Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Fw: Dėl nacionalinio mitingo ir informacinė s blokados

Expand Messages
 • Danute Ulvydiene
  Ateikite! Pagarbiai, Danutė Ulvydienė ... From: Vilniaus licėjaus raštinė To: mokytojai@licejus.lt Sent: Friday, April 26, 2013 1:21
  Message 1 of 1 , Apr 26, 2013

   Ateikite!

   Pagarbiai, Danutė Ulvydienė
   ----- Forwarded Message -----
   From: Vilniaus licėjaus raštinė <rastine@...>
   To: mokytojai@...
   Sent: Friday, April 26, 2013 1:21 PM
   Subject: Fw: Dėl nacionalinio mitingo ir informacinės blokados

    
   ----- Original Message -----
   From: zitag
   Sent: Friday, April 26, 2013 1:14 PM
   Subject: RE: Dėl nacionalinio mitingo ir informacinės blokados

   Gal persiųsti mokytojams...?
    
   From: Paulius Stonis [mailto:paulius.stonis@...]
   Sent: Friday, April 26, 2013 10:38 AM
   To: Paulius Stonis
   Subject: Fwd: Dėl nacionalinio mitingo ir informacinės blokados
    
   Gerbiamieji,
   Dėkojame Jums, kad pritarėte ir skleidžiate savo artimųjų ratui žinią apie sekmadienį vyksiantį mitingą Nepriklausomybės aikštėje.
   Mitingo „Už mūsų žemę, kalbą ir valstybę“ organizacinis komitetas, išnaudodamas visas įmanomas priemones, stengiasi kuo plačiau paskleisti žinią Lietuvos žmonėms apie šį valstybei ir tautai svarbų renginį. 
   Platinamą informaciją apie mitingą paskelbė dalis šalies laikraščių ir mažesnių portalų. Tačiau tai tėra nedidelis laimėjimas. Didieji ir gausiausiai skaitomi Lietuvos portalai: delfi.lt, lrytas.lt, 15min.lt blokavo bet kokios informacijos apie mitingą skelbimą. Nepadėjo nė vienas raginimas, atkreipiant dėmesį, kad šis renginys skirtas visiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi valstybės reikalai ir ateitis.  
   Šis didžiųjų portalų akibrokštas mitingo organizatoriams priminė sovietinius laikus, kuomet įsisiūbuojant Tautos atgimimui, komunistų valdoma žiniasklaidai visaip dergė, iškraipė ir ribojo informaciją apie Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio vykdomus renginius. 
   Visgi labiausiai nustebino tai, kad tų pačių portalų angliškose, rusiškose bei lenkiškose versijose pranešimai apie mitingą yra publikuojami. Tuo galite įsitikinti čia: 
   Regint tai, telieka iškelti retorinį klausimą – kieno interesams tarnauja didžiausia ir įtakingiausia žiniasklaida? Kodėl dalis Lietuvos žmonių, šiandien formaliai vyraujant žodžio laisvei, yra pasmerkti kentėti informacinę blokadą? Dar blogiau – kodėl cenzūruojama informacija, raginanti žmones rinktis ir ginti Lietuvos valstybės interesus? Kodėl skelbiama informacija tik užsienio, bet ne lietuvių kalba? Ar tokiu būdų siekiama į šį mitingą atkreipti provokatoriškai nusiteikusių piliečių dėmesį? Atsakymai į šiuos klausimus – ne tik minėtų žiniasklaidos redaktorių sąžinės reikalas, bet ir visų mūsų teisė žinoti tiesą. 
   Dėl šios priežasties, nuoširdžiai prašome Jūsų visų telktis ir skirti dalelę savo laiko šios svarbios žinios apie mitingą platinimui savo artimiesiems, draugams ir bendraminčiams. Dar aktyviau raginkime ateiti sekmadienį į mitingą ir kartu atsivesti neabejingų žmonių. Šiandien Lietuvai reikalingas kiekvienas jos pilietis!
   Dėkojame. 
   Su pagarba 
   Mitingo „Už mūsų žemę, kalbą ir valstybę“ organizatoriai
    


  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.