Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Re: [Meileserdve] ei kas naujo? - statybos ukininko ukyje

Expand Messages
 • Aurimas Radkevicius
  Sveikas Tadai! Kaip ¾inia nuo ¹io trečiadienio Vilniuje autenti¹kł Vedł mokys Marijus. Kiek pamenu tai ta knygutģ i¹ kurios mes mokģmģs turģjo
  Message 1 of 8 , Oct 2, 2007
   Sveikas Tadai!
    
   Kaip žinia nuo šio trečiadienio Vilniuje autentiškų Vedų mokys Marijus. Kiek pamenu tai ta knygutė iš kurios mes mokėmės turėjo tekstą tiek sankskrito, tiek anglų kalba :) Manau tenai galėtum paskaityti :) aš ją turiu, galėsiu duoti atsišviesti, o dar manau, kad nemažai iš angliškosios Wikipedijos galėtum sužinot :)
    
   Sėkmės!
   ----- Original Message -----
   Sent: Tuesday, October 02, 2007 1:06 PM
   Subject: [Meileserdve] ei kas naujo? - statybos ukininko ukyje

   Sveiki visi :),
    
   Dar kartelį papuolė man "ant ausies" kažkokio rusų tautybės vedų aiškintojo įrašyta kalbelė. Ten jis postringauja apie pasaulio sandarą ir dėsnius kurie veikia žmogų. Aiškina kaip žmogus turi TEISINGAI gyventi... Tai ne pirmi Vedų komentarai kuriuos esu girdėjęs. Ir tai apie ką ten šnekama man nekelia susižavėjimo Vedose dėstoma pasaulėžiūra, ar bent jau tai kaip jas interpretuoja dauguma. Papasakojus apie Vedų suformuotus žmonių požiūrius ir iškėlęs jų kertinius taškus iš draugų susilaukiu maždaug tokio atsakymo. Na Vedos yra Vedos :), o jų komentarai yra tik jų komentarai, tuos pačius dalykus skirtingi žmonės skirtingai supranta... Ir nieko į tai negaliu atsakyti, nes tai tiesa, o Vedų pats neskaitęs, taigi negaliu pasakyti ar komentatoriai pateikia objektyvią informaciją.
   Taigi prašau pagalbos. Gal kas žinote kur galima rasti Lietuviškų, Rusiškų, Angliškų Vedų vertimų. Ir ne tų ten Bhagavadžitų, bet būtent tų Vedų dalių kur šnekama apie pasaulio sandarą, apie mūsų galaktiką, žmogaus paskirtį ir panašius konkrečius dalykus (nes komentatoriai tai labai konkrečiai reiškiasi). Dėkui už betkokią pagalgą :).
    
   Tadas :))


   Luggage? GPS? Comic books?
   Check out fitting gifts for grads at Yahoo! Search.
  • irina gaizauskiene
   dekui, Arturai uz siltus linkejimus, jie ypac aktualus si vesoka vakara:) norejau pasakyti, kad mes nebijom statytis, net ir be leidimu - tiesa sakant nemazai
   Message 2 of 8 , Oct 5, 2007
    dekui, Arturai uz siltus linkejimus, jie ypac aktualus si vesoka vakara:)
    norejau pasakyti, kad mes nebijom statytis, net ir be leidimu - tiesa sakant nemazai zmoniu jau yra pasistate ar statosi nedidelius ekologiskus namelius, todel taip aktualu visa, kas su tuo susije.

    su geriausiais linkejimais
    Irina

    On 10/2/07, Arturas Geniu <uosiss@...> wrote:

    labas rytas,
    geriausiai Jums patartu siuo klausimu rajono seniunijos darbuotojai ar architektai. Bet nebijokite statyti, gaila, kad siais laikais yra antidemokratiski istatymai ir draudziama savo zemeje statybos savo nameliui ir kitiems poreikiams be projekto. Reiketu mums, bendraminciams, ateityje siulyti tokius istatymu pakeitimus ir projektus, kad leistu zmonems pasistatyti sau namelius savo zemeje, kurie netrukdo aplinkiniams ir nera skirti verslo ir pasipelnymo reikmems.
    Sekmes Jums igyvendinant savo svajones ir siltu, jaukiu namuciu...
    Art.

     
    2007-10-01, irina gaizauskiene <masyte@... > rašė:

    Sveiki,

    tiems, kam aktualu statybos ukininko ukyje,

    Irina
     
    Yahoo! News

    Sexual Health

    Get important

    sex health news

    Moderator Central

    An online resource

    for moderators

    of Yahoo! Groups.

    Best of Y! Groups

    Check it out

    and nominate your

    group to be featured.

    .   Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.