Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Fwd: mokslininkai

Expand Messages
 • Laimis Žmuida
  ... From: Laimis Žmuida Date: 2011/3/31 Subject: Re: mokslininkai To: ekogyvenvietes@googlegroups.com Sveiki, pakalbėjom su Skirmantu ir
  Message 1 of 1 , Mar 31, 2011
   ---------- Forwarded message ----------
   From: Laimis Žmuida <zmuida@...>
   Date: 2011/3/31
   Subject: Re: mokslininkai
   To: ekogyvenvietes@...


   Sveiki,

   pakalbėjom su Skirmantu ir mokslininkais, kad būtų galima susitikti grupelei žmonių su mokslininkais kitą savaitę prie Tauro kalno esančiame institute ir pakalbėti porą valandų. Vienas variantas yra susitikti institute, bet tada galima susitikti tik darbo valandomis arba reikia patalpų kažkur po darbo.

   Tai prašau atsiliepti tuos, kurie norėtų ir galėtų susitikti su mokslininkais, pašnekėti, išreikšti savo mintis, pageidavimus ir sužinoti daugiau apie mokslininkų vykdomą veiklą ir pasiūlymus ekogyvenvietėms. Parašykite kada jum labiau tiktų - po darbo ar darbo metu. Ir dieną kelintadienį. Veiksmas vyks kitą savaitę.

   Laimis Žmuida
   www.ekonaujienos.lt

   2011 m. kovas 24 d. 09:49, Skirmantas Razauskas <skirmantas0507@...> rašė:

   Sveiki,

   Idomu, kiek tie mokslininkai kartu susitiko su ekogyvenvieciu kurejais ir kokias aktualijas suprato. Klausimas butu- ar jie tik buhalteriskai "atidirbineja" europinius pinigus, kai jokio gyvo rysio nera su zmonemis ar jie kazka realaus daro. Jeigu daro, tai butu idomu suzinoti ka. Nes kolkas nieko negirdeti. Ar ju tyrimai vyksta slapta? :) Buvo klausimas apie pasiulymus. Tikrai pasiulyciau, jei butu zinoma tyrimo eiga ir principai.

   Skirmantas

   Sveiki,

   Kaip žinote Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto mokslininkai vadovauja tarptautiniam projektui, kuris vyks tris metus ir kuriame dalyvauja 6 Baltijos regiono šalys: Lietuva, Latvija, Vokietija, Suomija, Švedija, Baltarvusija. Daugiau apie projektą parašyta čia:

   http://ekogyvenvietes.wordpress.com/2011/03/07/i-vilniu-suvaziavo-ekogyvenvieciu-projekto-dalyviai

   Šio projekto pristatymas visuomenei, t.y. visiems jums numatomas po kelių mėnesių (pasiūlykite datą kada jums labiausiai tinka, bus atsižvelgta). Tada galėsite sužinoti visas smulkmenas, patys paklausinėti mokslininkų ir duoti jiems pasiūlymų, patarimų. O kol kas klauskite kas neaišku apie projektą manęs, aš bandysiu perduoti jūsų klausimus mokslininkams ir pateikti jų atsakymus.

   Projekto uždaviniai: 1) bus stengiamasi padėti ekogyvenvietėms kūrimosi klausimais, 2) visuomenė bus supažindinama su ekogyvenviečių idėja, politikai su tuo supažindinami ir 3) bus parengtas maršrutas po tas ekogyvenvietes, kurios to norės.

   Šiuo laišku aš noriu paklausti ekogyvenviečių ar jos norės būti įtrauktos į ekologinį-turistinį maršrutą, kuris būtų skirtas visuomenei. Visuomenė rastų maršrutą ir juo važiuotų po ekogyvenvietes, domėtųsi, žodžiu atsirastų gyvenvietėms kaimynų, galbūt galima būtų užsiimti ir ekoturizmu, atvažiavusiems rengti seminarus, partuoti daržovių, savo gaminių (na čia žiūrint į tolimą ateitį, po penkių metų, kai tas maršrutas pradės veikti).

   Laimis Žmuida
   www.ekogyvenvietes.lt

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.