Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

Sarı Lacivert Sirtaki Gecesi

Expand Messages
 • Bahattin Bayburan
  Sarı Lacivert SİRTAKİ GECESİ FasaFisa nın Kalamış Murphys Dance Bar da 2 Mayıs Perşembe akşamı yapılacak 221.Dans ve Müzik gecesinin konsepti
  Message 1 of 1 , May 1, 2013


   Sarı Lacivert
   SİRTAKİ GECESİ 


   FasaFisa'nın Kalamış Murphys Dance Bar'da 2 Mayıs Perşembe akşamı yapılacak 221.Dans ve Müzik gecesinin konsepti Sarı Lacivert ...

   Çünkü o gün zaten bütün Türkiye Sarı Lacivert ...

   FB için çok önemli olan maçı dış alandaki televizyonda sesli olarak, iç alandaki perde de sessiz olarak seyrederken dansımızdan geri kalmayıp, FasaFisa tarzı eğlenmeye devam edeceğiz.

   Maç sonunda da asıl eğlence başlayacak. FB kazanırsa FB için sevineceğiz, olur da kazanmazsa üzülmeyip maçı hemen unutacak ve bu defa da benim doğum günümü kutlayıp neşemize neşe katacağız :o))

   Bu defaki FasaFisa gecesinin benim için bir de böyle bir önemi var; doğum günümü FasaFisa ailesi içerisinde kutluyorum :o))

   Doğum günüm olması nedeniyle, mekan sahibi Metin bey, çok özel bir oryantal sanatçısını da geceye davet etmiş, benden söylemesi :o))

   Rezervasyon için lütfen 0216 349 73 63 no'lu telefonu arayın.


   -o-


   FasaFisa geceleri herkese açık, bütün dans okulları ve öğrencileri, Ege danslarının sevdalıları, bu müzikleri sevenler, orada neler oluyor diye merak edenler, herkes gecemize katılabilir. Sadece tek şartımız var : Şık olmak !

   Lütfen olabilecek en şık halinizle gelin :o))

   FasaFisa; Ağır ağbilerin ağır ablaların mekanı. Külhani müzikler, külhani danslar dünyası. Rakıyı içmesini bildiği kadar rakıyla dans etmesini de bilen insanların diyarı.

   Bol dans var FasaFisa gecelerinde. En çok da Sirtaki ve Zeybetiko. Sirtaki'nin klasiğinden, modernize edilmiş hallerine, en külhani olanından, en coşkulu olanına. Türkiye ve Yunanistan da dahil olmak üzere, Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz Sirtaki manzaraları var FasaFisa'nın dans pistinde. 

   Geceye katılmak için önceden rezervasyon gerekmiyor. "Çat Kapı" gelebilirsiniz FasaFisa gecelerine. Ama yine de gerilerde kalmamak; yerinizi, oturacağınız masayı önceden belirlemek istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz: 
   0216 349 73 63


   Youtube Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin muhteşem uyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor Denemsi
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor Gecesi
   Facebook Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin Muhteşem UyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor DenemsiCumhuriyet BayramıPratik PartisiFlash TV'de Harmandalı
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor GecesiBayramParti Zamanıon TV

   - o - 


   Dans kurslarımız için : 0532 - 231 69 60

   bahattin@... 
   nursen@...
       Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.