Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Re: [Meileserdve] kaip issivalyti zarnyna

Expand Messages
 • irina gaizauskiene
  Jei teisingai, jus supratau, Romai, tai ka tik isbandete badavima. Sakykite, kiek laiko badavote? Irina ... Jei teisingai, jus supratau, Romai, tai ka tik
  Message 1 of 11 , Nov 22, 2006
   Jei teisingai, jus supratau, Romai, tai ka tik isbandete badavima. Sakykite, kiek laiko badavote?
    
   Irina
    
   On 11/22/06, irina gaizauskiene <masyte@...> wrote:
   sveiki, va pabadavau 42 val.pagal P.Ivanova ir savijauta puiki - jauciu lengvuma kune, jei tik ka suvalgau, labai greit ateina sotumas, daugiau nesinori, smagu kazkaip (gal todel, kad tikiu:))

   Irina


   On 11/22/06, Romas Jurenas <rojure@...> wrote:

   Sveiki,
    
   Aš asmeniškai naudoju kiniečių kompanijos 'Tianši' Dvigubą celiuliozę (66.50 Lt). Tai tokios tabletės, kurias pagal aprašymą sudaro netirpi kukurūzų ląsteliena ir tirpi gudobelės vaisių ir lapų ląsteliena. Vieną tabletę ryte, kitą vakare. Užtenka vartoti vieną arba dvi savaites. Kraštutiniu atveju mėnesį. Kitas produktas, kurį bandžiau - Aloe Vera (alijošius). Bet ne tas kurį pas mūsų ant palangės augina. Pardavinėja kompanija 'Forever Living'. Dar Maximoje yra Aloe Vera. Butelys žalio skysčio (~12 Lt). Padėtas prie limonadų. Išgeri po truputį - ir švaru. Daugiau netyrinėjau. Tikriausiai valo kviečių sėlenos. Kasdien įsibarstai į maistą - gal irgi švaru.
    
   Jeigu vieną kartą prasivalai, tai nereikia galvoti, kad visam likusiam gyvenimui. Po pusmečio ar greičiau, žiūrėk, vėl tas pats. Kas teršia žarnyną? Priešas numeris vienas - kvietiniai balti miltai. Visi produktai iš jų: bulkos, batonai, makaronai, tortai, pyragai, spurgos, blynai ir t.t. Kai kuriems žmonėms plonasis žarnynas užsineša nuo baltų ryžių. Kame esmė? Juk ir kviečiai ir ryžiai yra mūsų kasdieninio maisto dalis. Ir patys augalai lygtai nė prie ko. Nereikalingų augalų gamtoje neauga. Esmė yra produkto pilnumoje. Baltiems miltams imama tik grūdo dalis. Ta kuri balta. Visa kita - gemalas, sėlenos - sušeriama kiaulėms. Nepilnavertis produktas sukelia įsisavinimo, šalinimo problemas. Štai kodėl ne visada užtenka suskaidyti maistą į vitaminus ir mikroelemnetus, nes žmogui reikalinga visuma, o ne sudedamosios dalys atskirai. Panašiai yra su nušlifuotais ryžiais, nuskustomis bulvėmis. Nesakau, kad tų produktų reikia atsisakyti. Reikia vartoti saikingai, kol neišmokome pakeisti pilnaverčiu maistu. Šiaip kviečius laikau vertingu produktu. Tai yra sunkus maistas, kurį geriau vartoti šaltu metų laiku, nes duoda daug energijos. Ir mikroelementų visokių daug. Ir kai kada tiesiog norisi. O jeigu norisi, tai reikia.
    
   Klizmas galima užmiršti. Kolonoterapijas irgi. Galbūt tai galėtų būti metodai kokiems nors susirgimams tvarkyti. Be to, plonojo žarnyno su jokia klizma nepasieksi. Labai skeptiškai žiūriu į badavimą, ypač nesutvarkius žarnyno, nes tada organizmas pradeda valgyti tai, ko esi prisikaupęs. Nors, vieną dieną ar parą susilaikyti gal ir neblogai. Gal ir suvalgomi teršalai badaujant. Reikėtų pažiūrėti.
    
