Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

FasaFisa Solistler Gecesi - Büle nt

Expand Messages
 • Bahattin Bayburan
  FasaFisa Nights Koca İstanbul’da Pazartesi akşamları açık olan, canlı müzikli, şarkılı, danslı ve full eğlenceli tek organizasyon FasaFisa’nın
  Message 1 of 1 , Feb 2, 2013

   FasaFisa Nights


   Koca İstanbul’da Pazartesi akşamları açık olan, canlı müzikli, şarkılı, danslı ve full eğlenceli tek organizasyon FasaFisa’nın Zorba geceleridir. Zorba Taverna, her Pazartesi akşamı FasaFisa'ya dönüşür.

   Zorba'nın olağan masa'larının yarısı mekandan uzaklaşır, onlardan arta kalan alan dans pistine eklenir.

   Buzukinin sesi br başka tınılar, sanatçılarımız bir başka söylerler FasaFisa gecelerinde.

   Hele bir de FasaFisa solistleri sahne aldığında, herşey; herşey bambaşka olur. İşte o zaman, mutlaka orada olunması gereken an'dır.

   - o -

   FasaFisa'nın 200.Gecesindeki solisti Bülent !!

   Bülent bu güzel gecede çok özel FasaFisa şarkılarını seslendirecek bize. Elbette bu şarkılar ağırlıklı olarak Sirtakiler ve Zeybekler olacak. Bu şarkıların en büyük özellği, daha henüz gün ışığına çıkmamış Türkçe yeni besteler olması. Her bir şarkı amatör duygularla yazıldı, bestelendi.

   Sahnede Buzuki Hakan ve Zorba Orkestrası var. Mikrofonda ise Ali Payzanoğlu ve Bülent var.

   - o -


   Gecenin FasaFisa Solisti : Bülent
   Erkekler Korosu : Bahattin, Artür, Arıman, Sadık ve Birol
   Kadınlar Korosu : Nurşen, Jale, Nilgün, Yeliz, Liz, Nurten, Bengi, Sırma, Billur, Elif, Ülkü, Arzu, Yeşim, Kezban, Meltem ve Sibel
   Dansçılar : Bütün Mahalle ...
   Orkestra : Buzuki Hakan Yönetiminde Zorba Orkestrası
   Asıl Solist : Ali Payzanoğlu

   Bu gece tipik bir FasaFisa gecesi olacak. Ortadaki bütün masalar kaldırılıyor. Sadece kenarlarda bir kaç masa ve ayrıca yüksek masalar var. Amaç yemek değil, dans etmek çünkü. Giriş kişi başı 35 TL. Buna karşılık içeride 1 içki ve atıştırmalıklar free. Daha sonrasında söyleyeceğiniz bir şeyler olursa, onlar extra :o))
   Örneğin extra olarak içilen her kadeh rakı 12.5 TL. 

   - o - 


   FasaFisa'nın bütün dans geceleri gibi bu gece de çok özel. Bu geceyi daha da özel kılan başka bir neden de, sevgili arkadaşımız, dostumuz, öğretmenimiz Aynur'un da doğum gününü kutlayacak olmamız. - http://www.facebook.com/events/504086152963958/ 

   - o -

   Zorba'daki "FasaFisa Nights" geceleri her pazartesi devam edecek. Her pazartesi farklı bir FasaFisa solisti sahne alacak. Her Pazartesi farklı farklı FasaFisa şarkılarını farklı yorumlarla dinleyeceksiniz ve her Pazartesi dünyanın en güzel sirtakilerini en havalı zeybeklerini seyredeceksiniz.

   FasaFisa geceleri sadece Türkiye'de ya da sadece Yunanistan'da değil, bütün Dünyada eşi benzeri olmayan en görkemli Sirtaki geceleridir.

   FasaFisa geceleri herkese açık, bütün dans okulları ve öğrencileri, Ege danslarının sevdalıları, bu müzikleri sevenler, orada neler oluyor diye merak edenler, herkes gecemize katılabilir. Sadece tek şartımız var : Şık olmak !

   Lütfen olabilecek en şık halinizle gelin :o))

   FasaFisa; Ağır ağbilerin ağır ablaların mekanı. Külhani müzikler, külhani danslar dünyası. Rakıyı içmesini bildiği kadar rakıyla dans etmesini de bilen insanların diyarı. 

   Bol dans var FasaFisa gecelerinde. En çok da Sirtaki ve Zeybetiko. Sirtaki'nin klasiğinden, modernize edilmiş hallerine, en külhani olanından, en coşkulu olanına. Türkiye ve Yunanistan da dahil olmak üzere, Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz Sirtaki manzaraları var FasaFisa'nın dans pistinde. 

   Geceye katılmak için önceden rezervasyon gerekmiyor. "Çat Kapı" gelebilirsiniz FasaFisa gecelerine. Ama yine de gerilerde kalmamak; yerinizi, oturacağınız masayı önceden belirlemek istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz
   :


   (0212) 267 13 12 
   (0212) 267 27 26 
   (0212) 217 96 47 
   (0537) 283 26 40


   Youtube Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin muhteşem uyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor Denemsi
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor Gecesi
   Facebook Kullanıcıları için:
   Tango ve Sirtaki'nin Muhteşem UyumuZeybeklerRoman GecesiEn Uzun Sirtaki Rekor DenemsiCumhuriyet BayramıPratik PartisiFlash TV'de Harmandalı
   Sirtaki GecesiZeybeklerRoman GecesiRekor GecesiBayramParti Zamanıon TV

   - o - 


   Dans kurslarımız için : 0532 - 231 69 60

   bahattin@... 
   nursen@...
       Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.