] wrote: Subject: Re: [cameria] Një telefonatë jo si gjithherë To:
Vedat Shehu
Dec 11, 2015
#21917
 
21914

Re: PershendetjeADDISON

Gezuar shume gezuar Diten Tone te Madhe Te Pavarsise Te Themelimit te Shtetit tone Kombetar Te Kombit Tonee anee mbane Ballkanit. Shpresoj se kushdo qe e ndjen
Vedat Shehu
Dec 11, 2015
#21914
 
21915

Përshëndetje me urime pët një Shqipëri Etnike

Date: Fri, 27 Nov 2015 15:33:21 -0500 Subject: Re: PershendetjeADDISON From: anuro@... To: Të nderuar miq, gëzuar festën e bekuar të
Cenë Pushkolli
Dec 11, 2015
#21915
 
21913

Gazeta Rrenjet Nentor 2015

Miq te nderuar ju pershendes!Sapo me erdhi Gazeta "Rrenjet" dhe po jua dergoj. Lexim te mbare Sitki Cerekja
Sitki Cerekja
Dec 11, 2015
#21913
This message has attachments
 • PDF
  2.1 MB
  Rrenjet - Nentor 2015.pdf
21912

Re: [cameria] Opozita Kosovare para Provës së Madhe

Ju lumte Profesor Ymeri, Bisedimet ne rang perfaqsuesish shteteror, pa njohur Serbia Kosoven, kane qene tee papranueshme. Qysh ne fillim Albin Kurti eshte
Vedat Shehu
Dec 11, 2015
#21912
 
21911

Mirënjohje për Profesorin Aleksandër Kocani

I nderuar Profesor Aleksandri,Më gëzon tej mase fakti që ju jeni rritur dhe edukuar në një famije me tradita të kahershme nacionaliste. Fakti për çka
Eshref Ymeri
Dec 11, 2015
#21911
 
21910

FESTOJMË PËR FLAMUR E ATDHE

FESTOJMË PËR FLAMUR E ATDHEDec 10, 2015 ~ Leave a Comment ~ Written by Alba-DanskShqiptarët e Filadelfias festojnë
Luigj Shkodrani
Dec 11, 2015
#21910
 
21909

Gazeta "Rrenjet" Nentor 2015

Pershendetje! Sot me erdhi gazeta "Rrenjet" dhe po jua dergoj menjehere.Lexim te kendshem! Sitki Cerekja
  Sitki Cerekja
  Dec 11, 2015
  #21909
  This message has attachments
  21908

  Re: [cameria] Sa për kujtesë zotit Vangjel Tavo

  Forte i nderuar Profesor Eshref Ymri Kjo promemorie qe parqet Greqine ultrashoveniste pa maska, meriton qete beehet baze per dy skenare per dy filma, nje
  Vedat Shehu
  Dec 11, 2015
  #21908
   
  21907

  Mirënjohje për Profesorin Aleksandër Kocanin

  I nderuar Profesor Aleksandri, Më gëzon tej mase fakti që ju jeni rritur dhe edukuar në njëfamije me tradita të kahershme nacionaliste. Fakti për çka
  Eshref Ymeri
  Dec 11, 2015
  #21907
   
  21906

  Faleminderit, Profesor Vedati

  I nderuar Profesor Vedati,Shumë faleminderit për përkrahjen që më jepni për analizën që i kam bërë veprës së zotërisë së nderuar Mërgim Korça,
  Eshref Ymeri
  Dec 11, 2015
  #21906
   
  21905

  Sa për sqarim Profesorit Thanas Gjika

                I nderuar Profesor Thanas Gjika,     Në reagimin tuaj ndaj artikullit tim metitull “Sa për kujtesë Profesorit ThanasGjika”,
  Eshref Ymeri
  Dec 11, 2015
  #21905
   
  21904

  Në paleontolog i rrallë i Shqipërisë na iku

   Albert Habazaj Biblioteka "Nermin Vlora Falaschi" Universiteti "Ismail Qemali", Vlorë, ALBANIA Cel.: 0692124568 e-mail: albert_abazi_tr@... e-mail: 
  Albert Abazi
  Dec 11, 2015
  #21904
  This message has attachments
  • JPG
   2 KB
  • JPG
   23 KB
  • DOC
   43 KB
   NA IKU PALEONTOLOGU LUAN. C. HASANAJ.docx
  • JPG
   64 KB
  21903

  Re: [cameria] Një autor që ka për yll karvani vetëm të vërtet

  Ju lumte Profesor Eshrefi, qe, nepermjet permbledhjes te publikmeve te verteta te Agim Korçes, nxorret ne pah si ne driten e Diellit tradhetin me te eger qe
  Vedat Shehu
  Nov 26, 2015
  #21903
   
  View First Topic Go to View Last Topic