Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

جنبش سبز علوی از طرف حکوم ت اعلام وجود کرد!!!

Expand Messages
 • Raahe Sabz
     کودتاچیان به خفت بار ترین وضع تسلیم جنبش سبز شدند     ساعتی پیش خبرگزاری فارس خبری را
  Message 1 of 1 , Nov 2, 2009
  • 0 Attachment

    

    کودتاچیان به خفت بار ترین وضع تسلیم جنبش سبز شدند

    

    

   ساعتی پیش خبرگزاری فارس خبری را منتشر کرد که اوج بیچارگی و درماندگی کودتاچیان در برابر موج عظیم و مهار نشدنی حرکت مردم را نشان میدهد .
   کودتاچیان امروز با این کار یکی از بزرگ ترین اشتباهات تاکتیکی خود را مرتکب شدند . این اشتباه نشان از ضعف عمیق تحلیلگران حکومت در تحلیل وضعیت دارد . از زمان آغاز جنبش سبز تا به اکنون هیچگاه حاکم مستبد به این وضوح تسلیم شدن خودش را فریاد نزده بود .
   خبرگزاری فارس طی خبری که امروز مخابره کرد تشکیل یک جنبش جدید را اعلام کرد .
   نام این جنبش ،  
   جنبش سبز علوی است و قرار است در حمایت از حکومت از این پس با لباس و نمادهای سبز در همه راهپیمایی ها شرکت کند .
   تحلیلگر حکومت گمان کرده با این کار نماد سبز را حکومتی می کند و این نماد را از دست مردم در می آورد و مردم کم کم از رنگ سبز به دلیل حکومتی بودن بدشان می آید و بی خیال این رنگ می شوند .
   غافل از اینکه این حرکت صد در صد به نفع جنبش سبز است ،  اول اینکه ترس مردمی که بخاطر برخوردها از نماد سبز استفاده نمی کردند از بین می رود و مردم با قاطعیت بیشتری حتی در روزهای عادی دستبند سبز به دست در خیابان ها می چرخند  و ثانیا همه مردم چه مخالف و چه موافق حکومت به وضوح صدای  اعلام بیچارگی حکومت را می شنوند و برای حضور در میدان صد چندان روحیه می گیرند .
   واقعا اگر حکومت رسما میخواست اعلام بیچارگی کند چه راهی بهتر از این وجود داشت ؟
   حکومت رسما امروز گفت که چون با رنگ و روی خودش اقلیت بودنش به چشم می آید مجبور است به رنگ اکثریت سبز پوش در بیاید تا قلت هوادارانش را در برابر کثرت مخالفین بپوشاند .
   باید به پیش واز این کار کودتاچیان رفت .
   باید  گفت اندک هوادارنت را سیزده آبان با رنگ سبز به میدان بیار . بگذار ما صد چندان از رنگ سبز بسیجی ها روحیه بگیریم . هر بسیجی با دست بند و پیراهن سبز در سیزده آبان به مخالفین حاضر در صحنه صد چندان روحیه می دهد زیرا یا انکه سبز پوشیده از ماست و به ما پیوسته و یا مخالفیست که تسلیم عظمت ما شده و با رنگ سبزش در برابر ما سر تسلیم فرو اورده است .
   باور کنید هیچ چیز نمیتوانست به طرح ماندن در خیابان در 13  آبان به اندازه این کار خبرگزاری فارس کمک کند .
   امیدوارم کاری که شروع کردند را نیمه کاره رها نکنند .
   خبر را به نقل از خبرگزاری فارس  بخوانید تا در ادامه همین تاپیک در مورد اینکه این حرکت حکومت تا چه اندازه می تواند به نفع جنبش سبز باشد صحبت کنیم . / اوس پیمان
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.