Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

49392Re: Dobrý den

Expand Messages
 • Liz
  Jul 3, 2012
   Welcome to the list, Hanka! We "know" each other from Kudoz, too, and I think you'll find this format will suit you better and I'll look forward to your input :)

   There is a way to change how your name appears - you'll need to log on to Yahoo mail and go to the "Hi, <your name>" in the top left corner. Click on your "account" and you'll be able to edit your profile information from there.

   Yes, the health care thing is interesting, but I have to admit I haven't been following it much - I like my Czech health care :)

   Cheers

   Liz Spacilova


   --- In Czechlist@yahoogroups.com, "slalom249" <hgeige@...> wrote:
   >
   > Dobrý den,
   > Tady Hanka Geiger - nevím co se mi tam objeví za jméno, protože jsem pøi registraci dala jednu starou yahoo adresu a aèkoliv jsem se snažila, tak tam asi nebude moje jméno. Možná, že mi nìkdo navrhne, jak se to dìlá, jak se zbavit toho slalomu.
   >
   > Jsem zde relativnì nová, asi tøi týdny - Milan Condak mi na Proz foru nedávno navrhl Czechlist. Vím, že se zde všichni znáte už mnoho let, ale zase nechci být takovým zákulisním `ouškem`, tak se pøedstavuji.
   >
   > Je hezké být v tak dobré spoleènosti a bez ‚KudoZ`. Doufám že Vám nevadí že žiju v Spojených Státech, to je tam co dneska prošlo soudem 5:4 že bude (skoro) možné aby mìlo víc lidí právo a peníze na zdravotní pojištìní, tedy v zásadì z pokrokové zemì...
   >
   > Díky
   > Zdraví
   >
   > Hanka
   >
  • Show all 4 messages in this topic