   Kokias problemas sukelia žarnyno užterštumas? Sako, toksinai, alergijos, disbakteriozė, parazitai, priešlaikinis senėjimas. Iš tikrųjų visko net nežinom. Bet gyvenam ir į visokias smulkias problemėles per daug nekreipiam dėmesio. Kur nors niežti, kur nors paraudo, ką nors išbėrė, ką nors pamirštam, ką nors pamaudžia, kažkodėl plaukai riebaluojasi, oda sausa ir t.t. Ir į polikliniką nėra prasmės eiti - vistiek nieko nepasakys. Daugelį tų problemėlių sukelia užterštumas. Aišku, ne vien žarnyno. Aišku, ne vien užterštumas. Dalis tų problemėlių virsta tikromis problemomis. Dalį tų problemų poliklinikoje gydyti nemoka. Sako neišgydoma, viso pasaulio mokslas nežino. Nors iš tikro neišgydomų ligų beveik nėra. Bet čia jau nukrypau nuo temos. Tarp kitko, onkologija irgi prasideda nuo užterštumo (ne žarnyno), arba užterštumas sudaro sąlygas onkologijai atsirasti.
    
   Ką pavyko man atrasti? Atradau tiesioginę priklausomybę tarp žarnyno užterštumo ir gerųjų bakterijų. Kuo labiau užteršta, tuo mažiau bakterijų. Kuo daugiau prasivalai, tuo padaugėja bakterijų. Be jokių papildomų probiotikų. Jeigu užteršta, trūksta vitamino A. Ir gali pliumpti morkų sultis kasdien. Ir kasdien trūksta. Tik išsivalai - nebetrūksta. O sako, kad vit. A svarbus regėjimui. Wikipedia sako, kad iš beta karotino kepenyse gaminamas A vitaminas. Jeigu tai tiesa, reiškia, tai ką suvalgome, užterštas žarnynas blogai įsisavina. Arba ko nors negamina gerosios bakterijos, nes jų nėra.
    
   Romas
    
   ----- Original Message -----
   Sent: 2006 m. lapkričio 21 d. 19:08
   Subject: Re: [Meileserdve] kaip issivalyti zarnyna

    

   Sveiki, zinau, yra ivairiu zarnyno valymo budu, bet  as isbandziau P. Ivanovo metoda - sausa badavima karta i savaite (pagal jo patarimus, isdestytus "Detkoje"). t.y. reikia stengtis karta per savaite nuo 18-20val. penktadienio vakaro iki 12 val. pietu sekmadieni nieko nevalgyti ir negerti. baigus "kentejima" (terpenije), kaip tai vadina Ivanovas, reikia iseiti basomis i lauka, ikvepti tris gurksnius oro ir grizus galima pradeti valgyti viska. Ivanovo pasekejai aiskina, kad liga sukeliancios bakterijos (blogosios), gyvenancios zmogaus kraujyje ar zarnyne  zuva be maisto ir skysciu per 36 val. o per 42 val. atsistato zarnyno sieneles apsauginis mikrobu sluoksnis ir "atsistato mikrobine aura" (tai perskaiciau J. Zolotarev knygoje apie P. Ivanovo moksla "Nadezhnyj putj k zdorovju", leidykla, Dilia, 2002). taip pat rekomenduojama baigus badavima isgerti kokio salto ar vesaus gerimo, pvz. rugpienio, kad nuplautu uzsilikusias blogas bakterijas ir tada jau valgyti ka nori. o mesos tikrai nesinori po to... Ivanovas raso, kad jei sunku susilaikyti 36 val.tai reikia stengtis isbuti be maisto ir skysciu bent 24 ar 12 val. sio badavimo as nepraktikuoju kiekviena savaite, bet kartais, kai jauciu poreiki taip pabadauju. ir tikrai, tai nera sunku, svarbu, tik tuomet reikia pabuti kuo daugiau gryname ore ir geriau istverti dirbant fizini darba. jei badaujant skauda galva - tai normalu, organizmas valosi, nuo galvos skausmo galima itrinti i smilkinius sausu bakteriju arba koki nors reikiama kuno taska paspausti:)
   Irina

   On 11/21/06, Laimis Zmuida <zlaimis@... > wrote:

   Gal gali parasyti kaip issivalyti zarnyna, Romai. Zingsnis po zingnio. Kaip tai padaryti?

