Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Ukrainian Orthodox Church Supports Ancestral Nation of Ukraine

Expand Messages
 • St. Michael Parish (San Francisco)
  Subject: Assist the Refugees from Crimea and Eastern Ukraine Собор Єпископів Української Православної Церкви США
  Message 1 of 1 , Jul 17, 2014
  • 0 Attachment

   Subject: Assist the Refugees from Crimea and Eastern Ukraine

   Собор Єпископів Української Православної Церкви США закликає вірних Церкви допомогти в наданні допомоги біженцям з Криму та Східної України

   В той час як світова спільнота продовжує слідкувати за зростаючою жорстокістю проти населення Східної України з сторони сепаратистів, яких спонсорує та озброює Росія, тисячі людей залишають свої домівки та змушені втікати (як це вже неодноразово ставалося у трагічні хвилини історії України). Як і в попередні дні нинішньої кризи, ми, Ієрархи Української Православної Церкви США закликаємо Православні та Християнські громади світу продовжувати молитися за мир в Україні та старатися надати будь-яку необхідну допомогу потерпілим.

   Ми з солідарністю підтримуємо наших Православних, Греко-Католицьких та інших релігійних лідерів в Україні, які своїм невтомним служінням довели наскільки вони є відданими своїм паствам, допомагаючи біженцям та тим, хто втратив своїх близьких. На протязі останніх кількох місяців ми особисто доставили велику кількість матеріальної допомоги до лікарень, де доглядають за пораненими та до деяких сімей тих, хто загинув на Майдані і в інших місцях.Цю матеріальну допомогу зібрали вірні та друзі нашої Церкви тут у США.

   Проте, потреба в додатковій допомозі зростає з кожним днем, якщо не щогодини. Біженці, які втратили свої будинки після вибухів і вуличних боїв шукають за необхідними речами для виживання. Консисторія нашої Церкви отримала численні прохання від благодійних організацій України, які просять про будь-яку підтримку, яку ми могли б надати: харчі для голодних, одяг для нагих, житло для бездомних. Ті самі люди, про кого Господь наш Ісус Христос говорить в Євангелії, яке читається у Неділю Великого і Страшного Суду (Матвія 25) в цю хвилину стоять перед нами. Наша відповідь на їхні потреби буде важливим важелем для нас на Страшному Суді.

   Товариство Св. Андрія - центральна організація нашої Української Православної Церкви США - вже внесло більше одного мільйона доларів допомоги потребуючим людям по всій Україні. Це ж Товариство готове взяти на себе нове випробування у 2014 році допомагаючи біженцям, які залишають Східню Україну і втікають до Києва та інших міст. Ми просимо духовенство, парафіяльні громади, вірних Української Православної Церкви США та інших Православних юрисдикцій фінансово підтримати місійну працю Товариства Св. Андрія. Найбільш успішними проектами, якими Товариство піклується є безплатні їдальні для бідних та роздача продуктів.

   Ваша допомога потрібна негайно! Кілька благодійних організацій у Києві, які є активними протягом багатьох років, на даний час не можуть справитися з кількістю людей, що стукає у їхні двері. Ми звертаємося до вас за фінансовою допомогою для того, щоб ми могли надати їм необхідну допомогу у найближчий період часу. Будь-ласка, не баріться - просто слухати благодійного заклику свого серця! Пожертвування можуть бути відправлені напоштову адресу:

   Благодійний Фонд Товариства Св. Андрія
   PO Box 495, South Bound Brook, NJ 08880
   To Donate Online: http://www.uocofusa.org/news_140627_1.html

   Нехай Бог у Святій Трійці, Мати Божа – Пречиста Діви Марія, та всі святі і мученики України почують наші молитви і захистять нашу Прабатьківщину Україну і пошлють їй мир, який вона заслуговує та знання Істини і Любові на віки вічні!

    

    

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.