Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Gamtines zemdirbystes seminaras tinginio darzuos

Expand Messages
 • Laimis Žmuida
  Rugpjūčio 14 dieną, šeštadienį, kviečiame pažiūrėti protingų lysvių ir paklausyti dar protingesnio pasakojimo apie gamtinę žemdirbystę.
  Message 1 of 1 , Aug 9, 2010


  Rugpjūčio 14 dieną, šeštadienį, kviečiame pažiūrėti “protingų” lysvių ir paklausyti dar protingesnio pasakojimo apie gamtinę žemdirbystę. Seminarą ves Saulius Jasionis. Nuotraukoje matomas daržininkas hamake simbolizuoja tinginio daržo idėją – nes priežiūros palyginus su tradiciniais kasamais – ravimais daržais, šiuose daržuose gerokai mažiau. Taip pat Vėjų sodyboje yra įrėmintų žemų lysvių ir viena aukšta lysvė (žmogui iki pusės). Dar pamatysite “pomidorinę lysvę” su stogeliu. Yra ir uždengtų mulčiu plotų kitų metų lysvėms.

  Sodybos šeimininkė daržams naudoja ir “aukštąsias technologijas”. Viso daržo projektą susibraižo AutoCad’u, pasiteisindama, jog tai profesinė liga – viską daryti tiksliai ir kruopščiai.

  Vėjų daržas produktyvus, reikalauja mažai darbo, tinka ir miestiečiams, nes yra pakankamai estetiškas, tvarkingas, o svarbiausia aukšta kokybė – užauginti produktai savo kokybe pralenkia netgi ekologiškus.


  Daugiau informacijos:
  www.gerazemdirbyste.lt

Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.