   Laimis Zmuida

   Romas Jurenas < rojure@...> wrote:

   Turbūt teisingai parašyta apie plovimą-neplovimą. Pastebėjau, kad probiotikų reikia tiems, kurių netvarkingas (nešvarus) ˛arnynas. Tada ˛mogui trūksta "gerųjų" bakterijų, tam tikrų vitaminų ir t.t. Perka, valgo vitaminus, o jų vis trūksta ir trūksta. Ir, ko gero, susitvarkius ˛arnyną, pasidaro nesvarbus plovimas/neplovimas. Pritariu, kad plauti natūraliai išaugintus dalykus nėra prasmės.
    
   Romas
    
   ----- Original Message -----
   Sent: 2006 m. lapkričio 21 d. 11:22
   Subject: [Meileserdve] neplaukite vaisiu ir uogu

    
   Demesio! Neplaukite vaisiu, uogu ir darzoviu!

   Jei jus perkate darzoves, vaisius ir uogas turguose ar prekybos centruose, tai BUTINAI JUOS PLAUKITE ir dar pasikonsultuokite su savo gydytoju ar vaistininku ar jie tikrai nekenkia jusu sveikatai.

   Bet jei radote miske uogu, zolyciu, uzsiauginot savo darze darzoviu ar vaisiu, tai NEPLAUKITE JU.

   Tuoj paaiskinsiu kodel.

   Visa esme ekosistemoje. Sveikoje ekosistemoje zmogus negali uzsikresti jokiomis infekcijomis, nes patogenai (sveikatai pavojingi "gyvuneliai") yra grieztai kontroliuojami kitu mikroorganizmu (gerieciu).

   "Gerieji" mikroorganizmai visada laimi pries "bloguosius". Jei laimetu blogieji, tai gyvybe zemeje jau butu isnykusi. Bet visada laimi gerieji, todel mes vis dar egzistuojame sioje planetoje.

   Taip jau sukurta. Tie "blogieji" irgi reikalingi. Jie prazudo pacius silpniausius gyvunus ir zmones, tuos kurie nesiprausia, masto b logas mintis, valgo nesveika maista... Prazudzius situos nevaleikas ekosistema vel buna svari ir sveika. Ir joje zmogus gali gyventi laimingas, sveikas ir stiprus.

   Dabar mes esame pazeide ekosistemas. O pazeistose ekosistemose veisiasi labai daug patogeniniu mikroorganizmu. "Gerieji" nespeja pries juos kovoti.

   Todel stai viena grupe mokslininku sukure PROBIOTIKUS. Turbut garsiausias is ju yra VETOM. Daugiau apie sita atradima galite pasiskaityti http://www.vetom.ru/. Jie netgi gamina vaistus VETOM ir juos parduoda, taciau mums nebutina ju pirkti, nes galime patys ju pasigaminti arba gauti ju tiesiai is sveikos ekosistemos.

   Taigi, tas stebuklingasis VETOM ir kiti PROBIOTIKAI yra pagaminti butent tuo pagrindu kur pasakojau laisko pradzioje. Nuvaziuoja rusai i sveikas ekosistemas, prirenka is ten ivairiu "geruju" bakteriju, kitu mikroorganizmu ir jas daugina laboratorijose, pakuoja i dezutes ir pardavineja. O kam mums pirkti, jei tu geruju bakterij u galime prisigaudyti patys?

   "Geruju" bakteriju jie ten prigaudo visokiausiu. Todel tiek daug visokiausiu preparatu ir parduoda. As papasakosiu si karta tik apie viena bakterija. Tai visiems labai gerai girdeta "sieno lazdele". Ju pilna visur - ant zoles, ant uogu, vaisiu, darzoviu... Jos naikina visokius patogenus. Jos yra sveikos ekosistemos policininkai, priziuretojai. Visiems isibroveliams "duoda per galva".

