Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Re: nepojmenovana smlouva

Expand Messages
  • spektrum2002
    Na Googlu jsem nasel: Obchodni zakonik dava v ust. § 269 odst. 2 smluvnim stranam moznost, aby uzavrely pripadne i smlouvu nepojmenovanou (neboli
    Message 1 of 5 , Dec 3, 2008
    • 0 Attachment
      Na Googlu jsem nasel:
      "Obchodni zakonik dava v ust. § 269 odst. 2 smluvnim stranam moznost,
      aby uzavrely pripadne i smlouvu nepojmenovanou (neboli innominatni),
      tj. takovou, ktera je nad ramec smluvnich typu uvedenych
      (pojmenovanych) v hlave II. casti treti obchodniho zakoniku."
      Sodim tedy, ze to bude "innominate agreement"
      Petr A.
      --- In Czechlist@yahoogroups.com, James Kirchner <jpklists@...> wrote:
      >
      > Can anyone tell me what "nepojmenovana" means in this context?
      >
      > "Smlouva je uzavřena jako smlouva nepojmenovaná dle ust. § 261
      obch.
      > zákona."
      >
      > Thanks.
      >
      > Jamie
      >
    Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.