Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

ساده ترین روش برای گرفتن اقامت آمریکا

Expand Messages
 • Saba Soltani
  Message 1 of 1 , Sep 14, 2012
  • 0 Attachment

    
    

   پذیرش

   شرکت در قرعه کشی گرین کارت و امکان کار و زندگی در آمریکا

   توجه : تا تاریخ 25-09-2012 مطابق با 04-07-1391 ثبت نام و پرداخت هزینه کنید و تخفیف بگیرید


   گرین کارت یا کارت اقامت( کارت سبز) چیست؟

   هر ساله 55000 نفر كه با احتساب خانواده شان بالغ بر 200,000 نفر ميشوند ، از طریق قرعه کشی، گرين كارت (Green Card) آمريكا را اخذ مينمايند. کارت مجوز شهروندی یا اقامت در ایالات متحده آمریکا، سالانه از طریق قرعه کشی (ویزای تنوع فرهنگی) به 55000 نفر در سراسر جهان اعطا میشود. داشتن این کارت از راههای دیگر، شرایط بسیار دشواری می خواهد چرا که داشتن کارت به صاحب آن، امتیازات شهروندی آمریکا یعنی امتیاز داشتن کار، اقامت، تحصیل و ... را همچون سایر شهروندان این کشور میدهد. بدین سبب ،همه ساله اداره مهاجرت آمریکا تعدادی از این کارتها را به قید قرعه در اختیار کشورهائی قرار می دهد که مهاجرین کمتری را به آنجا گسیل داشته اند. در واقع شهروندان چنین کشورهایی شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت را دارا هستند. شما نيز می توانيد رويای آمريکايی خود را محقق سازيد. اگر می خواهيد در آمريکا زندگی کاملا جديدی را آغاز کنید،گيرين کارت به شما این امکان را می دهد، که بطور نا محدود در آمريکا زندگی تحصیل و یا کار کنيد. تنها چيزی که لازم داريد، کمی شانس در بخت آزمايی گيرين کارت DV- 2014 است.

   داشتن گرین کارت یعنی :

   شروع يک زندگی کاملا جديد در آمريکا،
   تحصيل در يکی از دانشگاه های مطرح آمريکا يا موسسات حرفه ای،
   تجربه گزينه های حرفه ای و کاری جديد، رئيس خود شدن (شغل آزاد) و لذت بردن از دوران بازنشستگی در آنجا.

   حال که نیکبختی در منزل شما را میزند تعلل نکنيد. خوشبختی شما ممکن است تنها به اندازه يک ثبت نام با شما فاصله داشته باشد.

   چرا باید جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت از طریق ما هزینه ای پرداخت کنید؟

   » آیا میدانید بسیاری از افرادی که به صورت مستقیم در قرعه کشی شرکت می کنند به دلیل عدم اطلاع از شرایط ، در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.
   » آیا میدانید که برخی از افرادی که برنده شده اند، هیچگاه از برنده شدن خود مطلع نمی شوند و نامه برنده شدن آنها هیچگاه به دستشان نمی رسد.
   » آیا میدانید که در صد بالایی از افرادی که در قرعه کشی برنده می شوند ، به دلیل نا آشنایی با پروسس اداری هرگز موفق به دریافت گرین کارت نمی شوند
   » تیم ما با بهره گیری از تجربه خود تمامی مدارک و اطلاعات افراد شرکت کننده را کنترل کرده تا از تطابق آنها با شرایط خواسته شده اطمینان حاصل نماید.
   » تک تک عکس های ارسالی ، توسط افراد متخصص بررسی شده و در صورت عدم انطباق ویرایش شده و سپس به فرم شرکت کننده الصاق می گردند.
   » پس از ارسال دیجتال اطلاعات فرد شرکت کننده به آمریکا ، گواهی صادر شده از سایت مربوطه ، در پنل کاربری هر فرد قابل مشاهده خواهد بود.
   » نتایج برندگان قرعه کشی افرادی که از طریق ما اقدام به شرکت نموده اند به صندوق پستی ما در آمریکا ارسال شده و برندگان از طریق ایمیل ، تلفن و پست از برنده شدن خود مطلع می گردند.   شرکت در قرعه کشی گرین کارت سال 2012 و یا برنامه ( DV-2014 ) فرصتی طلایی برای تحقق آرزوهايتان میباشد!

   ثبت نام

    

   گرین کارت چیست؟ شرایط شرکت در قرعه کشی راهنمای ارسال مدارک و فرم های سایت هزینه ثبت نام شماره حساب ها جهت واریز مشخصات عکس ارسالی شما خدمات ما راهنمای چک کردن نتیجه در قرعه کشی خدمات پس از قبولی و مشاوره چگونگی دریافت رسید و کد تائیدی سوالات متداول

   پاسخ گویی سریع همه روزه از ساعات
   10 صبح الی 10 شب
   0036307145257
   info@...
   صفحه ما در فیس بوک

   ثبت نام

    


   www.Greencard-Extra.com .All rights reserved.
    


    
  Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.