   Mokslininkai pastebejo, kad sios bakterijos pateke i zmogaus organizma stiprina jo imuniteta. Jos ten isbuna neilgai, apie menesi laiko. Paskui zuna arba pasisalina, nes zmogaus organizme joms neskirta gyventi - ne ta terpe. Todel neplautas uogas ir vaisius mes turime valgyti daznai, kad nuolatos papildyti savo organizma "gerosiomis" bakterijomis, bakterijomis is sveikos ekosistemos.

   Kas idomiausia - sios bakterijos tinka viskam: augalams, gyvunams, zmogui. Paziurekite tu mokslininku tinklapyje. Ju preparatai gaminami tinka ir kaip veterinariniai, ir zmogui tinka, ir net vienas skyrius ten yra apie dirva (net dirvai tinka) ir augalams vadinasi tinka.

   O stai musu megiamas N. Kurdiumovas irgi raso apie "sieno lazdele". Tik jis ne pats gydosi su jos pagalba, o augalus gydo. Jis apraso kaip is sieno isgauti patiems gryna "sieno lazdeliu" (bakteriju) grynaja kultura ir kaip uzpilti ja ant augalu ir kaip ji viska gydo!

   Taigi, tokiu vaistuku stebuklingu, kurie ten aprasomi, mes galime patys pasigaminti, receptas yra Kurdiumovo knygoje. O jei tingime gamintis, tai tiesiog valgykime viska is sveikos ekosistemos - valgykime is misko neplautas uogas, neplautus vaisius, o jei ukininkaujame ir musu darzas nekasamas, jeigu jame nera patogenu, jei jis panasus i sveika ekosistema, tai galime valgyti tiesiai ir is jo.

   Sveikoje ekosistemoje pilna "geruju" mikroorganizmu, kurie stiprina musu imunine sistema ir saugo mus nuo visu ligu, tereikia prijungti savo kuna prie tos sveikos ekosistemos, susikisti ta sveika ekosistema sau i skrandi arba apsivilkti ja ant odos. Zmogus gyvenantis sveikoje ekosistemoje pats tampa jos dalimi, t.y. buna sveikas. Ant zmogaus odos ir zmogaus viduje - skrandyje, zarnyne, burnoje ir netgi tarp lasteliu - gyvena milijardai bakteriju. Turime rupintis jomis, nedeti ant kuno jokios chemijos, muilu, dezodorantu, kosmetikos ar visokiu kitokiu dalyku, kurie gali prazudyti musu "gerasias" bakterijas. O jei jau prazudeme jas budami mieste, tai skubekime i sveika ekosistema ir butinai voliokimes zoleje... Sveikos ekosistemos bakterijos apkibs musu kuna ir tai bus gera apsauga kuri laika.

   Sveiki bukim...

   Laimis Zmuida

   ------------------------
   Mano internetiniai namai:
   http://zmuida.googlepages.com/

   Sponsored Link


   Rates near 39yr lows. $510,000 Loan for $1698/mo - Calculate new house payment   ------------------------
   Mano internetiniai namai:
   http://zmuida.googlepages.com/


   Sponsored Link

   Rates near 39yr lows. $510,000 Loan for $1698/mo - Calculate new house payment
  • Gintare S
   Sveika Irina, O tokiu budu yra isvalomos tik zarnyno bakterijos, ar galima gydytis ir nuo kitokiu... ligas sukelianciu? Gintare ...
   Message 2 of 11 , Nov 23, 2006
    Sveika Irina,

    O tokiu budu yra isvalomos tik zarnyno bakterijos, ar
    galima gydytis ir nuo kitokiu... ligas sukelianciu?

