Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
Skip to search.
 

فیلم اعتراض کارگران خرمش هر در حضور مموتی

Expand Messages
 • Irani Sabz
  ...   [Attachment(s) from ~niloofar~ included below] فریاد ما بیکاریم ما بیکاریم سکوت حکومت نظامی خرمشهر را
  Message 1 of 1 , May 26, 2010
   :    


   فریاد ما بیکاریم ما بیکاریم سکوت حکومت نظامی خرمشهر را شکست +فیلم

    

   سخنرانی محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران، در شهر خرمشهر با شعارهای عده ای از مردم درباره بیکاری دچار اختلال شد. آقای احمدی نژاد به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر از اشغال نیروهای عراقی امروز (دوشنبه) به این شهر سفر کرده است. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، وی در برابر صدها نفر در حال سخنرانی بود که گروهی با شعار "ما بیکاریم" سخنرانی او را بر هم زدند. بیکاری در ایران حدود ۲۵ درصد و تورم در حال افزایش است و باعث افزایش نارضایتی عمومی شده است.

    

   علیرغم حاکمیت جو امنیتی در سالروز آزادسازی خرمشهر(سوم خرداد) برای حضور و سخنرانی محمود احمدی نژاد در آن شهر، فریاد اعتراضات مردمی و شعارهای کارگرانِ معترض، سبب چندین بار توقف در جریان سخنرانی وی شد.


   به گزارش منابع خبری ، از روزها قبل و در آستانه سفر محمود احمدی نژاد برای سخنرانی در آن شهر - به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در جریان جنگ هشت ساله- مقامات امنیتی استان خوزستان، جهت جلوگیری از اعتراضات مردمی- کارگری، جو پلیسی – نظامی فوق العاده در آن شهر ایجاد کرده بودند.


   این منبع خبری امروز در همین زمینه گزارش داد علیرغم اینکه از روزهای گذشته نیروهای امنیتی و نظامی از شهرهای دیگر به آن منطقه اعزام شده بودند و جو نظامی در آن شهر حاکم بود.در زمان سخنرانی احمدی نژاد، فریادهای اعتراض از گوشه و کنار برخاسته و همین مسئله باعث اختلال چند باره در ادامه سخنرانی او گردید. همچنین چندین پلاکارد با مضنون "ما بیکاریم، بیکاریم" در نقاط مختلف محل سخنرانی نصب شده بود.

      Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.