Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.
 

فروش ویژه لایسنس اورجینال ویندوز 8 Professional

Expand Messages
 • Milad lizard
  Message 1 of 1 , Dec 24, 2012
   New Page 1

   فروش ویژه لایسنس اورجینال ویندوز 8 Professional

   در کشور ما اکثر کاربران از ویندوزهای کرک شده استفاده می‌کنند و این موضوع دردسرهای زیادی را به همراه دارد. از پیدا کردن یک کرک مناسب و نصب آن گرفته تا عدم امکان به‌روزرسانی منظم ویندوز. از طرفی نیز کاربران داخل کشور امکان خرید مستقیم از شرکت مایکروسافت و تهیه نسخه‌ی قانونی ویندوز را ندارند و به نوعی ناگزیر هستند که از نسخه‌ی کرک شده استفاده کنند. همچنین تهیه‌ی نسخه‌های اصلی ویندوز در داخل کشور بسیار هزینه‌بر است و اصلاً به صرفه نیست. پس از عرضه‌ی ویندوز 8 نیز بسیاری از کاربران با مشکل پیدا کردن کرک مناسب روبرو شده‌اند و از نسخه‌ی محدودیت‌دار ویندوز استفاده می‌کنند. از این رو بر آن شدیم تا راهی مناسب برای حل این مشکل پیدا کنیم.
   هم‌اکنون شما می‌توانید لایسنس اورجینال و قانونی ویندوز 8 را از طریق وب‌سایت ترفندستان با قیمت باورنکردنی 50 هزار تومان خریداری کنید!
   این لایسنس که در اصل یک شماره سریال است توسط ترفندستان اختصاصاً برای شما از سایت مایکروسافت خریداری می‌شود و شما می‌توانید در هنگام نصب ویندوز آن را وارد کرده و از نسخه‌ی کامل و کاملاً قانونی ویندوز 8 استفاده کنید.
   شما با در اختیار داشتن این لایسنس می‌توانید علاوه بر استفاده‌ی کامل و بدون محدودیت از ویندوز، ویندوز خود را در هر زمان بدون مشکل Update کنید.
   این لایسنس، اصطلاحاً لایسنس Upgrade ویندوز 8 نام دارد و شما می‌توانید از آن هم برای نصب جدید ویندوز 8 و هم برای Upgrade ویندوز قبلی به ویندوز 8 استفاده کنید.
   این لایسنس فقط مخصوص نسخه‌ی Professional ویندوز 8 می‌باشد.
   قیمت این لایسنس در سایت مایکروسافت 39.99 دلار است که شما می‌توانید آن را از طرف وب‌سایت ترفندستان با قیمت باورنکردنی 50 هزار تومان تهیه کنید!
   نحوه‌ی خرید لایسنس اورجینال ویندوز 8 نیز بسیار آسان است و شما می‌توانید وجه آن را به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و در مدت زمانی کوتاه، لایسنس را بر روی ایمیل خود دریافت کنید.
   همچنین در صورتی که ویندوز 8 نسخه‌ی Pro را در اختیار ندارید می‌توانید این نسخه از ویندوز 8 را همراه با لایسنس اورجینال از فروشگاه اینترنتی ترفندستان به قیمت 56500 تومان سفارش دهید.

    

   فروش ویژه لایسنس اورجینال ویندوز 8 Professional توسط وب‌سایت ترفندستان

   برای خرید لایسنس اورجینال ویندوز 8 بدین صورت اقدام نمایید:
   ابتدا به آدرس زیر مراجعه کنید:
   http://windows8.tarfandestan.com
   اکنون در صفحه‌ی باز شده در قسمت «جزئيات شما» اقدام به تکمیل مشخصات فردی خود کنید. در تکمیل این فرم به این دو نکته توجه ویژه داشته باشید:
   • رمز عبوری که در این قسمت تعیین می‌کنید ارتباطی با رمز عبور ایمیل شما و یا رمز عبور شما در انجمن‌های ترفندستان ندارد و تنها یک رمز عبور برای این سفارش خرید شماست که بایستی آن را وارد کنید.
   • در وارد کردن ایمیل خود نهایت دقت را به خرج دهید. لایسنس خریداری شده‌ی شما از سایت مایکروسافت به این ایمیل ارسال خواهد شد.
   سپس بر روی دکمه‌ی «تکمیل سفارش» کلیک کنید.
   اکنون به دروازه‌ی پرداخت اینترنتی بانک ملت راهی خواهید شد.
   اکنون اطلاعات بانکی خود را وارد کرده و اقدام به پرداخت وجه لایسنس کنید.
   پس از پرداخت موفقیت‌آمیز، سفارش شما به دست ما خواهد رسید و در مدت زمانی کمتر از 12 ساعت، لایسنس به ایمیلی که در فرم وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد.

   در صورتی که نسخه‌ی Pro ویندوز 8 را در اختیار ندارید با استفاده از لینک زیر می‌توانید همزمان نسخه‌ی Pro را بر روی DVD به همراه لایسنس اورجینال و با قیمت 56500 تومان از فروشگاه ترفندستان سفارش دهید:
   http://shop.tarfandestan.com/detail.php?id...3&su=2&bz=fs&no

   به نکات مهم زیر دقت کنید:
   • دلیل این که این لایسنس با این قیمت ارزان توسط ترفندستان ارائه می‌شود این است که ما با داشتن کوپن تخفیف در سایت مایکروسافت، می‌توانیم با قیمتی کمتر از قیمت اصلی لایسنس را تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم.
   • همان طور که می‌دانید ویندوز 8 علاوه بر نسخه‌ی Pro دارای نسخه‌ی Enterprise نیز می‌باشد که حتی نسخه‌ی Enterprise را می‌توان نسخه‌ی کامل‌تر نیز دانست. اما در حال حاضر شرکت مایکروسافت تنها اقدام به ارائه‌ی لایسنس نسخه‌ی Pro می‌نماید. در نتیجه امکان ارائه‌ی لایسنس نسخه‌ی Enterprise در حال حاضر امکان‌پذیر نیست و این لایسنس نیز فقط و فقط بر روی نسخه‌ی Pro کاربرد دارد. در صورتی که قصد دارید خود نسخه‌ی Enterprise را خریداری نمایید (بدون لایسنس) می‌توانید از لینک زیر در فروشگاه اینترنتی ترفندستان اقدام کنید:
   http://shop.tarfandestan.com/detail.php?id...3&su=2&bz=fs&no
   به محض ارائه‌ی لایسنس نسخه‌ی Enterprise توسط مایکروسافت، ما آن را نیز برای فروش آماده خواهیم کرد.
   دقت کنید در خرید لایسنس دقت کنید، در صورت خرید اشتباهی وب‌سایت ترفندستان مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
   • این لایسنس فقط و فقط قابل نصب بر روی یک ویندوز می‌باشد. در صورتی که همزمان بخواهید آن را بر روی دو ویندوز نصب کرده و استفاده کنید این کار می‌تواند باعث بلوکه شدن لایسنس شود. وب‌سایت ترفندستان مسئولیتی در این قبال بر عهده نخواهد گرفت.
   • برای پرسیدن سوالات و پشتیبانی در این خصوص می‌توانید به تاپیک زیر در انجمن‌های ترفندستان مراجعه کنید:
   http://www.tarfandestan.com/forum/thread133147.html
   ما همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در این خصوص خواهیم بود.

    

  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.