    Gintare

    --- irina gaizauskiene <masyte@...> wrote:

    > Sveiki, zinau, yra ivairiu zarnyno valymo budu, bet
    > as isbandziau P.
    > Ivanovo metoda - sausa badavima karta i savaite
    > (pagal jo patarimus,
    > isdestytus "Detkoje"). t.y. reikia stengtis karta
    > per savaite nuo 18-20val.
    > penktadienio vakaro iki 12 val. pietu sekmadieni
    > nieko nevalgyti ir negerti.
    > baigus "kentejima" (terpenije), kaip tai vadina
    > Ivanovas, reikia iseiti
    > basomis i lauka, ikvepti tris gurksnius oro ir
    > grizus galima pradeti valgyti
    > viska. Ivanovo pasekejai aiskina, kad liga
    > sukeliancios bakterijos
    > (blogosios), gyvenancios zmogaus kraujyje ar zarnyne
    > zuva be maisto ir
    > skysciu per 36 val. o per 42 val. atsistato zarnyno
    > sieneles apsauginis
    > mikrobu sluoksnis ir "atsistato mikrobine aura" (tai
    > perskaiciau J.
    > Zolotarev knygoje apie P. Ivanovo moksla "Nadezhnyj
    > putj k zdorovju",
    > leidykla, Dilia, 2002). taip pat rekomenduojama
    > baigus badavima isgerti
    > kokio salto ar vesaus gerimo, pvz. rugpienio, kad
    > nuplautu uzsilikusias
    > blogas bakterijas ir tada jau valgyti ka nori. o
    > mesos tikrai nesinori po
    > to... Ivanovas raso, kad jei sunku susilaikyti 36
    > val.tai reikia stengtis
    > isbuti be maisto ir skysciu bent 24 ar 12 val. sio
    > badavimo as nepraktikuoju
    > kiekviena savaite, bet kartais, kai jauciu poreiki
    > taip pabadauju. ir
    > tikrai, tai nera sunku, svarbu, tik tuomet reikia
    > pabuti kuo daugiau gryname
    > ore ir geriau istverti dirbant fizini darba. jei
    > badaujant skauda galva -
    > tai normalu, organizmas valosi, nuo galvos skausmo
    > galima itrinti i
    > smilkinius sausu bakteriju arba koki nors reikiama
    > kuno taska paspausti:)
    > Irina
    >

    ____________________________________________________________________________________
    Yahoo! Music Unlimited
    Access over 1 million songs.
    http://music.yahoo.com/unlimited
   • irina gaizauskiene
    Sveika, Gintare, as esu isitikinusi, kad tokiu trumpalaikiu sausu badavimu galima pasigydyti pasiremontuoti visa organizma ir ne vien tik zarnyna (juk apsivalo
    Message 3 of 11 , Nov 26, 2006
     Sveika, Gintare,

     as esu isitikinusi, kad tokiu trumpalaikiu sausu badavimu galima pasigydyti pasiremontuoti visa organizma ir ne vien tik zarnyna (juk apsivalo kraujas). bent jau mane jis tikrai teigiamai veikia. is tikruju, pries savaite gana prastai jauciausi (bet nenorejau eit pas gydytojus), todel ir nusprendziau pusantros dienos nevalgyt ir negert, po to sveikata palaipsniui sugrizo, net ir galvoje kazkaip praskaidrejo :))  P Ivanovas rekomenduoja sitaip badauti karta per savaite - nuo penktadienio vakaro. norint isbandyti tai, patarciau perksaityti Ivanovo veikalus arba pasiklausti tu, kurie juos skaite (nes ju, deja, nera lietuviu k.). butina pajausti Ivanovo dvasia, tureti bendra supratima apie jo sistema. jei patikesi juo - sis metodas tau tiks:)

     Sekmes,
     Irina

     On 11/23/06, Gintare S <glesumele@...> wrote:

     Sveika Irina,

     O tokiu budu yra isvalomos tik zarnyno bakterijos, ar
     galima gydytis ir nuo kitokiu... ligas sukelianciu?

