Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Haberimiz yoktu diyenlere duyurulur :))

Expand Messages
 • Nurşen
  Haberimiz yoktu diyenlere duyurulur :)) Merhaba Arkadaşlar, Tasos gezisi duyurusunu yaptıktan sonra aramıza katılan yeni arkadaşlar oldu. Onların
  Message 1 of 1 , Aug 1, 2011
  • 0 Attachment
   Haberimiz yoktu diyenlere duyurulur :))
   Merhaba Arkadaşlar,
    
   Tasos gezisi duyurusunu yaptıktan sonra aramıza katılan yeni arkadaşlar oldu. Onların arasından da bizde gelemek isteriz ama haberimiz yoktu diyenler çıktı. Bu nedenle cumaya (5 ağustos) kadar tura katılım süresini uzattık. Sonrasında turu kapatıyoruz. Özet olarak gezinin kapsamı ve bütçesi aşağıdadır. Katılmayı düşünen arkadaşlar varsa lütfen bizimle irtibata geçin. Bu gezi sadece öğrencilerimize ve onların beraberlerinde getirecekleri dostlarına açık bir gezidir.
    
   31 ağustos çarşamba günü (bayramın 2. günü) sabah yola çıkılacak. Gezi 4 gece 5 gün sürecek. 04 eylül Pazar günü geç saatlerde geri dönülecek. Gezinin amacı eğlence, gündüz deniz akşam tavernadayız. Arada dans dersleri de olacak. Öğle yemeği hariç konaklama, yol, sabah kahvaltısı, tavernalar, yemek, içki, ada turları, tekne gezileri, dans derslari .. herşey dahil 585 Euro. Vize işlemlerini sizler hallediyorsunuz.
    
    
    
   İlgili arkadaşlar bizleri arayabilir,
   Nurşen & Bahattin
   0532 231 69 60
    
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.