Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

FasaFisa Pratik Partisi

Expand Messages
 • Bahattin Bayburan
  FasaFisa - Ege DanslarıFasaFisa Pratik Partisi 3 Kasım 2010 Çarşamba akşamı Kurtuluş Spor Kulubünde yapacağımız pratik partisi, ya da diğer
  Message 1 of 1 , Nov 1, 2010
   FasaFisa - Ege Dansları
   FasaFisa Pratik Partisi


   3 Kasım 2010 Çarşamba akşamı Kurtuluş Spor Kulubünde yapacağımız "pratik" partisi, ya da diğer adıyla "Al bira'nı gel" partisi saat 21:00 'da başlıyor. Saat 24:00'a kadar devam edecek.

   Etkinlik herkese açık değildir. Pratik partimize sadece eski ve yeni öğrencilerimiz ve onların beraberlerinde getirecekleri yakın arkadaşları davetlidir.

   Bütün eski ve yeni öğrencilerimizi, "orada neler oluyor" diye merak eden öğrenci adaylarımızı ...:o)), bütün dostlarımızı ve arkadaşlarımızı bekliyoruz.

   Her zamanki gibi amacımız, biz bize olduğumuz bir eğlence ortamı içerisinde dans etmek, pratik yapmak, yeni öğrendiklerimizi pekiştirmek, daha önce öğrendiklerimizi hatırlamak ve dans pisti deneyimi kazanmak; ayrıca İstanbul'un farklı farklı semtlerinde bizden ders almakta olan arkadaşlarımız arasındaki tanışıklığı arttırmak.

   Biliyorsunuz; bu partiler ÜCRETLİ DEĞİL. İçeride herhangi bir şey satılmıyor. İsteyen, bakkaldan satın alarak yanında birasını da getirebiliyor. Ama onun dışında başka bir içki ya da dökülebilecek tarzda yiyecek bir şeyler getirmek yasak.

   Küçük meze tarzı (sigara böreği, yaprak sarma vs) gibi extra'lara hiçbir itirazımız yok:o)) Bilakis, partiye katılan tüm arkadaşlardan bu konuda katılımcı olmalarını bekliyoruz. Herkes atıştırmalık bir şeyler getiriyor. Getirilenler bir orta masada toplanıyor ve parti boyunca herkes bu orta masadan atıştırıyor :o))

   Partiye özellikle eski öğrencilerimizi üstüne basa basa davet ediyoruz. Bu dansları öğrenmek için zaman, emek ve para harcamış olan arkadaşlarımızın, öğrendiklerini unutmalarını istemiyoruz çünkü.


  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.