     Gintare     --- irina gaizauskiene <masyte@...> wrote:

     > Sveiki, zinau, yra ivairiu zarnyno valymo budu, bet
     > as isbandziau P.
     > Ivanovo metoda - sausa badavima karta i savaite
     > (pagal jo patarimus,
     > isdestytus "Detkoje"). t.y. reikia stengtis karta
     > per savaite nuo 18-20val.
     > penktadienio vakaro iki 12 val. pietu sekmadieni
     > nieko nevalgyti ir negerti.
     > baigus "kentejima" (terpenije), kaip tai vadina
     > Ivanovas, reikia iseiti
     > basomis i lauka, ikvepti tris gurksnius oro ir
     > grizus galima pradeti valgyti
     > viska. Ivanovo pasekejai aiskina, kad liga
     > sukeliancios bakterijos
     > (blogosios), gyvenancios zmogaus kraujyje ar zarnyne
     > zuva be maisto ir
     > skysciu per 36 val. o per 42 val. atsistato zarnyno
     > sieneles apsauginis
     > mikrobu sluoksnis ir "atsistato mikrobine aura" (tai
     > perskaiciau J.
     > Zolotarev knygoje apie P. Ivanovo moksla "Nadezhnyj
     > putj k zdorovju",
     > leidykla, Dilia, 2002). taip pat rekomenduojama
     > baigus badavima isgerti
     > kokio salto ar vesaus gerimo, pvz. rugpienio, kad
     > nuplautu uzsilikusias
     > blogas bakterijas ir tada jau valgyti ka nori. o
     > mesos tikrai nesinori po
     > to... Ivanovas raso, kad jei sunku susilaikyti 36
     > val.tai reikia stengtis
     > isbuti be maisto ir skysciu bent 24 ar 12 val. sio
     > badavimo as nepraktikuoju
     > kiekviena savaite, bet kartais, kai jauciu poreiki
     > taip pabadauju. ir
     > tikrai, tai nera sunku, svarbu, tik tuomet reikia
     > pabuti kuo daugiau gryname
     > ore ir geriau istverti dirbant fizini darba. jei
     > badaujant skauda galva -
     > tai normalu, organizmas valosi, nuo galvos skausmo
     > galima itrinti i
     > smilkinius sausu bakteriju arba koki nors reikiama
     > kuno taska paspausti:)
     > Irina
     >

     __________________________________________________________
     Yahoo! Music Unlimited
     Access over 1 million songs.
     http://music.yahoo.com/unlimited


    • Romas Jurenas
     Sveiki, Pabandysiu ir as pasakyti savo nuomone. Trumpalaikis sausas badavimas zarnyno nevalo. Jeigu sluotos nepaimsi, namai nuo stovejimo svaresni nepasidarys.
     Message 4 of 11 , Nov 27, 2006
      Sveiki,
       
      Pabandysiu ir aš pasakyti savo nuomonę. Trumpalaikis sausas badavimas žarnyno nevalo. Jeigu šluotos nepaimsi, namai nuo stovėjimo švaresni nepasidarys. Trumpalaikis badavimas gali būti naudingas tuo, kad leidžia organizmui pailsėti, kažkiek apsitvarkyti. Prasivalo kraujas, blužnis. Tuo pačiu kažkiek susitvarkoma su ligos sukėlėjais (mikrobais). (Kada nors parašysiu apie mikrobus, imunitetą, peršalimus). Bet sukauptos organizme nenaudingos atsargos taip greitai nesutvarkomos. Badavimas netinka išsekusiems, neturintiems energijos žmonėms. Sausas badavimas netinka sausiems, išdžiūvusiems žmonėms, kuriems trūksta vandens. Normaliam žmogui, matyt, sveika.
       
      Nukrypimas. Kartais, jeigu pasijuntu truputį blogiau, koks nors neaiškus blogumas, įtariu organizmo apnuodijimą. Tada sukramtau mažą pelyno lapą (arba arbatos). Mikliai susitvarko. Čia pelynui neradau lygių. Tiesiog būtina žolė prie namų. O apsinuodijam dažnai, tik patys ne visada susigaudom. Apsinuodijimą dar galima pavadinti kitokiais, švelnesniais žodžiais: mikroelementų ar kitokių nenaudingų junginių, medžiagų perteklius organizme.
       
