Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Süslü Sirtaki Gecesi - Dj Arzu

Expand Messages
 • Bahattin Bayburan
  FasaFisa SİRTAKİ NIGHT FasaFisa nın Kalamış Murphys Bar da gerçekleşecek 214.Dans gecesinin Dj i sevgili arkadaşımız Arzu. Gecenin konsepti, Arzu nun
  Message 1 of 1 , Apr 2, 2013
  • 0 Attachment

   FasaFisa
   SİRTAKİ NIGHT 


   FasaFisa'nın Kalamış Murphys Bar'da gerçekleşecek 214.Dans gecesinin Dj'i sevgili arkadaşımız Arzu.

   Gecenin konsepti, Arzu'nun istekleri doğrultusunda pullar, payetler. Yani süslü gece. Bütün bayan arkadaşlarımız geceye pullu payetli kıyafetlerle katılıyorlar. Erkekler süs olarak ne bulurlarsa artık :o))

   4 Nisan Perşembe Günü saat 21:00'den itibaren başlayacak gecenin öncesinde ders var. Dileyen arkadaşlarımız önceden gelip dersi izleyebilir ya da derse katılabilirler.

   Geceye giriş ücretli, her zamanki gibi 25 TL. Bu giriş ücretine bir yerli içki ve küçük ikramlar (çerez, peynir, meyve, pop corn) free :) Ayrıca doyurucu bir atıştırma tabağı da isterseniz 25 TL'lik bilet yerine 35 TL'lik giriş bileti de alabilirsiniz.

   Rezervasyon için lütfen 0216 349 73 63 no'lu telefonu arayın.


   -o-


   FasaFisa geceleri herkese açık, bütün dans okulları ve öğrencileri, Ege danslarının sevdalıları, bu müzikleri sevenler, orada neler oluyor diye merak edenler, herkes gecemize katılabilir. Sadece tek şartımız var : Şık olmak !

   Lütfen olabilecek en şık halinizle gelin :o))

   FasaFisa; Ağır ağbilerin ağır ablaların mekanı. Külhani müzikler, külhani danslar dünyası. Rakıyı içmesini bildiği kadar rakıyla dans etmesini de bilen insanların diyarı. 

   Bol dans var FasaFisa gecelerinde. En çok da Sirtaki ve Zeybetiko. Sirtaki'nin klasiğinden, modernize edilmiş hallerine, en külhani olanından, en coşkulu olanına. Türkiye ve Yunanistan da dahil olmak üzere, Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz Sirtaki manzaraları var FasaFisa'nın dans pistinde. 

   Geceye katılmak için önceden rezervasyon gerekmiyor. "Çat Kapı" gelebilirsiniz FasaFisa gecelerine. Ama yine de gerilerde kalmamak; yerinizi, oturacağınız masayı önceden belirlemek istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz: 
   0216 349 73 63


   Youtube Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin muhteşem uyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor Denemsi
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor Gecesi
   Facebook Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin Muhteşem UyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor DenemsiCumhuriyet BayramıPratik PartisiFlash TV'de Harmandalı
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor GecesiBayramParti Zamanıon TV

   - o - 


   Dans kurslarımız için : 0532 - 231 69 60

   bahattin@... 
   nursen@...
       Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.