Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

paskaita apie Anastasijos idejas praktikoje

Expand Messages
 • Laimis Zmuida
  Sveiki, Tadas Lomanas ir Laimis Žmuida ketina papasakoti susirinkusiems žmonėms apie Anastasijos idėjų įgyvendinimą praktikoje. Tam dalykui skirta viena
  Message 1 of 1 , Oct 13, 2009
  • 0 Attachment
   Sveiki,

   Tadas Lomanas ir Laimis Žmuida ketina papasakoti susirinkusiems žmonėms apie Anastasijos idėjų įgyvendinimą praktikoje. Tam dalykui skirta viena valanda renginyje "Antipop's reflections".

   Ateikite į renginį2009-10-23. 17 val. Ryšių istorijos muziejus, Parodų salė (Rotušės a. 19, Kaunas) ir pažiūrėkite ar teisingai šnekėsime. :)

   Įėjimas nemokamas.

   Jei neteisingai šnekėsime arba šiaip norėsite patys ką nors pasakyti, tai tada kviečiame sudalyvauti diskusijoje, kuri vyks kitą dieną:
   2009-10-29. 17.00–19.00 „Alternatyvūs visuomenės modeliai: idėja ir jos sklaida realybėje (apie socialinės alternatyvos poreikį ir praktinį įgyvendimą)“. Dalyvauja socialinių alternatyvių kūrėjai praktikai, visuomenės atstovai, akademikai; moderuoja: Rasa Pranskevičiūtė.

   Įėjimas irgi nemokamas.

   Laimis Žmuida

   Toliau "prisegu" informaciją apie renginį:   -----------------------------

             „Antipops Reflections“

              

               2009 m. spalio 20–29 dienomis Ryšių istorijos muziejuje (Rotušės a. 19) Kaune realizuojamas Antipop’s Reflections” projektas. Pagrindinė projekto idėja pakviesti į atvirą įvairioms idėjoms erdvę žmones, suinteresuotus geriau pažinti juos supančią socialinę tikrovę. Siekiama suteikti galimybė kiekvienam pasiūlyti savo bei visuomenėje esančias ir konstruojamas mažai žinomas bei alternatyvias idėjas.

               Kita, netiesioginė, projekto idėja yra supažindinti dalyvius su įvairiomis socialinėmis grupėmis, jų įsitikinimais, pasaulėžiūra ir gyvenimo būdu. Taip siekiama prisidėti prie gilesnio pažinimo, reflektuoto mąstymo ir tolerancijos alternatyvoms, skirtybėms ir pliuralizmui visuomenėje vystymo.

               „Antipops Reflections“ organizuojamų renginių metu vyks paskaitos apie įvairius socialinius (nuo naujųjų technologijų panaudojimo komunikacijoje iki kultūros bei religijos teikiamų alternatyvų) reiškinius bei skirtingų (kartais net ir labai!) pasaulėžiūrų atstovų diskusijos.

               „Antipops Reflections“ renginių metu Ryšių istorijos muziejuje kviečiami diskutuoti ne tik kviestiniai kalbantieji, bet ir klausytojai.

    

               Renginiai plačiau:

    

               Paskaitos, nagrinėjančios visuomenėje egzistuojančią šiandieninę socialinę įvairovę. Paskaitų temos: jaunimo, ekologinės, religinės ir kitos alternatyvios subkultūros, internetinių forumų, blog‘ų, socialinių tinklų erdvės ir dalyviai, šiuolaikinės ideologijos ir socialiniai mitai, popkultūros ir kitų socialinių fenomenų kritika.

    

               Apvaliojo stalo diskusijos, kurių metu analizuojami su naujosiomis technologijomis susijusios internetinės erdvės panaudojimo komunikacijai bei su alternatyvių socialinių modelių steigimo (ne)galimybėmis susiję klausimai.

    

    

              

   2009 10 20-29 „Antipops Reflections“ programa

    

   Paskaitos

    

   2009-10-20. 17 val. Pauli Heikkilä (Turku universitetas, Suomija) "Prospective Global History? Historical topics on the Civfanatic's Forum"

   2009-10-23. 17 val. Tadas Lomanas, Laimis Žmuida „Anastasijos idėjų realizacija praktikoje

                      18 val. Nerijus Čepulis OFM „Šiuolaikinis religingumas“

   2009-10-27. 18 val. Dywa ir fox'as (Vytauto Didžiojo universitetas) LARP arba gyvo veiksmo žaidimai. Kas tai?

   2009-10-28. 17 val. Reda Šatūnienė (Kauko kolegija, J.Vienožinskio menų fakultetas) „Konspiracija ir sąmokslo teorijos tema filmuose

    

   Apvaliojo stalo diskusijos

    

   2009-10-26. 18.00–20.00 „„Šiandien gėriau kavos“. Naujosios komunikacijos:  bendravimo patirtys internetiniuose forumuose, blog‘uose ir socialinio bendravimo tinkluose“. Dalyvauja internetinių forumų, blog‘ų, socialinių tinklų  kūrėjai, moderatoriai bei nariai; moderuoja: Rasa Pranskevičiūtė.

    

   2009-10-29. 17.00–19.00 „Alternatyvūs visuomenės modeliai: idėja ir jos sklaida realybėje (apie socialinės alternatyvos poreikį ir praktinį įgyvendimą)“. Dalyvauja socialinių alternatyvių kūrėjai praktikai, visuomenės atstovai, akademikai; moderuoja: Rasa Pranskevičiūtė.

    

   Renginių vieta:  Ryšių istorijos muziejus, Parodų salė (Rotušės a. 19, Kaunas)

   Įėjimas nemokamas.

    

   Renginių organizatorės: Rasa Pranskevičiūtė ir Gintvilė Pugačevskytė.

   Renginių rėmėjas: Youth Action Fund

    


  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.