Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Re: [Minciu_sodas_LT] Vikipedija apie čigonus ir li tvakus

Expand Messages
 • Raimundas Vaitkevičius
  Sveikas, Andriau, dar sugrįžtu prie holokausto Lietuvoje temos. Galvojau apie tai ir noriu trumpai išdėstyti savo poziciją. Holokaustas, taip pat ir XX
  Message 1 of 2 , Sep 25, 2012
  • 0 Attachment
   Sveikas, Andriau,

   dar sugrįžtu prie holokausto Lietuvoje temos. Galvojau apie tai ir noriu trumpai išdėstyti savo poziciją. Holokaustas, taip pat ir XX amžiaus okupacijos, trėmimai, pokario įvykiai - visa tai yra dar neužgijusios Lietuvos žaizdos. Tai sunkūs klausimai, susiję su dabarties įvykiais, su politika, su daugelio dabar gyvenančių žmonių interesais. Dažnai tokie klausimai sukelia emocines reakcijas. Visai bešališkai tai svarstyti kol kas turbūt nelabai įmanoma.

   Aš holokausto temoje jaučiuosi tik eiliniu piliečiu, nemanau, kad galėčiau ką ypatingo pasakyti. Kaip ir daugelis gyvenančių Lietuvoje, nuo vaikystės girdėjau apie tai pasakojant, skaičiau knygose ir straipsniuose, mačiau muziejuose, nuotraukose ir filmuose, mačiau palaidojimo vietas. Pagrindiniai įvykiai lyg ir aiškūs, o giliau nagrinėjant, žinoma, atsiranda spragos ir neaiškumai. Pvz., vertinant konkrečių žmonių ir organizacijų vaidmenį. 

   Gerai, kad vikipedijoje jau yra pirmas "Holokausto Lietuvoje" variantas. Reikia manyti, jis bus tobulinamas. Apskritai lietuviška vikipedija dar atrodo gana žalia, joje daug ko trūksta.

   Linkėjimai visiems ir visoms

   Raimundas Vaitkevičius


  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.