Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

[zaliasmaistas] kaip laukinius augalus persinesti i sodyba

Expand Messages
 • Laimis Zmuida
  Sveiki, laukiniai augalai kaip žinote yra vitaminingesni, turi daugiau bioaktyvių medžiagų, nei kultūriniai, žodžiu šimtą kartų geresni. Tie patys
  Message 1 of 1 , May 6, 2010
   Sveiki,

   laukiniai augalai kaip žinote yra vitaminingesni, turi daugiau bioaktyvių medžiagų, nei kultūriniai, žodžiu šimtą kartų geresni. Tie patys kultūriniai kažkada buvo taip pat laukiniai - bulvės, kopūstas, morka, bet juos sukultūrino taip, kad dabar juose beveik nieko nėra. O va yra tokis būdas kaip laukinius augalus persikelti pas save į sodybą neprarandant jų kvapo, vitaminingumo ir derlingumo, žodžiu, kiekybės ir kokybės.

   Gegužės 12 d. bus seminaras kaip tai padaryti. Sodinsime lazdynus, putinus, avietes, šermukšnius, serbentus ir kitą laukinį gėrį į mažą plotelį. Ir įrengsime tą plotelį taip, kad šie laukiniai augalai neprarastų savo gerųjų savybių, t.y. pagal gamtinės žemdirbystės principus. Bus demonstruojama kaip tokį miško sodą įsirengti pas save.

   Dar liko kelios vietos į šį seminarą neužpildytos, tai rekomenduoju užsiregistruoti ir sudalyvauti, nes bent jau šiais metais tokio seminaro daugiau nebus. Bus apie daržus, apie sodus, bet apie tai, kaip parsinešus laukinis augalus įkurdinti sodyboje nebus.

   Šis seminaras vyks Strazduose, pas Viliją. Šiaip apie visus seminarus skelbiame www.gerazemdirbyste.lt

   Seminarą ves ir viską rodys Saulius Jasionis. Tas kur Kurdiumovo knygas išvertė į lietuvių kalbą.

   Gero derliaus. ;)

   Laimis Žmuida
   www.ekonaujienos.lt

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.