      Romas
       
      ----- Original Message -----
      Sent: 2006 m. lapkričio 26 d. 21:22
      Subject: Re: [Meileserdve] kaip issivalyti zarnyna

      Sveika, Gintare,

      as esu isitikinusi, kad tokiu trumpalaikiu sausu badavimu galima pasigydyti pasiremontuoti visa organizma ir ne vien tik zarnyna (juk apsivalo kraujas). bent jau mane jis tikrai teigiamai veikia. is tikruju, pries savaite gana prastai jauciausi (bet nenorejau eit pas gydytojus), todel ir nusprendziau pusantros dienos nevalgyt ir negert, po to sveikata palaipsniui sugrizo, net ir galvoje kazkaip praskaidrejo :))  P Ivanovas rekomenduoja sitaip badauti karta per savaite - nuo penktadienio vakaro. norint isbandyti tai, patarciau perksaityti Ivanovo veikalus arba pasiklausti tu, kurie juos skaite (nes ju, deja, nera lietuviu k.). butina pajausti Ivanovo dvasia, tureti bendra supratima apie jo sistema. jei patikesi juo - sis metodas tau tiks:)

      Sekmes,
      Irina

      On 11/23/06, Gintare S <glesumele@yahoo. com> wrote:

      Sveika Irina,

      O tokiu budu yra isvalomos tik zarnyno bakterijos, ar
      galima gydytis ir nuo kitokiu... ligas sukelianciu?

      Gintare      --- irina gaizauskiene <masyte@gmail. com> wrote:

      > Sveiki, zinau, yra ivairiu zarnyno valymo budu, bet
      > as isbandziau P.
      > Ivanovo metoda - sausa badavima karta i savaite
      > (pagal jo patarimus,
      > isdestytus "Detkoje"). t.y. reikia stengtis karta
      > per savaite nuo 18-20val.
      > penktadienio vakaro iki 12 val. pietu sekmadieni
      > nieko nevalgyti ir negerti.
      > baigus "kentejima" (terpenije), kaip tai vadina
      > Ivanovas, reikia iseiti
      > basomis i lauka, ikvepti tris gurksnius oro ir
      > grizus galima pradeti valgyti
      > viska. Ivanovo pasekejai aiskina, kad liga
      > sukeliancios bakterijos
      > (blogosios), gyvenancios zmogaus kraujyje ar zarnyne
      > zuva be maisto ir
      > skysciu per 36 val. o per 42 val. atsistato zarnyno
      > sieneles apsauginis
      > mikrobu sluoksnis ir "atsistato mikrobine aura" (tai
      > perskaiciau J.
      > Zolotarev knygoje apie P. Ivanovo moksla "Nadezhnyj
      > putj k zdorovju",
      > leidykla, Dilia, 2002). taip pat rekomenduojama
      > baigus badavima isgerti
      > kokio salto ar vesaus gerimo, pvz. rugpienio, kad
      > nuplautu uzsilikusias
      > blogas bakterijas ir tada jau valgyti ka nori. o
      > mesos tikrai nesinori po
      > to... Ivanovas raso, kad jei sunku susilaikyti 36
      > val.tai reikia stengtis
      > isbuti be maisto ir skysciu bent 24 ar 12 val. sio
      > badavimo as nepraktikuoju
      > kiekviena savaite, bet kartais, kai jauciu poreiki
      > taip pabadauju. ir
      > tikrai, tai nera sunku, svarbu, tik tuomet reikia
      > pabuti kuo daugiau gryname
      > ore ir geriau istverti dirbant fizini darba. jei
      > badaujant skauda galva -
      > tai normalu, organizmas valosi, nuo galvos skausmo
      > galima itrinti i
      > smilkinius sausu bakteriju arba koki nors reikiama
      > kuno taska paspausti:)
      > Irina
      >

      ____________ _________ _________ _________ _________ _________ _
      Yahoo! Music Unlimited
      Access over 1 million songs.
      http://music. yahoo.com/ unlimited


     Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.