Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Kuidas tõmmata oma ellu küllust?

Expand Messages
 • Arengutee Klubi
  *Hea kaasteeline!* *Särav koolitajapaar SIRET ja JANNO SEEDER panevad energia särisema järgmisel klubiõhtul - kolmapäeval, 31. okt. kell 19 Dorpati
  Message 1 of 1 , Oct 25, 2012
   Hea kaasteeline!

   Särav koolitajapaar SIRET ja JANNO SEEDER panevad energia särisema järgmisel klubiõhtul - kolmapäeval, 31. okt. kell 19 Dorpati konverentsikeskuses Taskus (Tartu,  Turu 2), teemaks meid kõiki erutav valdkond: kuidas tõmmata oma ellu rohkem raha ja küllust? See on praktiline ja rohkete näpunäidetega loeng rikkuse ja rahulolu feng shuist.

   Kindlasti tead mõnd isikut, kes vaatamata oma jõukusele käitub kui vaene, ja mõnda teist, kel rahakott ehk õhem, kuid ellusuhtumine sarnaneb miljonäri omale. Kellelgi läheb rahaasjades järjepidevalt viltu ja teisel näib hullupööra vedavat. Milles asi?

   Iidse hiina tarkuse feng shui järgi on jõukuse-tsoon seotud rahulolu- ja küllusetundega. Selles tsoonis võivad peidus olla rahaga seotud eelarvamused ja hirmud, mis on sageli alguse saanud perekonnast või suguvõsast.

   Jutuks tuleb:

   • Kuidas tegelda raha ja rikkusega seotud mudelite ja uskumustega?

   • Kuidas jõukust koguda? Mida on meil looduselt õppida?

   • Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada?

   • Kuidas rikkuse energiat tasakaalustada?

   • Kuidas haarata raha, rikkuse ja rahulolu eluvaldkonna aktiviseerimisse oma kodu?

    Vt täpsemalt: http://www.arengutee.com/  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.